Kazmalar

Kazmalar tırmanış/dağcılık sporunda ihtiyacınız olabilecek aksesuarlar arasında ilk sıralarda bulunuyor. Özellikle buzlu zeminlerde emniyet noktası oluşturma ve kayma/düşme halinde güvenliği sağlama durumunda yanınızda bulunması hayati önem taşıyan kazmalar, yapılan aktivitenin türüne ve zemin koşullarına bağlı olarak çeşitli türlerde ve ebatlarda üretiliyor.
Standart bir kazmanın boyu genellikle 50-75 cm arasında olup sapının bir tarafında keser ve saplama ucu yer alırken diğer kısmında yüksük adı verilen ve dik parkurlarda denge amaçlı zemine saplanan sivri bir uç bulunuyor. Boyut ve yapı olarak birbirlerinden farklı olmaları dolayısıyla doğru tür ve boyutta kazmayı seçmek ürünün fayda ve güvenliğinden en üst düzeyde yararlanmanızı sağlıyor. Dağcılık sporuna yeni başlayan bir sporcu, ağırlıklı olarak yürüyüş aktivitesinde kullanacağı bir kazma yerine daha çok buz tırmanışları için üretilen teknik kazmalardan kullanması durumunda üründen istediği verimi alamayabiliyor.
Dağcılık gibi tehlikeli sporlarda emniyet her şeyden önce geldiği için diğer aksesuarlar gibi kazmalar da en yüksek kalite ve güvenlik standartları göz önünde bulundurularak üretiliyor.  Outdoor sporlarında çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan hepsiburada.com, tırmanış aktivitelerinin olmazsa olmazı olarak değerlendirilen kazmaları en yüksek emniyet ve uygun fiyat ile beğeninize sunup kapınıza kadar getiriyor.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Outdoor Kazma Fiyatları

36 ürün listeleniyor
Grivel
Climbing Technology
Black Diamond
STUBAI
Lunar Group Store
Orcamp
Salewa
Soylu
Trabzon Bıçak
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 36 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?