Palmolive Duş Jeli Fiyatları

Duş jelleri, cildin temizlenmesine ve rahatlamasına olanak tanıyor. Palmolive duş jeli çeşitleri, vücudun kirlerden arınıp ferah ve enerjik hissetmesini sağlıyor. Özel formüllü ürün seçenekleri, farklı ciltlerin bakım ihtiyaçlarını başarıyla karşılıyor. Bu sayede ortaya tazelenmiş, nemli ve ışıldayan bir cilt çıkıyor.

Özel İçerikli Palmolive Duş Jeli Serileri

 • Palmolive banyo ve duş jelleri, Body Butter, Micellar, SPA Therapy, Luminous Oils, Aroma Sensations, Naturals, Limited Edition ve erkeklere özgü seriler içerisinde yer alan onlarca ürün seçeneğiyle tüm vücut tiplerine hitap etmeyi başarıyor.
 • Erkeklere yönelik Palmolive duş jeli ve şampuanlar içerisinde canlandırıcı, serinletici, ferahlatıcı ve enerji verici etkiye sahip Sports, Pure Arctic, Lemon Booster ve Hurricane gibi ürünler yer alıyor.
 • Vanilyadan çilek suyuna, kakao çekirdeğinden böğürtlene, Hindistan cevizinden doğal nane yaprağına kadar birçok önemli bitkinin özleriyle hazırlanan Body Butter serisi, cildi nemlendiriyor ve cilt yüzeyini yenileyip yumuşatıyor.
 • Aloe vera, okaliptüs yağı ve gül yağını arındırıcı etkili kille buluşturan SPA Therapy serisi ürünleri Clay Detox, Clay Tonus ve Clay Rejuvenation, kullanıcılara ciltlerini derinlemesine temizleyip tazeleme olanağı sunuyor.
 • Keten tohumu, gül ve pamuk özleriyle tasarlanan modelleri bulunan Micellar duş jeli serisi, cildi kir ve yağdan arındırıyor, nem seviyesini koruyor ve cilde tazelik hissi veriyor.
 • Limited Edition serisinde yer alan ürünler, sınırlı sayıda üretilmiş özel duş jeli çeşitlerinden meydana geliyor.

Çoklu ve Karışık Ürün Alabilmek İçin Paket Seçenekleri

Palmolive banyo ve duş jeli çeşitleri, kullanıcılara 250 ile 750 ml arasında değişen ürün seçenekleriyle sunuluyor. Tekli şekildeki duş jellerinin yanı sıra ikili, üçlü, dörtlü, beşli, altılı veya on ikili olarak sunulan paket seçenekleri de bulunuyor. İki ya da üç farklı duş jeli serisinin ürünlerini bir araya getiren paketler, birden fazla ürünü tecrübe etme fırsatı veriyor. Markanın duş jelleri, diş macunu, sıvı sabun, banyo lifi, çanta, nem takviyeli ve canlandırıcı etkili gündüz kremi ve göz makyajı temizleyici gibi ürünlerin yer aldığı paket alternatifleriyle de temin edilebiliyor.

Bitki Özlü Duş Jelleriyle Etkin Cilt Bakımı

 • Parlaklık verici makademya, incir ve avokado yağlarıyla iris, beyaz orkide ve şakayık çiçeklerinin özlerini bir araya getiren Lumimous Oils duş jelleri, kullanıcılara lüks cilt bakım keyfi yaşatıyor.
 • Naturals banyo ve duş jeli serisiyle %100 doğal Akdeniz bitki özlerini vücutlarla buluşturan marka, cildi koruyor ve canlanmasını sağlıyor.
 • Markanın ürün çeşitliliği bakımından en zengin duş jeli serisi olan Aroma Sensations, So Relaxed, So Firm, So Sweet, Feel the Massage, Feel Good, Feel the Glow ve Feel Glamorous gibi alternatifler içeriyor.
 • Deniz tuzu, yosun, termal su mineralleri, çiçek, bitki, meyve ve yağ özleri içeren Aroma Sensations duş jelleri, ipeksi bir duşla cildin yenilenmesini mümkün kılıyor.
 • ‌Palmolive duş jeli fiyatları, seçilen banyo ve duş jelinin türü ve ürünün tekli ya da çoklu paket şeklinde alınmasına bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.

Soru 1: Duş Jelleri, Hassas Ciltlere Uygulanabilir mi?

Cevap 1: Duş jelleri, Ph değeri bakımından düşük değerlere sahip oldukları için tahriş ve kaşınmaya neden olmuyor ve hassas ciltlere rahatlıkla uygulanabiliyor.

Soru 2: Birden Fazla Duş Jeli Kullanılabilir mi?

Cevap 2: Hoşlandığınız bir duş jelini sürekli kullanabileceğiniz gibi değişik özelliklere ve kokulara sahip duş jeli çeşitlerinden dönüşümlü olarak yararlanmayı da tercih edebilirsiniz.

Soru 3: Ciltte İdeal Nem Dengesi Nasıl Sağlanır?

Cevap 3: Nem sorunu yaşanan cilt tiplerine yönelik geliştirilen vücut jelleri, düzenli kullanıldıkları takdirde nem dengesi sağlanmasına yardımcı oluyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Palmolive Duş Jeli Fiyatları

Marka
Toplam 24 / 190 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012354/26012356/palmolive