İş dünyasında, eğitim kurumlarında ya da evde kullanılan projeksiyon cihazları, önemli bir görselleştirme aracıdır. Sunum yaparken konunun görsel materyaller ile desteklenmesine imkan veren cihazlar, eğitim kurumlarında öğrenimi somutlaştırma amacıyla kullanılır. Kişisel kullanımlarda ise ev sineması kurmak için önemli bir alet olan projeksiyon, kullanılacak amaca göre farklı tasarımlara sahiptir. Kişisel kullanımlar için taşınabilir cep projektörleri öne çıkarken, iş yerlerinde ya da eğitim kurumlarında sabit projeksiyon cihazları tercih edilir. Teknik özellikleri de kullanım amacına bağlı olarak farklılık gösteren ürünleri Philips markasından inceleyerek ihtiyaçlarınızı karşılayan cihaza ulaşabilirsiniz.

Philips Projeksiyon Cihazı Modelleri

Ürettiği elektronik cihazlar ile hayatı kolaylaştırmayı hedefleyen Philips, çağa ve tüketici ihtiyaçlarına uygun projeksiyon cihazlarınıza sahiptir. Philips projeksiyon cihazı çeşitleri arasında yenilikçi tasarımı ile öne çıkan cep projektörleri, LED projektörler, kısa mesafede çalışan ürünler ve akıllı projektörler yer alır. Özellikle ev sinema sistemleri için üretilen kısa mesafeli ürünler, yakın mesafeden büyük boyutlu görüntü elde etmek isteyenler için ideal bir üründür. Esnek ekran görüntüsü ve taşınabilir pratik yapısı ile evin farklı odalarına taşınabilen modeller, Bluetooth veya Wi-Fi özelliği ile işlevsel bir kullanım sunar. Her iki tarafına da entegre hoparlörleri sayesinde başarılı bir ses seviyesine sahip olan serinin detayları ve teknik özellikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Philips projeksiyon cihazı modelleri arasında yer alan cep projektör çeşitleri ise farklı tasarımlara ve ebatlara sahiptir. Video ve sunum dosyalarını doğrudan USB ya da SD karttan oynatabilen ürünler, iş yaşamında tercih edilebilir. Özellikle parlak renkler ve yüksek kontrast ile başarılı sunumlar yapmaya imkan veren kişisel projeksiyon cihazları, kolay bağlantı girişlerine sahiptir. Mini boyutları ve hafif tasarımı ile hem çantada kolay taşınan hem de farklı görselleri kolayca açan ürünler, USB girişi sayesinde bilgisayar ile kolayca veri alışverişi yapmanızı sağlar. LED projeksiyon cihazı çeşitleri ise uzun ömürlü yapısı ile farklılık gösterir. Az bakın gerektiren yapısı ve lamba ömrü ile sabit kullanım için uygun olan cihazları resmi ortamlarda kullanabilirsiniz. Kablosuz kullanma özelliğine de sahip ürünleri inceleyerek çok yönlü kullanım sunan modellere ulaşabilirsiniz.

Philips Projeksiyon Cihazı Fiyatları

Tasarımları ile farklılık gösteren Philips projektörler, farklı fiyatlar ile satılır. Küçük ebatları ve pratik kullanım özellikleri ile öne çıkan cep projektörü serisi oldukça cazip fiyatlar ile kullanıcıya sunulur. Çözünürlükleri, parlaklıkları ve teknik yapıları değişen ürünlerin özelliklerini inceleyebilirsiniz. Pratik tasarımının yanında 30000 saat lamba ömrü ile DLP görüntü teknolojine sahip ürünleri kullanım özellikleri ve dayanıklılık açısından karşılaştırabilirsiniz. Özellikle aynı fiyat aralığında kullanıcıya sunulan taşınabilir ürünlerden uygun olanı seçebilirsiniz.

Kısa mesafede çalışan cihaz çeşitleri ise değişen fiyatları ile farklı bütçelere hitap eder. Duvara birkaç santim mesafeden başarılı görüntüler elde etmeye imkan veren cihazlar, ev sineması gibi kişisel kullanımlar için idealdir. Görüntü kalitesi ve LED görüntü teknolojisi ile uzun dönem sorunsuz bir kullanım sunan kısa mesafede çalışan serinin diğer teknik özelliklerine de ulaşabilirsiniz. Kablosuz kullanım özelliği ile akılı telefonlar ve tabletler ile cihazları kontrol edebilirsiniz. Akıllı LED Philips projeksiyon cihazı fiyatları ise özelliklerine bağlı olarak değişir. Ev projektörü olarak kullanılabilen akıllı ürünler, teknik farkları ile uzun dönem kullanım için iyi bir tercih olur. Kısa mesafeli projektörler ile yakın fiyatlarda kullanıcıya sunulan akıllı LED ürünleri detaylıca inceleyebilir, iki farklı modele sahip Philips cihazın karşılaştırmasını yaparak hem bütçenize hem de ihtiyacınıza uygun olanı satın alabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Philips Projeksiyon Cihazı

Marka
Çözünürlük (Piksel)
DSACategoryId/2147483643/285390/15530/philips