Puma Halı Saha Ayakkabıları

Her yaştan erkeklerin vazgeçilmez aktivitesi "top oynamak" mahalle aralarından halı sahalara ve suni çim zeminlere taşınırken; bu teknolojik değişim kendisini spor ayakkabılar alanında da göstermiştir. Halı saha ayakkabılarında pek çok farklı marka ve model ortaya çıkarken, kullanıcıların doğru ayakkabıyı seçmeleri; performansı, oyun kalitesi ve oyundan alınan zevki arttırırken, sakatlık riskini minimuma indirmektedir.

Puma Halı Saha Ayakkabısı

Doğru ayakkabı tercihinde oynanacak zemine ve oyun stiline göre özel tasarlanmış Puma halı saha ayakkabıları, kullanıcısına maksimum güç, maksimum hız yada iki değişkenin optimal bileşimini bir arada seçme fırsatı sunmaktadır.

Dünya kupalarında pek çok yıldız tarafından kullanılan “Powercat” serisi baz alınarak “saf güç” teması üzerine hazırlanan “Evopower” serisi, ön ve ön iç yüzeyinde daha güçlü ve isabetli şutlara imkan tanıyan çeşitli kauçuk malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır. Öte yandan mevcut her ayakkabıda sadece yukarı yönlü hareket edebilen taban yapısının aksine, Evopower serisinde taban aşağı yönlü hareketlere de imkan tanımaktadır. Böylelikle ayakkabı; topa çıplak ayakla vurulduğunda ayağın alacağı şekli almakta ve vuruş için uygulanan kuvveti topa daha iyi aktarabilmektedir. Model, daha isabetli ve güçlü şutlar çekmeye imkan tanımaktadır.

Evospeed serisi ise, efsane “V-1” serisinden hareketle hız, hafiflik ve esneklik teması üzerine geliştirilmiş bir modeldir. Modelin testleri 2012 Dünya Kupasında Mario Gomez tarafından yapılmış ve hem kanguru derisi; hem de sentetik deri modeller halinde piyasaya sürülmüştür. Taban yapısı ve hafifliği sayesinde koşu gücünü ıslak veya kuru fark etmeksizin, suni çim zemine maksimum düzeyde aktararak efor sarfiyatını minimuma indirgemektedir. Evo serisinin temel güç ve hız özellikleri harmanlanarak tasarlanan “Adreno” serisi ise; kullanıcılara “Evopower” serisinden gelen gücü ve “Evospeed” serisinden gelen hızı bir arada sunmaktadır. Diğer serilere nazaran “Adreno” serisinde özellikle amatör kullanıcılara yönelik güvenlik öğesi ön plana çıkarılarak oluşabilecek sakatlıklara karşı ekstra koruma sağlanması amaçlanmıştır. Puma modellerinde kullanılan “Tt” kısaltması başta suni çim (Turf) olmak üzere, tüm zeminlerde kullanıma uygunluğu ifade etmektedir. “Jr” kısaltması ise çocuklar için uygun olan modellerini tanımlamakta kullanılmaktadır.

Ayakkabı tercihinde göz önünde tutulması gereken bir diğer unsur ise sakatlıklara karşı ayağı korumasıdır. Başta bilek kasları olmak üzere tüm ayakta oluşması muhtemel sakatlıklara karşı puma halı saha ayakkabıları ekstra direnç sağlamaktadır. Burun destekleri sayesinde parmak ve tırnak sakatlıklarını engellerken, ayağı tam sarması sayesinde tarak kemiğinde oluşacak olumsuzlukların önüne geçmektedir.

Puma Halı Saha Ayakkabısı Fiyatları

Halı saha ayakkabısının teknik özelliklerinin yanında, kullanım alanı fiyat kriterinin belirleyicisi konumundadır. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması, uzun süre taban ve diş yapısını koruması, her türlü zeminde (okul, kapalı salon vb...) kullanılabilmesi göz önüne alındığında Puma ayakkabılar fiyatının karşılığını fazlası ile vermektedir. Tüm bu avantajların yanı sıra modern ve etkileyici tasarımı ile günlük kıyafetlerin bir parçası olarak normal ayakkabıların yerine kullanılabilmesi gibi önemli bir özellik de sağlamaktadır.

Her yaş grubu için sağladığı hız, güç gibi performans özellikleri ve sakatlanmalara karşı maksimum direnç sağlamasının yanı sıra, Puma halı saha ayakkabıları kullanıcılarına uygun fiyat avantajı da sağlayarak fiyat/performans kriterlerinin tamamında ön plana çıkmaktadır. Gerek amatör; gerekse yarı profesyonel spor yapan erkekler başta olmak üzere, günlük kullanımda ve altyapıda futbol eğitimi alan çocuklar için de en iyi tercih konumunda olan puma halı saha ayakkabılarını bu kategoride inceleyebilir, farklı modeller arasında karşılaştırma yapabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Puma Halı Saha Ayakkabısı

83 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Puma Halı Saha Ayakkabıları
  2. Nike Halı Saha Ayakkabıları
  3. adidas Halı Saha Ayakkabıları
  4. Slazenger Halı Saha Ayakkabıları
  5. Kinetix Halı Saha Ayakkabıları
  6. Reebok Halı Saha Ayakkabıları
  7. Lescon Halı Saha Ayakkabıları
  8. Jump Halı Saha Ayakkabıları
  9. Walked Halı Saha Ayakkabıları
  10. Lig Halı Saha Ayakkabıları
  11. Lotto Halı Saha Ayakkabıları
  12. M.P Halı Saha Ayakkabıları
  13. Walkway Halı Saha Ayakkabıları
  14. Ayakland Halı Saha Ayakkabıları
  15. Pabucmarketi Halı Saha Ayakkabıları
  16. Dugana Halı Saha Ayakkabıları
  17. Lion Halı Saha Ayakkabıları
  18. Dunlop Halı Saha Ayakkabıları
  19. Ayka Trend Halı Saha Ayakkabıları
  20. Twingo Halı Saha Ayakkabıları
 4. Beden A-Z
 5. Cinsiyet
 6. Renk
 7. Fotoğraflı Değerlendirme
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Puma
DSACategoryId/60001546/2147483635/369685/384551/384554/puma
Başa dön