Güvenli bir şekilde futbol oynayabilmeniz için tasarlanmış olan Puma halı saha ayakkabısı modelleri, ayaklarınızın kaymasını önlemeye yardım eden özellikleri ile beğeninizi kazanır. Farklı renklerle geliştirilen halı saha ayakkabıları, giyim zevklerinize uyum gösteren şık modelleri size sunar. Bu ayakkabıları futbol formaları ile yaratıcı bir şekilde kombinleyerek giyim stilinizi daha şık hale getirebilirsiniz. Halı saha ayakkabısı Puma ürünleri arasında farklı numaralara sahip olan birçok model de bulunur. Ayak numaranızla tam uyumlu halı saha ayakkabılarını tercih ederek maçlarda giyim konforunuzu koruyabilirsiniz. Kuru ve ıslak halı saha zeminlerine uyum gösteren bu ayakkabılar, farklı hava koşullarında güvenli bir şekilde futbol oynayabilmeniz için tasarlanmıştır. Tabanlarında yer alan desenlerle dikkat çeken halı saha ayakkabıları, saha zeminine kolayca uyum gösterebilmenizi sağlar. Bu ayakkabıların tabanlarında yer alan tırtıklı desenler, halı saha zeminine daha iyi tutunmanıza yardım eder. Böylece Puma erkek halı saha ayakkabısı kullanarak maçlarda güvenliğinizi koruyabilirsiniz. Pasları kolayca kontrol edebilmek ve başarılı paslar atabilmek için bu ayakkabıların konfor yaratan özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda kolayca depar atmak ve rahatlıkla durabilmek için de ayakkabınızın taban özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Esneklikleri ile de fark yaratan bu ürünleri ekonomik koşullarla satın alabilirsiniz. Puma halı saha ayakkabısı fiyatları bütçeniz için ekonomik olan seçenekler yaratarak size avantaj kazandırır.

Korunaklı Yapıya Sahip Puma Halı Saha Ayakkabısı

Topuk bölümü ve burun bölümü ile fark yaratan Puma halı saha ayakkabısı yetişkin modelleri, futbol oynarken sakatlanma riskinizi azaltabilmeniz için idealdir. Bu ayakkabıların topuk kısmında yer alan ve darbelere karşı koruma yaratan dolgular, maçlarda topuklarınıza gelebilecek sert darbelere karşı emniyet oluşturur. Aynı zamanda topuklarınızı yaratıcı bir şekilde kullanarak şık paslar atabilmek için de sert topuk dolgularına sahip olan ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Burun bölgesi ile öne çıkan halı saha ayakkabıları da Puma’nın geliştirdiği modeller arasında yer alır. Burun kısmı sert şekilde üretilmiş olan halı saha ayakkabılarını tercih ederek burun paslarını daha rahat şekilde atabilirsiniz. Rakibinizin ayak parmaklarınıza basması durumunda canınızın yanmasını önlemeye yardımcı dolgulara sahip olan bu ürünler, daha güvenli bir şekilde futbol oynayabilmenize katkı sağlar. Öte yandan aşınmaya karşı dayanıklılık oluşturan ayakkabılar da Puma’nın halı saha ayakkabısı modelleri arasında bulunur. Topa vurduğunuzda ayakkabınızda iz kalmamasını sağlayan dayanıklı malzemelerle geliştirilmiş olan bu ayakkabılar, uzun ömürlü bir kullanım yaşayabilmeniz için idealdir. Açılma ve yırtılma gibi sorunlara karşı dayanıklı şekilde üretilen Puma halı saha ayakkabıları, dostlarınızla beraber keyifli bir şekilde maç yapabilmeniz için size yardımcı olur. Ayakkabıların taban bölümü ile gövde kısmının birbirine tam uyumlu şekilde tutunmasını sağlayan bağlantı noktaları, oldukça dayanıklı olan yapılarıyla beğeninizi kazanır. Böylece ayakkabınız ekstra sağlamlık kazanarak size güven verir.

Kullanışlı Bağcıklara Sahip Puma Halı Saha Ayakkabıları

Bağcıklarının uzun ve dayanıklı şekilde üretilmiş olmasından yararlanarak Puma halı saha ayakkabılarını konforlu bir biçimde kullanabilirsiniz. Dayanıklı ipleri sayesinde bağlama kolaylığı yaratan bağcıklar, maç esnasında ayakkabınızın ayağınızdan çıkmasını engeller. Bağcıkların yağışlara karşı dayanıklı olması, çözülme ve gevşeme gibi sorunları önleyerek maç boyunca size konfor kazandırır. Tasarımlarında Puma logosuna şık şekilde yer vererek kullanıcılarının beğenisini kazanan halı saha ayakkabıları, kalitelerini zarif bir biçimde yansıtmayı başarır. Yağışlı havalarda da güvenle giyebileceğiniz bu ayakkabılar, güvenli bir şekilde futbol oynayabilmeniz için ideal özellikler taşır. Suyun yıpratıcı etkisine karşı dayanıklılık gösteren dış yüzeyleri ile dikkat çeken halı saha ayakkabıları, top kontrolünü kolaylaştırmayı başaran tasarımları ile de öne çıkar. Böylece ayakkabınızın kullanışlı dış yüzeyinden yararlanarak sert pasları kolayca yumuşatabilirsiniz. Aynı zamanda esneklik yaratan tasarımları ile de sporseverlerden tam not alan halı saha ayakkabıları, maç esnasında son derece rahat şekilde hareket edebilmenize yardımcı olur. Böylece ayak tabanınızı ve ayak bileğinizi özgürce hareket ettirerek çalım ve pas atabilirsiniz. Şut çekerken destek ayağınızın kaymasını önlemeye yardımcı olan tabanları sayesinde Puma halı saha ayakkabıları ile keyifli bir şekilde maç oynayabilirsiniz. Topun altına girebilmenize yardım eden burunlarının inceliğinden yararlanarak bu ayakkabılarla uzun pasları kolayca atabilirsiniz. Topları yumuşatırken darbe şiddetini azaltan yüzeyleri ile futbolcuların beğenisini kazanmayı başaran halı saha ayakkabıları, maç esnasında ayaklarınızın daha az yorulmasına yardım eder.

Hava Alabilen Puma Halı Saha Ayakkabısı Modelleri

Spor esnasında ayaklarınızın terlemesini önlemek için tercih edebileceğiniz Puma halı saha ayakkabıları, maç sırasında terleme sonucunda ayaklarınızın kaymasını da engeller. Hava alabilir şekilde tasarlanmış olan gövdeleri sayesinde uzun süreli bir biçimde spor yapabilmenize imkân tanıyan bu ayakkabılar, ayaklarınızın daha ferah kalmasına imkân tanır. Böylece çorabınızın ıslanmasını engelleyerek ayaklarınızı özgürce hareket ettirmeye devam edebilirsiniz. Kullanıcı dostu halı saha ayakkabıları, futbolcu tozlukları ile uyumlu şekilde kullanabilmeniz için idealdir. Bu sayede forma takımınızı tamamlayan tozlukları rahatça giyerek maçlara çıkabilirsiniz. Ayakkabıların hava akışı sağlaması, kötü koku oluşumuna karşı da çözüm ürettiği için maksimum rahatlık düzeyine ulaşabilirsiniz. Farklı desenlere sahip olan dizaynları ile beğeni toplayan halı saha ayakkabıları arasında düz renkli tasarımları ile öne çıkan ürünler de bulunur. Tek renkli ya da çok renkli modeller aracılığıyla halı sahalarda keyifli bir şekilde maç oynayabilirsiniz. Forma takımınızın renkleri ile uyumlu olan modelleri tercih ederek şık kombinler yaratabilirsiniz. Son derece hafif malzemelerle üretilen halı saha ayakkabıları, ayaklarınıza binen yükü minimum düzeyde tutarak spor yapmaya devam edebilmenizi sağlar. Böylece maçlarda ve antrenmanlarda daha az efor harcayarak her iki ayağınızı da özgürce kullanabilirsiniz. Maça çıkmadan önce ayakkabılarınızın bağcıklarının sıkılık seviyesini kontrol etmeniz gerekir. Bağcıkların gevşek olmamasına ve ayaklarınızı fazla sıkmamasına dikkat ederek güvenli bir şekilde spor yapabilirsiniz.

Farklı Alanlarda Kullanılabilen Puma Halı Saha Ayakkabısı Çeşitleri

Üstü açık halı sahalarda olduğu gibi kapalı halı sahalarda da kullanabileceğiniz ayakkabılar sayesinde esneklik elde edebilirsiniz. Yıl boyunca halı saha maçlarında güvenle giyebileceğiniz bu ayakkabılar, ayaklarınızın zemine fazla sürtünmesini önlemeye yardım eder. Burun kısmı öne doğru kalkık olan halı saha ayakkabıları sayesinde ayaklarınızın zemine takılması engellenir. Bu sayede sıçrama ve depar atma gibi konularda maksimum performans elde edebilirsiniz. Hava toplarına çıktıktan sonra zemine güvenli bir şekilde iniş yapabilmenizi sağlayan halı saha ayakkabıları, kaymayı önleyen tabanları ile dengenizi kolayca bulmanıza olanak tanır. Bu ayakkabıların tabanlarında kullanılmış olan malzemelerin aşınmaya karşı dayanıklı olması, saha zeminine kolayca adapte olabilmenize imkân tanır. Böylece halı sahaların kaygan zeminlerinde şık çalımlar atabilmeniz kolaylaşır. Tırtıklı taban özelliği ile öne çıkan halı saha ayakkabılarının yanı sıra dişli taban özelliği bulunan modeller de vardır. Dişleri ile zemine derinlemesine etki eden ve tutunma gücünü arttıran ayakkabılar, ani hareketlerinizi ve dönüşlerinizi rahatça gerçekleştirebilmenize yardımcı olur. Çocuklar ve yetişkinler için geliştirilmiş çok sayıda halı saha ayakkabısına ürün gamında yer veren Puma, oğlunuzla beraber keyifli bir şekilde antrenman yapabilmenize yardımcı olur. Bu ürünleri futbol sahalarında kullanmaya özen göstererek ayakkabıların işlevsel teknik özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Puma Halı Saha Ayakkabısı

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Beden
Toplam 24 / 45 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/369685/384551/384554/puma