Oyun tutkunlarının bütçelerini sarsmadan uygun fiyatlı ve kaliteli ekipmanlar edinebilmesi için birbirinden başarılı çözümlere imza atan Rampage, geliştirdiği klavye ve mouse setleriyle de oyunculardan tam puan alıyor. Oyun tutkunlarının, favori oyunlarında, reflekslerini en iyi şekilde yansıtabilmelerine yardımcı olan modeller, hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayarlarla birlikte kullanılabiliyor. Rampage klavye mouse seti fiyatları ise ürünlerin teknik özellikleri doğrultusunda değişiklik arz ediyor. Sade tasarımlı ve ışıksız çözümler, daha erişilebilir fiyat aralıklarına konumlandırılırken yeni nesil teknoloji trendlerinden biri olan RGB LED aydınlatmalı setler ise daha farklı fiyatlar üzerinden alıcı bulabiliyor.

Rampage Klavye Mouse Seti Modelleriyle Oyunlarda Kontrol Sizde

Dijital oyunculukta kişisel yetenekleriniz kadar, oyun seanslarınızda kullandığınız ekipmanlar ve bilgisayar çevre birimleri de büyük önem taşıyor. Oyunlardaki hamlelerinizi, kusursuzca uygulayabilmenize imkân tanıyan klavye ve fareler, sizi çevrim içi oyun dünyalarında rakiplerinize karşı avantajlı kılabiliyor. Bunun farkında olan ve ürün gamını bu farkındalık çerçevesinde şekillendiren Rampage, geliştirdiği yüksek performanslı oyuncu ekipmanlarıyla beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor.

Genel itibarıyla membran zeminli oyuncu klavyelere hayat veren Rampage, yüksek hassasiyetli tuşları sayesinde oyunlardaki karakterlerinizi ve araçlarınızı kolayca yönetebilmenize olanak veriyor. Klavyelerdeki fonksiyon tuşları, masaüstündeyken multimedya içeriklerini yönetebilmenize yardımcı olurken kimi ekstra tuşlar ise atanabilirlik sunduğu için oyunlarda ekstra avantaj elde etmenizi mümkün kılıyor. Ergonomik tasarımlı klavyeler, uzun soluklu oyun seanslarında bileklerinizin yorulmasını engellerken hamlelerinizi hedeflediğiniz biçimde yapabilmenize fırsat tanıyor.

Rampage imzasını taşıyan oyuncu fareleri ise oyun tutkunlarının ilgisini çekecek yırtıcı tasarımları ve sıra dışı görünümleriyle hayranlık uyandırıyor. Genellikle sağ elle kullanım için uygunluk gösteren fareler, standart fare tuşlarına ek olarak oyunlarda değerlendirebileceğiniz ekstra tuşlara da ev sahipliği yapıyor. Rampage’in geliştirdiği klavye mouse seti modelleri, USB bağlantı noktaları aracılığıyla bilgisayarlara ya da OTG destekli akıllı cihazlara takılabiliyor.

Etkileyici Renklere Sahip Aydınlatmalarla Motivasyonunuzu Zirveye Taşıyın

Oyun meraklılarının ve bilgisayar karşısında uzun saatler geçiren kullanıcıların son yıllardaki favorisi hâline gelen RGB LED aydınlatma özelliği, Rampage klavye mouse setlerinde kendine yer buluyor. Özellikle klavyelerinde RGB LED aydınlatma özelliğine daha fazla öne çıkaran marka, statik renkler sunan aydınlatmalı klavyelerine ek olarak ön tanımlı olarak farklı renklerde ve çalışma modlarında ışık yayan klavyeler de üretiyor. Fare modellerindeki RGB aydınlatmalar ise farelerin sırtında şerit şeklinde ya da fare tekerleğinin bulunduğu alanda görülürken yine ön tanımlı ayarlar aracılığıyla ilgili ışıklandırmalar değiştirilebiliyor.

Rampage’in oyuncu farelerindeki DPI ayarları ise oyuncuların en sevdiği özelliklerin arasında yer alıyor. Oynadığınız oyunun türü ve kullandığınız monitörün ekran çözünürlüğüne göre kolayca özelleştirebileceğiniz DPI seviyesi, oyunlardaki başarınızı doğrudan artırabiliyor. Ayrıca Rampage klavyelerdeki giriş hızı ayarları da hamlelerinizi hedeflediğinizden daha hızlı gerçeğe dönüştürmenize imkân veriyor.

Oynadığım oyunlarda klavye ve fare aracılığıyla makro ayarları kullanmak istiyorum; Rampage markasının makro destekli ürünleri mevcut mu?

Rampage imzasını taşıyan klavye ve farelerde, ön tanımlı makrolar bulunabiliyor ancak ürünlerde makro olup olmadığına dair bilgiyi ürünlerin özellikler sayfasından kontrol etmeniz öneriliyor.

Rampage klavyelerdeki aydınlatmaları özelleştirebilir miyim?

Klavyelerin üzerinde yer alan tuşlar yardımıyla önceden belirlenmiş olan aydınlatma renkleri ve çalışma modları arasında geçiş yapmanız ya da aydınlatmaları tamamen devre dışı bırakmanız mümkün.

Rampage klavye ve fare setlerindeki farelerde, oyunlarda özel atama yapabileceğim ekstra tuşlar bulunuyor mu?

Standart fare tuşlarına ek olarak oyunlarda değerlendirebileceğiniz birçok ekstra tuş, hem Rampage klavyelerde hem de farelerde yer alabiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Rampage Klavye Mouse Seti Fiyatları

Sepette Kampanyalı Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Bağlantı
Toplam 24 / 73 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/3007055/rampage