"Rap müziği severlerin heyecanla dinledikleri tüm rap müziği albümleri kitap film müzik kategorisinde!

Hip-hop kültürünün olmazsa olmazı rap; şiir sözlerinin belirli bir alt müzik ile birleştirilmesiyle oluşan müzik türüdür. Daha çok kafiye ve akıcı cümleler kullanılan bu müzik türünde anlama önem verilmektedir. Farklı  açılımları olsa da, İngilizce sözcük anlamı olarak rap; ""ağır eleştiri"" anlamına gelmektedir. Bu akımla birlikte birçok rap müziği sanatçısı ortaya çıkmış ve albüm yapmışlardır.

Hepsiburada.com ailesi sizlere, bu müzik türüne imzasını atmış sanatçıların birbirinden değerli albümlerini,  en iyi fiyat avantajlarıyla müzik kategorisinde sunuyor.

50 cent, 2pac, Jay Z, Snoop Dogg ve birçok dünyaca ünlü sanatçıların yaptığı albümleri kategori içerisinde bulabilirsiniz. Ayrıca mağaza dolaşma derdi olmadan DMC, Universal, Sony Music gibi ünlü yapım şirketlerinin hazırladığı ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilir, birbirinden farklı fiyat avantajlarıyla satın aldığınız ürünü, hepsiburada.com güvencesi ve kalitesi ile ayağınıza kadar getirebilirsiniz. 

Ayrıca kategori içerisinde filtreleme sistemini kullanarak, sevdiğiniz sanatçılara ait rap müziği albümlerine kolaylıkla erişim sağlayabilir, dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. 

Rap kategorisi altın, rap müziği türünde single albümler ile 60'lı ve 70'li yıllara ait albümleri  ve rap müziği gruplarının yaptığı düet albümleri bulmanız da mümkün. Ayrıca bu albümleri, CD veya LP-Plak formatında kategori içerisinde bulabilirsiniz.

Yabancı Rap Müzikler

29 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Format
  3. Yayımcı A-Z
  4. Sanatçı A-Z
  5. Satıcı
DSACategoryId/60001501/2147483641/60000822/10770/10778
BAŞA DÖN