Raptiye satın alırken sizin seçiminize uygun olan, tercih edebileceğiniz değerli markaların orijinal ürünleri hepsiburada.com ile ayağınıza geliyor. Öğrencilerin, öğretmenlerin, sekreterlerin ve benzeri profesyonel iş alanlarında çalışanların sıklıkla tercih ediği bu kırtasiye ürünü çalışırken oldukça kolaylık sağlıyor.

Kırtasiye alanının vazgeçilmez bir parçası ve kullanımı oldukça rahat olan raptiyeler genellikle düz ve geniş başlı olup, kısa bir çivi görünüşüne sahip. Yaklaşık 1 cm boyutlarındadır. Bir ucu iğne olup diğer ucu ise geniş bir koruyucu görevi gören dairesel bir plastik ile kaplıdır. Not aldığınız kağıtları ve benzeri hatırlatıcı evrakları ve kartonları yumuşak bir zemine tutturmak için en çok tercih edilen ofis malzemelerinden biri olarak kabul edilen raptiyeler, okullarda, bürolarda, benzeri kuruluşlarda ve hatta evlerde bile sıklıkla kullanılıyor, bu sayede önemli günler gibi unutulmaması gereken notların göz önünde olması sağlanıyor. Paketlenerek 10'lu, 50'li veya 100'lü şekilde satılan raptiyeler özellikle büro gibi çalışma alanlarındaki mantar panolarda kullanımı tercih ediliyor. Pirinç gibi çeşitli kap ve farklı renk seçeneklerinden dilediğiniz ürünün siparişini hepsiburada.com'dan verebilir, güvenli ve hızlı bir şekilde online alışveriş yapabilirsiniz.

MAS, Brons, Temat, Güneş gibi seçkin ve değerli markaların birbirinden farklı ve kullanışlı raptiye ürünleri Türkiye'nin en çok tercih edilen online alışveriş sitesi hepsiburada.com'da en iyi fiyat ve size özel kampanyalar ile sizlerin beğenisine sunuluyor.

Raptiye Çeşitleri

70 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. MAS
  2. Brons
  3. Cassa
  4. Bigpoint
  5. Magnetoplan
  6. Modatools
  7. Syloon
  8. Temat
  9. Mimaks
  10. Suck Uk
  11. Uğur
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15547/15396
BAŞA DÖN