Hızla değişmekte ve gelişmekte olan teknoloji dünyasına ayak uydurabilen seçkin markalar arasında yer alan Razer, çeşitli elektronik ürünleri ile ön plana çıkıyor. Tüm elektronik cihazlarında olduğu gibi kulak üstü kulaklık modelleriyle de dikkat çeken marka, yeni nesil teknolojiye uyum sağlıyor. Günümüz teknolojik ihtiyaçlarına hitap eden üretimler gerçekleştiren Razer, kulak üstü kulaklık modelleri ile kullanıcı karşısına çıkıyor. Çeşitli modellerde ve tasarımlarda bulunan kulaklıklar, teknik ve fonksiyonel özellikleri ile fark yaratıyor. Donanımlı altyapısı ve güçlü sistemi ile kaliteli bir şekilde faaliyet gösteren kulaklık modelleri, üst düzey performans sergiliyor. Yenilikçi görünümü ile geleneksel yöntemlerden sıyrılan kulaklıklar, hedef kitleyi kendisine çekmeyi başarıyor. 

Razer kulak üstü kulaklık modelleri, özellikleri ve işlevselliği ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. Çoğunlukla 7.1 çevresel ses özelliğine sahip olan kulaklık, her kullanım alanında etkin bir ses deneyimi yaşatıyor. Oyun oynarken, film veya dizi izlerken ve müzik dinlerken kolayca kullanılabilen ürün, her alanda ve kullanımda üst düzey performans sergiliyor. Uzun oyun oturumları için oldukça ideal olan ergonomik bir tasarıma sahip Razer kulaklık, birçok profesyonel kullanıcı tarafından deneyimlenerek, konfor ve rahatlık onayını alıyor. Ses alanında başarılı sonuçlar elde eden kulaklık, bu performansını 7.1 sanal ses motoru sayesinde gerçekleştiriyor. Razer kulak üstü kulaklık, Synapse 2.0 konfigürasyon yazılımı ve özelliği sayesinde birden fazla kişiselleştirme imkanı sunarak, sesi 360 derece çevresel olarak işliyor ve çok daha kaliteli sonuçlar alınmasını sağlıyor. 

Dinlenilen şeylerin kalitesini artıran derin bas, canlı orta ve kristal netliğinde tiz sesler sunarak farklılık yaratıyor. Cep telefonuna, tablete, bilgisayara ve laptop modellerine bağlanarak her şekilde kullanım gerçekleştirilebilen Razer kulak üstü kulaklık, mikrofonu ile de çeşitli kullanımlara yol açıyor. Kullanılmadığı zamanlarda sol taraftaki kulaklığın yuvasında kolayca saklanabilen ve toplanabilen mikrofonu ile Razer kulaklık modeli, hızlı ve rahat kullanım fırsatı veriyor. Ergonomik boyutlarda olmasıyla da kolayca toparlanabilen kulaklık, taşıma ya da saklama sırasında minimum düzeyde yer kaplıyor. Esnek olması ve çok yönlü dijital mikrofonu ile optimize edilmiş algoritma kullandığı için Razer kulak üstü kulaklık modelleri, analog mikrofonlu kulaklıklara oranla, üst seviye ses kalitesi ve deneyimi sunuyor. Razer kulaklıkların mikrofonları, sinyal - gürültü oranına ve genişletilmiş frekans aralığına sahip olması ve parazitleri minimum düzeyde tutması sayesinde oldukça berrak ve etkileyici, doğal ses iletimlerinde bulunuyor. 

Razer Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları

Ortalama olarak 300 - 400 gr ağırlığında bulunan kulaklık modelleri ile rahat kullanım ve taşıma imkanı mümkün oluyor. İleri düzeydeki 7.1 sanal surround ses motoru ile çevrelenen ve üst düzey sonuç veren kulaklık modelleri, performansı ile kullanıcıların beklentilerini ve isteklerini karşılıyor. Geliştirilmiş ve iyileştirilmiş mikrofonları, kullanılmadığı zaman kolayca yuvasında saklanabiliyor. Uzun süreli oyunlarda da aktif bir şekilde kullanılabilen ve rahatlık sağlayan Razer kulaklık, 16.8 milyon ayarlanabilir renk seçenekleriyle Chroma aydınlatma gerçekleştiriyor. Yeni nesil teknoloji ile beraber gelen bu özellik sayesinde, geleneksel modellere meydan okuyan Razer kulak üstü kulaklık modelleri, Razer Synapse sayesinde sesi 360 derece, her noktadan eşit ve güçlü bir şekilde kulağa iletiyor. Film veya dizi izlerken, oyun oynarken ve müzik dinlerken alınmak istenen en yüksek kaliteyi, güçlü sürücüler ile kullanıcıya aktaran kulaklık modelleri, en iyi ses izolasyonu için kapalı kulaklık yuvasına sahip bulunuyor. Bu yuva sayesinde tasarımda daha şık bir görüntü oluşturuluyor. Hafif olmaları ile kolay bir şekilde taşınan Razer marka kulaklıklar, ortalama 112 dB hassasiyete sahip oluyorlar. Tüm bunlarla birlikte, Razer kulak üstü kulaklık fiyatları ile de kullanıcılardan tam puan almayı başaran ürünler arasında yerini alıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Razer Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları

51 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 51 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/60004548/razer