Rode mikrofon günlük hayatın pek çok yerinde kullanıma uygun olarak üretiliyor. Bu nedenle mikrofon tercihinde Rode mikrofonlar öne çıkıyor. Farklı çeşitlere sahip olan bu mikrofon her yerde kullanıma uygun olan alternatifleri ile biliniyor. Çünkü özellikle teknik açıdan önemli ürünler grubunda yer alıyor. Mikrofonlar, kameramanlar, sunucular ve bu alanda çalışanların ihtiyacını karşılayacak nitelikte ürünlerdir. Rode mikrofon ürünleri farklı boyutları ve modelleri ile dikkat çekiyor. Çünkü standart mikrofon formu görüldüğü gibi daha özgün modeller de yer alıyor. Genellikle profesyoneller bu mikrofonları tercih ediyor. Mikrofonlar kendi içerisinde donanım açısından çeşitleniyor. Ürünler garantileri ile veriliyor bu nedenle ürün tercih ederken bu ayrıntıları bilmek gerekiyor. 

Rode Mikrofon Nedir?

Rode mikrofonun ne olduğunu pek çok kişi merak ediyor. Rode aslında mikrofonun markasıdır. Rode marka mikrofonlar farklı yerlerde kullanım için çeşitleniyor. Özellikle video çekenler veya canlı yayın yapanlar bu mikrofonları tercih ediyor. Aynı zamanda müzisyenler de kayıt alırken veya sahnede şarkı söylerken bu ürünleri tercih ediyor. Genellikle profesyonellere hitap eden Rode mikrofon, günlük hayatta kullanılacak mikrofonları da sektöre sunuyor. El mikrofonları, headset ürünler ve bunlar gibi pek çok ürün yelpazesi sunuluyor. 

Rode Mikrofon Çeşitleri

Rode mikrofon çeşitleri ürünlerin içeriklere ve kullanıldığı yere gör değişiyor. Mikrofonların formları da aynı şekilde çeşitlere bağlı olarak birbirinden ayrılıyor. Rode mikrofon çeşitleri ortak özellik olarak ise sert malzemeden üretiliyor. Burada amaç sağlamlık iken malzeme belirleyici bir faktör olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda elektronik aksamı da yeni teknoloji ile ilişkilidir. Profesyonel ürünler aslında taşınabilir özellikleri ile de biliniyor. Rode mikrofon çeşitleri kolayca taşınabilir ve yer kaplamayan şekilde değişim gösteriyor. Bu durum da özellikle farklı yerlerde mikrofon kullanmak isteyenler için kolaylaştırıcı bir hal alıyor.

  • Rode El Mikrofonu

Rode el mikrofonu kullananlar bu konuda pek çok yorumda bulunuyor. El mikrofonu özellikle şarkı söyleyenler ve kayıt yapanlar için öne çıkan ürünler arasında yer alıyor. Rode el mikrofonu kendi içerisinde farklı modellere ayrılıyor. Bunu etkileyen şeylerden biri de elbette ürünün çıktığı yıl ve beraberinde teknolojik donanımıdır. El mikrofonları kablosuz olarak da alternatiflerine ayrılıyor. Böylelikle taşınması daha kolay bir hale geliyor. 

  • Rode Headset Mikrofon

Rode headset mikrofon taşınabilir mikrofon ürünleri arasında yer alıyor. Headset mikrofonlar daha küçük olması nedeniyle daha kolay kullanılıyor. Kulağa takılabilen headset mikrofonlar kişinin üstünde kolayca bulunuyor. Bu da ani kullanımlarda kolaylık sağlıyor. Aynı zamanda internete video çeken üreticiler için de süreci kolaylaştırıyor.

  • Rode Shotgun Mikrofon

Rode Shotgun mikrofon ince bir çubuk görünümü ile öne çıkıyor. Bu nedenle taşınması kolay bir ürün haline geliyor. Mikrofon tercihi yaparken öne çıkan ürünlerden biri olarak seçiliyor. Bu mikrofon modelinde sabit durması açısından ek ürün de bulunuyor. Bu ürün mikrofonu taşıyor ve sabit tutuyor. Dışarıdaki sesi alabilmek açısından da ilgi görüyor..

Rode Mikrofon Fiyatları

Rode mikrofon fiyatları ürünün özellikleri ile ilişkilidir. Bu nedenle fiyatları incelerken ürünler hakkında bilgi sahibi de olmak gerekiyor. Çünkü fiyatlar, teknolojik donanıma bağlı oluyor. Mikrofonlar her modellerinde farklı teknolojilere ev sahipliği yapıyor. Bu da fiyatlar hakkında bizlere bilgi veriyor. Beraberinde ürünün boyutları, renkleri gibi pek çok unsur da fiyatlandırma üzerinde etkili bir faktördür. Mikrofonlar pek çok yerde kullanılıyor. Bu nedenle herkes ihtiyacına uygun olan mikrofon tercihimi yapmaya yöneliyor. Hepsiburada içerisinde pek çok Rode mikrofon bulunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Rode Mikrofon Fiyatları ve Modelleri

87 ürün listeleniyor
Boya
Shure
Magicvoice
Gorgeous
Roof
Audio-Technica
Rode
Runto
König
Behringer
Mumall
Gold Audio
Perfk
Lastvoice
Saramonic
Xinh
Takstar
Sennheiser
Mxl
AKG
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Türü
Toplam 36 / 87 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?