Günlük yaşamda cildin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Rosense güneş kremi losyon, cildi güneşin zararlı ışınlarından ve diğer olumsuz faktörlerin etkisinden koruyor. Ürün, içerdiği antioksidan özelliği ve nemlendirici sayesinde cilt dokusunu yenileyerek cildin taze ve pürüzsüz olmasını sağlıyor. E+B5 vitaminleri bakımından zengin olan Rosense krem ve losyon cilt dokusunun canlanmasını kolaylaştırıyor. B5 vitaminleri ve güçlü antioksidan etkisiyle serbest radikallere karşı güçlü koruma etkisi gösteriyor. Ürün, cilt nemliliğini koruduğu için doku kaybındaki karşıtlığı tonluyor. Mikro dolaşım sayesinde sıvı tıkanıklığını engelleyerek cildin gelişmesine yardım ediyor. Etkili içeriğiyle dengeli, pürüzsüz, homojen bronzluk imkânı sunan Rosense güneş yağı ise cilde parlaklık ve etkili bir yumuşaklık veriyor. Yaşlanmayı önlemek ve gergin deriyi tedavi etmek için birebir olan Rosense güneş yağı hücre çizgilerini de koruyor. Ürün, güneşin zararlı ışınları sonucu cildin erken yaşlanmasını önlüyor. Cilt dokusunu düzenleyerek cildi yeniliyor ve gençleştiriyor. Cildin güneşe sürekli maruz kalmasından kaynaklanan cilt yaşlanması, kuruması, sertleşmesine karşı yüksek antioksidan etki gösteriyor. Cilt bu sayede daha canlı ve sağlıklı görünüyor.

Rosense Güneş Kremi & Losyon

Rosense güneş kremi losyon geniş spektrumlu etkisi sayesinde cildi UVA ve UVB ışınlarından kolayca koruyor. Rosense krem ve losyonun, UVB’ye maruz kalmış cildin üstünü koruyan bitkisel kabuk işlevinde olduğu görülüyor. Rosense güneş kremi losyon üzüm, buğday, aynısefa, domates ve gül özleri sayesinde cildi onararak cildin yaşlanmasını önlüyor. Bu doğal özlerin desteğiyle cildin zararlı etkenler sonucu lekelenmesinin önüne geçiyor. Ürün, yararlı bitki özlerinin etkisiyle kırışıkların içini dolduruyor ve cildi yeniden aktive ediyor. Her cilt tipine uygun olmasının yanında ciltte kolay emilim sağlayan Rosense krem ve losyonun suya dayanıklı olduğu görülüyor.

Rosense güneş kremi ve losyonu, patojen saldırılardan ve çevre kirliliğinden cildin korunmasını sağlıyor. İçeriğinde bulunan üzüm sayesinde cilde doğal koruyucu moleküllerin iletilmesine imkân veriyor. Rosense güneş kremi losyon, doğal gül özleri sayesinde cildi temizleyerek sakinleştiriyor. Doğal özlü ürün, güneşin yıpratıcı ve yaşlandırıcı etkilerinden korunma sağlayarak cildin gül özleriyle beslenmesine imkân tanıyor. Bu doğal krem ve losyonun tam etki gösterebilmesi için dışarıya çıkmadan yarım saat önce cilde uygulanması tavsiye ediliyor. Plaj ortamında ve diğer benzeri güneşlenme ortamlarında 2 saatte bir uygulanması gereken ürünün, tüm cilde uygulanabilme özelliğine sahip olduğu görülüyor. Çocukların cilt tipine ideal özellikteki krem ve losyon hassas ciltler için de yüksek fayda sağlıyor.

Rosense Güneş Yağı

Rosense güneş yağı, içerdiği UVA + UVB filtresi ile cildi güneş yanıklarına karşı güçlü bir şekilde koruyarak güvenli ve sağlıklı bronzlaşma imkânı sunuyor. Cildin kuruyan ve zarar gören bölgesini içeriğindeki yağ bileşenleriyle besliyor ve tedavi ediyor. Güneşin zararlı etkilerini kısa sürede gidererek cildi rahatlatıyor. Yanık sonrası tahriş olan cildi sağlıklı bir şekilde iyileştiriyor. Rosense güneş yağı içeriğindeki fiziksel, bitkisel ve kimyasal filtreleri sayesinde yüksek koruma sağlıyor. Ürün, içerdiği E vitamininin besleyici ve onarıcı etkisiyle cilde canlılık ve tazelik veriyor. Cildi güneşin zararlı etkilerine karşı güçlendiriyor.

Suya dayanıklı olması sebebiyle uzun süre koruma sağlayan Rosense güneş yağı ciltte mükemmel derecede emilim sağlıyor. Dermatolojik olarak test edilen güneş yağı, hafif yapısıyla kolay sürülüyor ve ciltte kalıntı bırakmıyor. Güneşe bağlı olarak ortaya çıkan alerji riskini en aza indiren ürünün hassas cilt tipleri için de oldukça uygun olduğu görülüyor. Onarıcı etkisi ile cildi koruyan bu ürün, kan akışını düzenleyerek yaraların çabuk iyileşmesini sağlıyor. Ayrıca Rosense güneş yağı derideki yanma hissini azaltıcı, hassasiyeti azaltıcı ve hücre yenilenmesini destekleyici özellik gösteriyor.

Rosense Güneş Kremi ve Yağları

4 ürün var
 1. Türü
 2. Koruma Faktörü
 3. Miktar
 4. Markalar A-Z
  1. Rosense
  2. La Roche-Posay
  3. Avene
  4. Sebamed
  5. Garnier
  6. Nivea
  7. Lancaster
  8. Avon
  9. Bioderma
  10. Babe
  11. Solante
  12. Vichy
  13. Cumlaude Lab
  14. Hawaiian Tropic
  15. Roc
  16. Uriage
  17. Hamilton
  18. Nuxe
  19. Cosmed
  20. Daylong
  21. Arko
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Satıcı
 • Marka Rosense
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/rosense
BAŞA DÖN