1967 yılında Fransız  Veteriner Hekim Jean Cathary tarafından kurulmuş olan Royal Canin, kedi ve köpeklerin beslenme ihtiyaçlarına cevap veren "Bilgi ve Saygı" mottosuyla üretim yapan dünyanın büyük evcil hayvan mamaları üreten şirketlerinden birisi olarak tanınıyor. Fransız  Veteriner Hekim Jean Cathary, ilk ürününü kendi garajında bir fırında tahıl bazlı kendi tarifiyle hazırlıyor. Giderek büyüyen şirket bir garajdan kocaman fabrikalara yol alıyor.

Badireler atlatan Royal Canin şirketini son olarak büyük Mars şirketi satın alıyor. Bgün Fransa, İspanya, Amerika, Kanada, Almanya, Arjantin, Brezilya gibi birçok ülkede üretim yapan marka, hayvanların sağlıklı yaşamaları için üretim standartlarını sürekli geliştiriyor. Bilim insanlarıyla ortak çalışmalar yürüterek gözlem ve bilim odaklı üretim yapan marka, dünyanın en kaliteli markalarından biri olarak biliniyor.

Kedi ve köpekler için çok daha özel besin çözümleri sunmayı hedefleyen Royal Canin, sağlıklı beslenme alanında çalışmalar yapıyor. Araştırmalarını ve yeni tasarım ürün özelliklerini, hayvanları merkeze alarak gerçekleştiren marka, kedi ve köpekleri anlamanın gerektiğini ifade ediyor. Royal Canin, hayvanların sağlık ve sıhhatlerini geliştirmeyi amaçlayan besin değerleri yüksek mamalar üretiyor.

Dünya çapında kaliteli ve güvenilir kedi ve köpek maması ürünleriyle popüler olan markanın üretim felsefesi, ilk günden beri hayvanları anlayarak çalışmak olarak korunuyor. Fransa’da kurulan ilk Avrupalı kuru mama üreticisi olan Royal Canin, kurulduğu günden beri kedi ve köpeklerin sağlıklı beslenmesi için araştırmalar yapıyor. Özel ihtiyaçlara göre özel beslenme gereklilikleri olan hayvanlar için diyet mamalar üretiyor.

Yaklaşık yarım asırdır kedi ve köpek maması üreten Royal Canin mamalarının içeriği tamamen et ya da tahıl tabanlı olması, mamaların sağlıklı ve kaliteli olmasını sağlıyor. Kedi ve köpeklerin ırkına, yaşına, sağlık durumuna göre özel mamalar üreten marka, aynı zamanda yardıma muhtaç kedi ve köpeklere de kapılarını açıyor ve merkezlerinde 200’den fazla kedi ve köpeğe bakıyor. Yeni formüller üzerinde sürekli çalışan Royal Canin, kedi ve köpekleri gözlemleyerek, tanıyarak onlar için özel formüller geliştiriyor.

Almış olduğu sorumluluğun farkında olan Royal Canin markası, kedi ve köpek mama üretiminde fark yaratan bir marka olarak biliniyor.  Evcil hayvanların ihtiyaçları olan besin değerlerini almaları için özel formüller yaratan markanın bu konudaki çalışmaları arasında evcil hayvan sahipleriyle yaptıkları çalışmalar da yer alıyor. Yavru, yetişkin, hamile, ara dönem, kısır gibi farklı ihtiyaçları olan evcil hayvanlar için Royal Canin, gerekli mineral ve vitaminleri almalarını sağlayacak mamalar sunuyor. Evcil hayvan beslenmesi için sağlıklı ve kaliteli çözümler sunan Royal Canin'in;  Royal Canin Fit, Royal Canin Exigent, Royal Canin Persian, Royal Canin Kitten, Royal Canin Sterilised gibi serileri bulunuyor. 

Royal Canin, dünyanın en çok tercih edilen ve güvenilen evcil hayvan maması üreticileri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Evcil hayvan sahiplerinin markayı tercih etmesinde en büyük neden, güvenilir ve sağlıklı ürünler sunması oluyor. Hayvan Hakları konusunda da çalışmalar yapan marka, hayvanlara değer verdiğini kanıtlıyor.  Doğal protein kaynaklarından oluşturulan, fiziksel ihtiyaçlara göre formüle edilen Royal Canin mamalar, evcil hayvanların doğru beslenme planı için birçok seçenek sunuyor. Veterinerlerin de tavsiye ettiği mamalar arasında yer alan Royal Canin mamalarda farklı yaş grupları ve farklı fiziksel ihtiyaçlar için gerekli besin değerleri bulunuyor. Katkı maddesi bulunmayan mamalar, doğal beslenme kriterleri baz alınarak üretiliyor. Hareket etmeyen ya da fazla hareket eden evcil hayvanlar için de özel mamaları bulunan markanın ürünleri, gerekli tüm testlerden geçirilerek sunuluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Royal

174 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Türü
  6. Satıcı A-Z
  7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön