1975 yılında kurulan ve 30 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan Salcano, dağ bisikletlerinden yarış bisikletlerine, şehir ve gezi bisikletlerinden katlanır bisikletlere kadar geniş bir ürün gamını tüketicileriyle buluşturuyor. Salcano markası hem şehrin trafiğinden kaçmanın en kolay yolunu sunuyor hem de sağlıklı bir hayatın kapılarını sizler için açıyor. 

Yıllık 150 binlik üretiminin üçte ikisini başta İngiltere, Hollanda, Almanya, Afrika ve Balkan ülkeleri olmak üzere birçok farklı ülkeye ihraç eden Salcano, sadece Türkiye’deki değil, dünyanın dört bir köşesindeki bisiklet tutkunlarının ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Türkiye’nin dört bir köşesine yayılmış geniş yetkili servis ağı sayesinde, tüketicilerini bisikletlerine kavuştuktan sonra da yalnız bırakmıyor. 

Salcano Dağ Bisikleti Modelleri

Dağ bisikleti modelleri Salcano’nun tüketicilere en geniş özgürlüğü vadeden modelleri arasında yer alıyor. Salcano dağ bisikleti modelleri şehirde ulaşım için kullanılabiliyor ve böylece sürücüsüne zaman kazandırabiliyor. Ayrıca patlamaya dayanıklı geniş ve kalın lastikleri sayesinde, dağlık alanlarda ve toprak zeminde de sürücüsüne doğayla iç içe olmanın keyfini sunuyor.

Salcano’nun geniş ürün gamı arasında yer alan dağ bisikleti modelleri, en çok tercih edilen bisiklet modelleri içinde bulunuyor. Toplam 117 farklı dağ bisikleti modeli üreten Salcano, böylece amatöründen profesyoneline, yeni başlayanından tecrübelisine kadar tüm bisiklet tutkunlarına hitap ediyor. Salcano dağ bisikleti modelleri her seviyeden tüketicinin beklentisini sonuna kadar karşılıyor.

Salcano dağ bisikleti modelleri sadece tüketicinin hedeflerine göre ayrılmıyor. Aynı zamanda farklı boylardaki tüketiciler için farklı kadro ve jant boyu seçenekleri de sunuluyor. Jant boylarındaki 24, 26, 27.5 ve 29 inçlik ölçüler sayesinde tüketiciler kendilerine uygun Salcano markalı bisiklet modelini mutlaka bulabiliyor. Ayrıca kadınlara özel kadro seçenekleriyle de marka, kadın tüketicilerine performanstan ödün vermeden en rahat sürüş imkânını sunuyor.

Salcano dağ bisikleti modelleri, farklı kadro ve jant seçeneklerinin yanı sıra, her bütçeye ve her seviyeye uygun donanım seçenekleri de sağlıyor. Çelik, alüminyum ve karbon kadro ve maşalar farklı ağırlıkları ile farklı sürüş deneyimleri vadederken, Salcano dağ bisikletlerinin kadro ve maşaları ne kadar hafif olurlarsa olsunlar sağlamlıkları sayesinde güvenlikten asla ödün vermiyor. 

Salcano ayrıca 18, 24, 27 ve 30 vitesli dağ bisikleti seçenekleri sunuyor ve bu sayede dağ bisikletiniz hem düz yollarda yüksek performans sergiliyor hem de ilk bakışta göz korkutan yokuşların üstesinden zorlanmadan gelmenizi sağlıyor. Salcano ayrıca dileyen tüketicisine hidrolik disk frenli, dileyen tüketicisine ise v-frenli bisiklet modeli seçeneği sunuyor. Salcano’nun sunduğu farklı renk, boy, kadro ve donanım seçenekleri sayesinde her tüketici kendi zevkine ve ihtiyacına uygun bir dağ bisikleti modeline kavuşabiliyor.

Salcano Dağ Bisikleti Fiyatları

Kalitesi dünya çapında tescillenen Salcano, bir Türk markası olması sayesinde en üst seviye donanımları Türkiye’deki tüketicilere daha ulaşılabilir fiyat aralıklarında sunabiliyor. Salcano dağ bisikleti fiyatları bisikletin donanım özelliklerine göre değişik seviyelerde yer alıyor. Başlangıç ve orta seviyedeki kullanıcılara yönelik bisiklet modelleri her bütçeye hitap eden uygun fiyatlarla sunuluyor. Kaliteli malzemeden üretilen modeller başarılı bir fiyat / performans grafiği çiziyor. Profesyonel bisikletçilere yönelik gelişmiş donanımlı modeller daha yüksek fiyatlarla etiketleniyor.

Salcano uygun fiyatlı bisikletler sunarken kaliteden ve güvenlikten asla ödün vermiyor. Dünya çapında kabul görmüş vites ve fren donanımları kullanan markanın ürünleri ve servis hizmeti, uluslararası kalite yönetimi kuruluşu tarafından verilen ICS- ISO 9001 belgesini elinde bulunduruyor. Salcano dağ bisikletleri kalitesi ve her bütçeye uygun etiketleriyle kullanıcılarını bekliyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Salcano Dağ Bisikleti Fiyatları

38 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Jant
 4. Markalar A-Z
  1. Salcano Dağ Bisikletleri
  2. Bianchi Dağ Bisikletleri
  3. Kron Dağ Bisikletleri
  4. Corelli Dağ Bisikletleri
  5. Bisan Dağ Bisikletleri
  6. Ümit Dağ Bisikletleri
  7. Carraro Dağ Bisikletleri
  8. Ümit Bisiklet Dağ Bisikletleri
  9. Falcon Dağ Bisikletleri
  10. Vertech Dağ Bisikletleri
  11. Daafu Dağ Bisikletleri
  12. kldoro Dağ Bisikletleri
  13. Arnica Dağ Bisikletleri
  14. Peugeot Dağ Bisikletleri
  15. TEC Dağ Bisikletleri
  16. Scott Dağ Bisikletleri
  17. Suzico Dağ Bisikletleri
  18. Mosso Dağ Bisikletleri
  19. Maxumo Dağ Bisikletleri
  20. Tommybike Dağ Bisikletleri
 5. Cinsiyet
 6. Vites
 7. Bisiklet Tipi
 8. Renk A-Z
 9. Fotoğraflı Değerlendirme
 10. Fırsat Ürünleri
 11. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Salcano
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/353125/salcano
Başa dön