Geniş ürün yelpazesiyle outdoor markaları arasında öne çıkan Salomon, kullanıcılara doğa sporlarının yanında günlük hayatta da kullanılabilen ürünler sunar. Ayakkabı, sırt çantası, güneş gözlüğü, çorap, şort, tayt, ceket, kayak ve daha birçok ürünüyle özellikle sporcuların dikkatini çeker. Dağcılık, doğa yürüyüşleri, kış sporları ve kamp gibi alanlarda kullanıcıların en iyi yardımcısı olan Salomon, ürünlerinin tasarımlarını da fazlasıyla önemser. Salomon ürünlerinin kalite farkı berelerde de kendini gösterir. Dışarıya adımınızı attığınız an nereye giderseniz gidin başınızı sert hava koşullarından korumak üzere üretilen Salomon bereler, sahip oldukları dayanıklı malzeme sayesinde uzun süre boyunca kullanılabilir. Yırtılmalara karşı dirençlidir. Rüzgâr ve soğuğun sizi etkilemesine izin vermez. Hem günlük aktivitelerde hem de ekstrem sporlarda rahatça kullanabileceğiniz Salomon bereler ile yaşadığınız anın keyfini daha iyi çıkarmaya hazır olun.

Sizi Korumak İçin Her An Başınızda

Soğuk havaların etkili olduğu zamanlar günlük hayatınızda ve doğa sporlarında dikkat etmeniz gereken en hassas nokta baş kısmınızdır. Başınızın üşümesi, beyin fonksiyonlarınızı da etkilediği için gün içinde istediğiniz verimde çalışamayabilir, hızlı düşünme yetinizi kaybedebilirsiniz. Bunun önüne geçmek isteyen Salomon, hem günlük hayatta hem de doğada kullanabileceğiniz berelerle karşınıza çıkar. Akrilik kumaşın polar astarla birleşiminden oluşan bere modelleri, başınızı rüzgâr ve soğuklara karşı korumak için üretilir. Trekking, hiking, kamp ve kayak gibi uç noktalarda yapılan ve zorlu hava koşullarının sizi beklediği zamanlarda, ekstra izolasyon sağlayan çift katmanlı bereler sayesinde daha keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bunun yanında daha hafif malzemeden üretilen ve arkadaş buluşmalarında, seyahatte ya da günlük hayatın herhangi bir anında kullanılabilen bereler, tarzıyla da kombinlerinizi tamamlar.

Tarzınızı Soğuklardan Koruyun

Salomon bereler, dayanıklı ve soğuklara karşı koruyucu olmasının yanında tasarımlarıyla da dikkat çeker. Geniş renk seçenekleri bulunan Salomon bereler arasında hemen hemen her tarza uygun bir alternatif bulunabilir. Çoğu zaman yalın bir tasarım çizgisinde seyreden bereler, üretim teknolojisine bağlı olarak şapkanın dokusunda gerçekleşen farklılıklarla da birbirinden ayrışır. Örgü modellerin yanında sade bereler de bulmak mümkündür. Ponponlu ve ipli modeller ise daha hareketli bir tarza sahip olanlar için birebirdir.

Salomon Outdoor Berelerin Özellikleri

  • Salomon outdoor bereler, sahip olduğu dayanıklılık ile seneler boyunca kullanıma uygundur.
  • Sağlam malzemesi, yırtılmalara karşı direnç göstererek en umulmadık yerde olumsuz bir durumla karşılaşmanızın önüne geçer.
  • Başınızın rüzgâr ve soğuktan etkilenmesini engeller. Olası hastalıkların önüne geçer.
  • Başınızı rahatça kavrayarak soğuğun içeriye girebileceği boşlukların oluşmasını engeller. Böylelikle ekstra koruma sağlar.
  • Nefes alan kumaşlar, başınızın hava almasını sağlar. Daha konforlu ve hijyenik bir kullanım sunar.
  • Günlük hayatta kullanılabilen modeller sunan Salomon, doğa sporlarında da zorlu şartlarda yardımcınız olacak alternatiflere ürün yelpazesinde yer verir.
  • Farklı tasarım alternatifleri ve renk seçenekleriyle tarzınızı güçlendirir. Kıyafet kombinlerinizi modern dokunuşlarla tamamlamanıza imkân tanır.

Salomon Outdoor Bere Fiyatları

Salomon outdoor bereler, geniş ürün yelpazesinde birbirinden çeşitli modeller sunar. Bunun bir sonucu olarak Salomon outdoor bere fiyatları da değişkenlik gösterebilir. Berelerde kullanılan malzemeler ve berelerin üretim amaçları, fiyatların değişkenlik göstermesine sebep olan önemli etkenlerdir. Bunun yanında tasarım anlamındaki dokunuşlar da bere fiyatlarında farklılık yaratır. Salomon bereler, dayanıklı yapılarıyla fark yaratır. Bunun sonucu olarak da uzun seneler boyunca kullanılabilir ve yeni bir bere ihtiyacı duymazsınız. Kalitesinden ürün vermeyen Salomon, bu bakımdan da uygun fiyatlara sahiptir. Ayrıca farklı modellerde karşılaşılan farklı fiyatlar, ihtiyaçlarınızı karşılarken bütçenizi sarsmayacak alternatifler sunar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Salomon Outdoor Bere Fiyatları

Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 53 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/22001915/salomon