Salomon Outdoor Ayakkabılar

Kapalı alanların dışında, doğada, açık alanda yapılan sporlarda kullanılan outdoor spor ayakkabılar günlük sporunuzda, yürüyüşte, koşuda, açık hava jimnastik aktivitelerinde en yüksek verimliliği sağlar. Açık alanda yapılan egzersizleri kolaylaştırmak, ayak sağlığı ve bacak kaslarını korumak için maksimum fayda sağlayan Salomon outdoor ayakkabılar, her daim sizi rahat ettirir.

Outdoor spor ekipmanları kategorisinde sektörün tartışmasız liderlerinden bir olan Solomon, trekking, tırmanış, doğa yürüyüşü, kayak ve snowboard gibi spor aktivitelerine yönelik ürettiği malzemeler ile ön plana çıkar. Doğa sporu tutkunlarının bilinçli olarak tercih ettiği ve güvendiği markalardan biri olan Solomon, ürettiği outdoor ayakkabı modelleri ile her türlü arazi ve hava şartlarında aktivitelerinizi kesintisiz ve konforlu bir şekilde gerçekleştirmenize yardım eder.

Solomon Outdoor Koşu Ayakkabıları

Solomon outdoor koşu ayakkabıları hafif ve ergonomik tasarımları ile açık hava koşularınız sırasında ayaklarınıza üst düzeyde hareket serbestisi sağlar. Esnek yapılar sayesinde bir koşu ayakkabısı konforunu kullanıcıya sunar. Su geçirmez özellikteki tasarımlar yağışlı havalarda koşarken ayaklarınızın kuru kalmasını sağlar. Koruyucu sentetik burun başlığı ile her türlü açık hava macerasına hiçbir endişe yaşamadan katılabilirsiniz. Quicklace® teknolojisine sahip tasarımlar outdoor koşu ayakkabısının kolay giyilip çıkarılmasını sağlarken aynı zamanda ayakkabının ayağı sararak tam olarak oturmasına yardımcı olur. Solomon koşu ayakkabı modellerinde kullanılan Contagrip® teknolojisi ise ayakkabının zemine mükemmel bir şekilde tutunmasını sağlar.

Solomon Outdoor Yürüyüş Ayakkabıları

Doğa yürüyüşü ve trekking gibi branşlar için tasarlanan Solomon outdoor ayakkabı modelleri kullanıcının güvenliğini ve yürüyüş konforunu ön planda tutar. Özel olarak tasarlanan Solomon yürüyüş ayakkabıları ergonomik ve hafif yapıları ile dikkat çeker. Üretimlerinde kullanılan dayanıklı ve kaliteli malzemeler sayesinde en zor doğa koşullarında bile uzun süreli performans gösterir. Solomon yürüyüş ayakkabılarının astarı Gore-Tex Extended Comfort teknolojisi ile üretildiğinden su geçirmezliğin yanında maksimum nefes alabilirlik de sağlar. Ekstra konfor ve şok emilimi için EVA taban ve Ortholite® ayak yatağı ile tasarlanan Solomon outdoor yürüyüş ayakkabıları, açık hava keyfinizi uzun ve kesintisiz yaşamanızı hedefler. Şık ve modern çizgilere sahip Solomon yürüyüş ayakkabılarınızı kıyafetlerinizle kolaylıkla kombinleyip outdoor tarzını şehir hayatınızda da yansıtabilirsiniz.

Solomon Outdoor Botlar

Solomon outdoor bot çeşitleri soğuk ve yağışlı havalarda gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz sırasında ayaklarınızın kuru ve sıcak kalmasına yardımcı olmak üzere üretilir. Solomon tarafından geliştirilen patentli teknolojiler ile donatılarak kullanıcılara sunulan outdoor botlar kadınlar ve erkekler için özel modeller içerir. GoreTex® teknolojisi ile üretilen botlar su geçirmez özellikte olup aynı zaman nefes alabilir yapıdadır. Yoğun yağmur veya kar yağışı altında bile ayaklarınızı kuru tutabilir. Özel olarak geliştirilmiş taban yapısı sayesinde ıslak zeminlerde kaymanızı engeller. Solomon botların sahip olduğu zemin tutunma gücü yürüyüş ve tırmanışlarınız sırasında ekstra itiş gücü sağlayarak hareketlerinize ivme kazandırır.

Solomon bot modelleri tasarımlarına göre kısa ve uzun konçlu modeller olarak farklılaşır. Kısa konçlu modeller, ayaklara daha fazla hareket imkânı verir. Uzun konçlu modeller ise daha çok yoğun yağış altında yapılan outdoor faaliyetleri sırasında ve zor zeminlerde tercih edilir. Uzun konçlu tasarımların bilekleri saran yapısı soğuk havanın içerisi girmesi önler. Aynı zamanda bilekleri destekleyici işlevleri ile zorlu arazi kesimlerde icra edilen aktiviteler esnasında burkulma türü yaralanmaları en aza indirir.

Kampçılık, dağcılık, trekking veya diğer açık hava faaliyetlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Solomon outdoor bot modelleri sahip oldukları şık tasarımları ile günlük hayatta kullanıma uygun yapıları ile de dikkat çeker.

Solomon Outdoor Ayakkabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Solomon outdoor ayakkabı seçerken ayakkabıyı kullanacağınız mevsim şartlarına dikkat edin.
  • Seçtiğiniz Solomon outdoor ayakkabı tasarımının ayak yapınıza uygun olduğundan ve tam oturduğundan emin olun.
  • Solomon ayakkabı satın alırken ayakkabınızı kullanacağınız faaliyet türünü düşünerek tercih yapın.
  • Solomon outdoor ayakkabı modelleri arasından tercih yaparken ayakkabınızı giyeceğiniz zemin yapısına dikkat edin.
  • Zengin renk seçeneklerine sahip Solomon ayakkabı modelleri arasından seçim yaparken günlük hayatta tercih ettiğiniz giyim tarzını mutlaka göz önünde bulundurun.

Neden Salomon Outdoor Ayakkabı Almalısınız?

Özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanlar, yoğun trafikten ve yoğun iş temposundan uzaklaşmak için en kısa tatilleri bile değerlendirerek şehir dışına çıkmaya çalışırlar. Dağlarda, ormanlarda, doğanın kucağında hem iş stresini atmak hem de sağlık bulmak için doğa yürüyüşleri, tırmanış gibi aktivitelere katılırlar. Kimi zaman turlarla kimi zaman kendi imkanlarıyla çıktıkları bu küçük tatillerde outdoor sporlar, insanların en çok tercih ettikleri etkinliklerdir. Siz de tatillerde arkadaş grubunuzla kampçılık yapmayı seviyorsanız veya mağaraların içini keşfetmeye meraklıysanız, özel giysilere ve ayakkabılara ihtiyaç duyarsınız.

Yamaçlara, dağlara tırmanış sizin için bir tutku ise, doğa fotoğrafçılığı gibi etkinliklerden hoşlanıyorsanız, Salomon outdoor ayakkabı modelleri arasından bir seçim yapmayı düşünebilirsiniz. Çünkü ayakkabılar, tüm doğa sporlarında en üstün performansı göstermenize büyük katkı sağlayan malzemelerle üretilmişlerdir. Sağlam, dayanıklı, su geçirmez ürünlerin yarattığı konfordan faydalanabilirsiniz.

Dağ bisikleti kullanırken, yamaç paraşütü yaparken en kaliteli ve ayakların ergonomisine uyumlu spor ayakkabılara ihtiyaç duyarsınız. Son teknolojisiyle dış darbelere ve diğer etkilere dayanıklı olarak dizayn edilen ve üretilen ayakkabılar, bu sporlarda da performansınızı arttırır.

Salomon outdoor ayakkabılar arasında çok sayıda trekking botu ve trekking ayakkabısı çeşidi vardır. Mevsime göre bazıları bilek hizası altında, bazıları bilek hizasında ve bir kısmı ise bilekten yukarıda boya üretilmiştir. Ağırlıklı olarak siyah, gri, antrasit, kahverengi ayakkabıların yanı sıra kırmızı, mavi, yeşil ve kiremit rengi seçenekler de her zevke hitap edecek şekilde tasarlanmıştır.

Salomon Outdoor Ayakkabılar Sağlıklı mı?

Yaşam boyu sağlık için spor yapanlar ve profesyonel olarak doğa sporlarını sürdürenler en rahat kullanım için Salomon outdoor ayakkabı modellerini tercih ederler. Erkek trekking bot ve ayakkabıları, dağlık ve engebeli arazilerde ayaklarınızı dış şartlardan korur. Salomon ayakkabılar veya botlar, Protective rubber toe cap özelliği sayesinde parmaklarınızı en iyi şekilde muhafaza edebilecek kauçuk malzemelerle desteklenmiştir. Ayakkabıların tasarımı yapılırken içerisine yerleştirilmiş koruyucu eva taban / injected eva ve mud guard / çamurluk gibi önemli detaylar, ayakkabının bütün tabanını koruyarak sporcunun yorgunluğunu azaltır. Ayrıca ürünlerdeki kalıplı eva orta tabanı hafif tamponlama ile dengeyi sağlar.

Outdoor ayakkabılar, ayak ve bacak için hassas olan doğa yürüyüşlerinde ideal özellikleriyle yüksek konfor ve etkili koruma gerçekleştirir.Bu tür özel ayakkabıları yakından tanımak için detaylı olarak incelemeniz ve yaptığınız aktiviteye en uygun modeli almanızda fayda vardır.

Kadınlar için de pek çok sağlıklı outdoor ayakkabı ve bot modelini bulabilirsiniz. Salomon outdoor kadın ayakkabı ve botları da, üstün niteliklerle donatılmıştır. Uzun ve zor seyahatler için ideal ayakkabılardır. Modeller, hafif, esnek ve dengeli olarak tasarlanır. Uzun yürüyüşlerde her adımda ayağınıza yardımcı bir destek işlevi görürken yüksek konforu garantiler.

Goretex özellikli ayakkabılar, uzun doğa maceralarında, derelerden, akarsulardan geçmek zorunda kaldığınızda su geçirmezliği sayesinde yüksek koruma sağlar. İç tabanı ortholite sisteminde yapılmış ayakkabılar, serin, kuru, hijyenik ve yastık destekli bir konfor yaratmak için tasarlanmıştır. Salomon ayakkabılarda kullanılan eva topuk farkı, tabandan yukarı doğru yayılan esnemeyi hemen hissettirir. İçeri girip çıkan hava sirkülasyonu ayakkabıları daha da hafifletir, en sert zeminlerde bile rahatsızlık hissettirmez. Outdoor ürünler, parmakları korumanın yanı sıra topuk koruyucu sistemi de devreye sokmuştur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Salomon Outdoor Ayakkabı Modelleri

1271 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Beden
Toplam 48 / 1271 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?