Salomon, outdoor faaliyetleri için tasarladığı dayanıklı ve kaliteli ürünler ile bilinen bir markadır. Salomon markası gelişmiş teknolojiler ve ürettiği outdoor ekipmanları ile kullanıcıların tüm gereksinimleri karşılamayı hedefler. Erkek, kadın ve çocuklar için ayrı ayrı dizayn edilen Salomon outdoor pantolon ve kapriler ise her türlü yürüyüş, trekking, dağcılık, tırmanma, kayak ve snowboard faaliyetlerinde kullanıma uygun outdoor giysiler olarak ön plana çıkar. Siz de Salomon outdoor pantolon veya kapri modelleri arasından ihtiyacınız olan birine sahip olarak aktiviteleriniz sırasında rahatlığın ve konforun keyfiniz yaşayabilirsiniz.

Salomon Outdoor Yürüyüş Pantolonları

Salomon outdoor yürüyüş pantolonları kullanıcıların tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak dağcılık, trekking ve doğa yürüyüşü faaliyetleri için tasarlanmış ürünlerdir. Hafif ve dayanıklı yapıları ile dikkat çeken Salomon yürüyüş pantolonları su ve rüzgâr geçirmez özelliğe sahiptir. Nefes alabilir yapıdaki yürüyüş pantolonları teri dışarı atarak yoğun aktiviteleriniz sırasında konforunuzu korumanıza yardımcı olur. 4 yönlü esnek kumaşlar kullanılarak üretilen Salomon outdoor pantolon modelleri faaliyetleriniz sırasında daha rahat hissetmenize olanak verir. Alpine Fit teknolojisi ile tasarlanan Salomon pantolon çeşitlerinin alt kısımları dar kesime sahiptir. Böylece yürüyüş sırasında paçalarınız birbirine sürtünmez ve arazideki herhangi bir şeye takılmaz. Yürüyüş pantolonlarının sahip olduğu AdvancedSkin Shield teknolojisi ise yoğun hareket içerisinde bulunduğunuz faaliyetleriniz esnasında teninizde herhangi bir tahriş oluşmasını engeller. Yürüyüş pantolonlarının paça kısımlarında bulunan fermuarlar da giyip çıkarma işleminizi kolaylaştırır. Elastik yapıda tasarlanan bel kısmı outdoor pantolonun vücudunuza tam olarak oturmasına yardımcı olur. Diz bölgeleri ekstra güçlendirilmiş modeller ise zorlu arazi şartlarında uzun süreli kullanım imkânı sağlar. Pantolonların sahip olduğu fermuarlı ve geniş cep dizaynları da soğuk havalarda ellerinizi sıcak tutmanıza yardım eder.

Salomon Kayak Pantolonları

Salomon kayak pantolonları çok yönlü tasarımları ile ön plana çıkar. Kanvas kumaşlardan üretilen kayak pantolonları her çeşit kayak ve snowboard aktivitelerinde kullanılabilir. Dayanıklı yapıları sayesinde uzun süreli kullanım imkânı sağlayan Salomon kayak pantolon modelleri konforlu bir deneyim yaşamanıza da yardımcı olur. MotionFit 360 teknolojisi ile tasarlanan modeller emsalsiz bir hareket kabiliyeti sağlar. Kayak pantolonlarının hafif yapısı ise performansınıza olumlu katkı sağlar. Bacak bölgelerinde bulunan iç ve dış havalandırma sistemleri de aktif olunan faaliyetler sırasında terlemenin önüne geçer. AdvancedSkin Dry teknolojisi ile üretilen kayak pantolon modelleri kar, yağmur ve rüzgâr geçirmez özelliklere sahiptir. Ayrıca Salomon kayak pantolonlarında kullanılan tüm dikişler sızdırmaz niteliktedir. Bu yüzden kar, yağmur veya rüzgâr dikiş bölümlerden içeri giremez. Ayarlanabilir bel tasarımına sahip modeller kayak pantolonunu belinize tam oturacak şekilde ayarlamanızı kolaylaştırır. Salomon kayak pantolonlarının bacak kısımlarında kullanılan güçlendirilmiş materyaller ise kayak kesiklerine karşı vücudunuzu korur. Salomon deneyimi ile üretilen kayak pantolonları size daha iyi bir performans için ihtiyaç duyacağınız her şeyi sunar.

Salomon Kapri Modelleri

  • Salomon kapri modelleri nefes alabilir yapıları sayesinde sıcak havalarda gerçekleştireceğiniz aktiviteleriniz sırasında rahat olmanıza imkân verir.
  • Dayanıklı kumaşlardan üretilen Salomon kapriler her türlü arazi koşulunda kullanıma uygundur.
  • Kaprilerin hızlı kuruma özelliğine sahip yapıları konforlu kullanım olanağı sağlar.
  • Salomon kapri çeşitlerinde kullanılan materyaller UVB ve UVA ışınlarına karşı cildi korur.
  • Şık tasarımları ile ön plana çıkan kapri modelleri outdoor aktiviteleri ve günlük kullanıma uygun tasarımlara sahiptir.
  • ActiTherm teknolojisine ile üretilen kapri modelleri termostatik özellik sağlayarak farklı hava sıcaklıklarında vücut ısısını dengeler.
  • Esnek yapıya sahip Salomon kapri modelleri en üst düzeyde hareket serbestliği sunar.

Salomon outdoor pantolon ve kapriler açık hava faaliyetleriniz sırasında her türlü gereksiniminize cevap verecek şekilde tasarlanır. Siz de bu ürünler arasından ihtiyacınız olan birine sahip olarak outdoor aktiviteleriniz esnasında daha hızlı yürüyebilir, daha hızlı kayabilir ve daha yükseğe tırmanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Salomon Outdoor Pantolon

15 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Renk
Toplam 15 / 15 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/1301694/salomon