Dünyanın önde gelen teknoloji üreticilerinden Samsung, hayatınızı kolaylaştıran akıllı çözümler sunmaya devam ediyor. Evinizde veya ofisinizde lazer yazıcı kullanıyorsanız bitmek bilmeyen bir toner ihtiyacınız da ortaya çıkıyor. Her zaman hazırlıklı olmanız ve evinizin rahatlığında dilediğiniz çıktıyı alabilmeniz için yazıcınız için tonerleri stoklamanız önem arz ediyor. Tüm ürünlerde kalitesini yansıtan Samsung, toner ve kartuşlarda da yüksek performanslı baskı almanıza aracılık ediyor. Evinizde veya ofisinizde üst düzey çıktı alma keyfi yaşamak için hemen şimdi tek bir tıkla Samsung tonerleri keşfedebilirsiniz.

Samsung Tonerlerle Dilediğiniz Çıktıyı Alın

  • Samsung tonerleri satın almadan önce model numaranızı girerek hangi tonerin uygun olduğundan emin olun.
  • Samsung tonerler, siyah ve renkli alternatifleriyle her baskıyı yapabilmenize imkân tanıyor. 
  • Samsung tonerler, her baskıda üstün performans, güvenilirlik ve kalite sunuyor. 
  • Toner kartuşu verimliliği kutuya ve modele göre farklılık gösterse de yaklaşık 2.500 sayfayı buluyor. 
  • Üstün performansı sayesinde aile veya sevdiklerinizle fotoğraflarınızı da bastırabilirsiniz. 

Yazıcılar, telefon ve tarayıcı gibi diğer cihazlar gibi ofisin büyük bir parçasını oluşturuyor. Benzer şekilde evinde de baskı yapmak isteyenler için de lazer yazıcı modelleri sunuluyor. Bu nedenle, doğru yazıcı tonerine sahip olmak da önem arz ediyor. Çeşitli Samsung yazıcılarla uyumlu tonerler, yüksek kaliteli baskılar almanıza imkân tanıyor. Ofisinizde veya evinizde lazer yazıcı kullanıyorsanız çeşitli Samsung lazer yazıcı tonerlerini tercih ederek güvenle dilediğiniz baskıyı yapabilirsiniz. 

Pratik ve Kaliteli Baskılar

Evinizde lazer yazıcının bulunması, pek çok evrak işinizin daha pratik ve kolay şekilde yapılabilmesini sağlıyor. Öğrenciler için de oldukça gerekli olan yazıcılar, notlarını veya ödevlerini bastırmak isteyenlerin yardımına koşuyor. Ofis ortamında ise evrakların elektronik ortamdan fiziksel süreçlere dahil edilmesini sağlayan lazer yazıcılar, seri şekilde tüketilebiliyor. Toner, yazdırmakta olduğunuz görüntüyü oluşturmak için yazıcının lazeri tarafından eritilen bir tozdan oluşuyor. Bitmeye yakın baskı kalitesinin düşmesi dolayısıyla tonerinizi her zaman stokladığınızdan emin olmanız gerekiyor. Lazer tipi yazıcılar, özellikle yüksek miktarda baskı yapılan ev veya ofislerde mükemmel bir çözüm sunuyor. Daha küçük hacimli baskılar için mürekkep püskürtmeli yazıcılar yeterli oluyor. 

Yazıcı Mürekkebi Türleri

Yazıcı mürekkebi genellikle iki farklı türe ayrılıyor: toner ve mürekkep. Hem toner hem de mürekkep kartuşları hemen hemen aynı kalitede belge ve fotoğraf basabiliyor. Ancak fiziksel özellikleri oldukça farklılık gösteriyor. Bir toner toz halindeyken, mürekkep bir sıvı formda sunuluyor. İki tür yazıcı mürekkebi arasındaki bu temel fark, belirli bir yazıcı türünün hangi mürekkep türünü kullanacağına karar veriyor. Lazer yazıcılar, yüklü iyonlardan oluşan görüntü veya belgelerin kopyalarını ürettiği için toner kartuşları kullanıyor. Samsung tonerler, uyumlu lazer yazıcılarla birlikte dilediğiniz baskıyı almanıza imkân sunuyor. Siyah-beyaz formatın yanı sıra renkli tonerlerle de baskı yapmanız imkân sunan Samsung tonerler, yüksek görüntü kalitesi sayesinde fotoğraf veya kimlik kartı gibi baskıları da almanızı sağlıyor.  

Teknoloji Devi: Samsung

Samsung Lee Byung-Chul tarafından 1938 yılında kurulmuş olan Güney Kore merkezli teknoloji markası olarak küresel çapta faaliyet gösteriyor. Yönetim Kurulu Başkanı Lee Kun-Hee olan markanın, tüm dünyaya sunduğu akıllı çözümler yaratan ürünleri, çok farklı kategorilerden oluşuyor. Samsung Elektronik adı altında akıllı telefon, tablet, bilgisayar, akıllı saat, beyaz eşya ve çok daha fazlasını sunan marka; lazer yazıcı ve tonerleriyle de ilgi çekiyor. 

Samsung toner fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve kampanyalara göre farklılık gösteriyor. Siz de evinizde veya ofisinizde en kaliteli baskıları elde edebilmek için Samsung tonerlere hemen şimdi tek bir tıkla kolayca ulaşabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung Toner

1110 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Üretim Türü
Toplam 24 / 1110 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013118/3013119/320/samsung