Sanat

Sanat Puzzle Yapbozları

Puzzle yapbozlar kimileri için vazgeçilmez bir hobi, kimileri için ise mükemmel bir vakit geçirme aracıdır. Birbirinden farklı modeller, herkes için tercihlerine uygun bir seçenek sunar. Az parçalı modeller yeni başlayanlar ve az vakit ayırabilen kişiler için uygun olurken, daha çok parçalı modeller, profesyoneller ve daha çok vakit ayırabilen kişiler için idealdir. Sanat puzzle yapboz modelleri arasından, dilediğiniz desen ve boyutlarda bir ürün seçerek eğlenceli vakit geçirmeye başlayabilirsiniz.

Sanat Puzzle Yapbozları

Sanat puzzle yapbozlarını diğer puzzle yapbozlardan ayıran belli başlı avantajlar vardır. Öncelikle; bu ürünler sayesinde hayranı olduğunuz bir sanatçının eseri üzerinde uzun vakitler geçirebilirsiniz. Örneğin; Van Gogh'un, Gustav Klimt'in en beğendiğiniz tablosundan esinlenerek üretilmiş bir puzzle yapbozu ya da Osman Hamdi Bey'in Kaplumbağa Terbiyecisi tablosunun bire bir örneğini puzzle olarak yapabilirsiniz. Hayranı olduğunuz bir sanatçının eserini seçebileceğiniz gibi, fenomeniniz olan Audrey Hepburn'un resmini de yapboz olarak yapabilirsiniz. Dilediğiniz desende, dilediğiniz eserden örneklenmiş bir ürünü seçebilir ve eğlence dolu vakitler geçirebilirsiniz.

Puzzle yapboz ürünler kağıt malzemelerden imal edilir. Uzun süre üzerinde çalışacağınız ürünü, kağıt özelliklerini inceleyerek seçmenizde fayda vardır. Birbirine geçmeli bu parçalar, aşınmaya karşı dayanıklı olmalı ve kolay yıpranmamalıdır. Bu parçaları sırası ile çerçeveden başlayarak yapmanız, sizlere diğer aşamalarda kolaylık sağlar. Puzzle yapboz parçalarını renklerine göre ayırmanız, parçaları bulmanızda sizlere yardımcı olur. Resim örneğinden yola çıkarak, hangi renk gurubunun, puzzle yapbozun hangi bölgesine ait olduğunu bulmak sizlere zaman kazandırır. Bitirdiğiniz yapbozu özel puzzle yapıştırıcıları ile sabitleyebilirsiniz. Herhangi bir renk ya da iz bırakmayan bu yapıştırıcılar uzun süre dayanıklıdır ve ürünü tablo haline getirmenize imkan tanır.

Dilediğiniz yapbozu, zengin sanat temalı ürünler arasından seçebilirsiniz. Dilerseniz tarihe adını yazdırmış bir kadının, dilerseniz yüzyıllar boyunca ismini korumuş bir sanatçının en bilinen eserini tercih edebilirsiniz. Kaliteli vakit geçirirken, sevdiğiniz eser üzerinde çalışmanın keyfine varabilirsiniz.

Sanat Puzzle Yapboz Fiyatları

Puzzle yapbozlar değişik desen ve renk aralıklarında olduğu gibi, farklı boyutlarda da olabilir. Puzzle boyutlarını değiştiren ilk etmen, ürünün parça sayısıdır. Genel olarak puzzle yapbozun bitmiş halinin boyutu, parça sayısı ile doğru orantılıdır. Örneğin; 500 parçadan oluşan bir puzzle yapboz ile 3000 parçadan oluşan bir puzzle yapbozun boyutlarının farklı olması beklenir. Aynı şekilde, parça sayısı arttıkça, puzzle parçalarının boyutları da küçülebilir. Ürünü birleştirecek kişinin tercihlerine bağlı olarak, çok sayıda ya da küçük parçalı ürün seçebilirsiniz.

Puzzle yapbozlar yetişkin insanlar için bir eğlence aracı olarak görülürken, yetişme çağındaki çocuklar için bir eğitim aracıdır. Parçaları birleştirme aktivitesi, çocukların hafızalarını geliştirirken, öğrenme becerilerini arttırır. Çocuklarınız için tercih edeceğiniz ürünlerin daha büyük parçalı, mümkünse az sayılı yapbozlar olması tavsiye edilir. Çocuklarınıza puzzle yapboz hediye ederek, eğlenceli aile aktiviteleri hazırlayabilir, birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz. Ürünün bitmiş haline duvarlarınızda sergileyebilir, onların kendi emeklerini görerek gurur duymalarını ve haz almalarını sağlayabilirsiniz.

Sanat temalı puzzle yapbozlar arasından çok parçalı yapbozlar seçerek sınırlarınızı zorlayabilir, aldığınız sonuçtan çok daha fazla mutluluk duyabilirsiniz. Hafıza yenileme ve akılda tutma yetenekleriniz pekiştirmede faydalı bu aktivite ile, hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de beyin egzersizleri yapabilirsiniz. Puzzle halısı kullanarak kolayca taşıyıp, saklayabileceğiniz puzzle yapbozunuzu dilerseniz güncel bir sanat eserinden dilerseniz geçmişten gelen bir resimden seçebilirsiniz. Kişisel tercihleriniz ve beğenilerinizi göz önüne alarak, evinizde gururla sergileyeceğiniz ve uzun yıllar kullanabileceğiniz tablolar yapabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sanat Temalı Puzzle Yapbozlar

2646 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 2646 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/1201902/60001081