Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sarmal Kitabevi Mucize Tedavi - Serpil Arşiray

Sarmal Kitabevi
74,50 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (17)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

82,00 TL
91,01 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/80196007/213088

Yazmak Cesaret İster...

Çünkü, aktardığınız her şey, insanın ruh ve beden sağlığıyla ilgili ise, doğru ve uygulanabilir olmalıdır.
Bende bu cesareti toplayabilmek için uzun yıllar bekledim.

Yazmak; herkesi ilgilendirmekle birlikte, yazarın kişisel bilgi, birikim ve deneyimlerini de içerdiğinden, aslında kendi özel bölgenizin dışarıya açılması anlamına gelir. Ve, yazmanın, derin ve çok güçlü bir öz güven, öz saygı ve öz değer duygularına sahip olmayı gerektirdiği de, açıktır.

Öte yandan, Batı ilmi ve bilimsel doğrularla yetişmiş; karşılaştıklarını; sahip olduğu bilgilerle sorgulayıp, doğruluk ve geçerliliklerini test etmeye ve ancak ondan sonra uygulamaya alışık, güvenilir bir uzmansanız; kendi alanınızda yazmak daha da zorlaşır.
Hele de, deneyimleriniz, insan zihnini zorlayan, kişisel ve toplumsal normlarla karşıt uçlardaysa; ancak, bunların doğruluğundan emin olduktan sonra, başkalarına aktarmanız gerekir.

Bu kitapta yazılanların tümünün, olumlu sonuç getirdiğinden emin ve her birini yüzlerce kez uygulamış, yaşamış biri olarak, kalemimden çıkan her bir satırın doğru ve geçerli olduğunu biliyorum.

Kendilerini bana güvenle emanet ederek, iyileşme yolunda eksiksiz rehberliğimi kabul eden, bu yolla şifalanan, sağlığına kavuşan, dengelerini bulan tüm danışanlarımın teşekkürleri ile öğrencilerimin; yazmam gerektiğiyle ilgili dayatmaları ve destekleriyle, işte ben de bu cesareti göstererek, yazmaya, yani, bildiklerimi paylaşmaya karar verdim..

Gerçek kimliklerini bulabilmek ve Yaradan’ın şifasını, aracılığım yolu ile kazanmak üzere bana gelen danışanlarım ile öğrencilerimin, varoluşlarının gerçek anlamını bulma yolculuklarında, onlara rehberlik ederken, ilahi planda hep birlikte ilerlediğimizi biliyor ve bunun için şükrediyorum.

Dileğim, evrensel niyetle aynıdır ; Işık demek olan sevgi, başta ülkemiz olmak üzere,her yeri ve tüm kalpleri ; şifa ise tüm zihin ve bedenleri kaplasın...

Basım Dili Türkçe
Boyut Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 256
Yayın Tarihi 2021
Yazar Kolektif
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV000017ULE2
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön