1957 yılında Doktor Maurer tarafından kurulan ve yılların tecrübesi ile günümüzün en çok tercih edilen kozmetik markalarından birisi olan Sebamed yenilikçi formülleri ile ön plana çıkar. Sebamed Cilt Bakım Ürünleri ve Ürünleri- Hepsiburada.com ile cilt ihtiyaçlarınıza yönelik seçenekler arasından istediğinize sahip olabilirsiniz.

Sebamed Yüz Bakım Ürünleri

Yüz bakım rutininizin ayrılmaz parçası olacak Sebamed yüz bakım ürünleri, doğal içerik ve özel formülleri ile ön plana çıkar. Gün içerisinde yüzünüzün maruz kaldığı hava kirliliği ve cildinizin ürettiği sebumun birikmesi ile oluşan tabakanın temizlenmesini sağlayan temizleyici ve tonikler, cildinizin nem dengesini bozmaz. Yüzünüzün ihtiyaç duyduğu ekstra nemi sağlamak için kullanabileceğiniz nemlendiriciler; kırışıklık, kızarıklık ve pullanma gibi cilt sorunlarının oluşmasını önler. Cildinizi dış etmenlere karşı da koruyan nemlendiricilerin kırışıklık karşıtı ve sivilce, siyah nokta, cilt lekeleri gibi sorunlarda etkili olan seçenekleri de bulunur.

Rutin yüz bakımının yanı sıra derinlemesine bakım için kullanabileceğiniz peeling ve maskelerle ölü hücrelerden kurtulabilir ve yeni hücrelerin oluşumunu hızlandırabilirsiniz.

Sebamed Göz Bakım Ürünleri

En hassas bölgelerden olan göz çevresinin korunması amaçlanarak üretilen Sebamed göz bakım ürünleri, kırışıklık oluşumunu geciktirir ve var olan kırışıklıkların görünümünü azaltır. Göz çevresindeki mor halkalar ve yorgunluk izlerini ortadan kaldıran ürünler, aynı zamanda ödemi de yok eder. Hassas göz çevresine uygun içeriği ile göz bakımınızın ayrılmaz parçası olacak Sebamed göz bakım ürünleri de doğal içeriği ile ön plana çıkar. Göz çevresinde oluşan ince çizgileri azaltan ürünlerin içeriğindeki antioksidanlar ve yoğun nem kompleksleri sayesinde rüzgar ve güneş ışınları gibi dış etmenlerden göz çevrenizi koruyabilirsiniz. İdeal pH değeri ile cildinize zarar vermeyen ürünleri kullanarak daha genç ve enerjik bir duruş sergileyebilirsiniz.

Sebamed Vücut Bakım Ürünleri

Geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeken Sebamed vücut bakım ürünleri, her cildin ihtiyacına yönelik formüllere sahiptir. Kuru ve neme ihtiyaç duyanların kullanabileceği vücut losyonu ve sütleri yağlılık hissi bırakmadan cildinizi nemlendirir. Kolay emilen ve pürüzsüzlük hissi veren dokusu ile dikkat çeken ürünler, cildinizi yatıştırmak için de oldukça faydalıdır.

Sebamed çatlak önleyici ve çatlak görünümünü giderici ürünler özellikle hamilelik ya da ani kilo alma veya verme dönemlerinde kullanılması gereken oldukça etkili formüllerdir. Aynı zamanda cildinizin pürüzsüz görünümünü de korumanıza yardımcı olur.

30 yaş üzeri kadın ve erkeklere özel, yaşın ilerlemesi ile ortaya çıkabilecek kırışıklık, sarkma gibi sorunlarla baş etmenizi sağlayan Sebamed yaşlanma karşıtı ürünler ise yaşınızın geriye saymasını sağlar. Cildinizin elastik yapısını koruyan ve onaran ürünler bitkisel içerikleri ile ön plana çıkar.

Sebamed El Bakım Ürünleri

Çevresel etkenlere doğrudan maruz kalan ve çoğu zaman göz ardı edilen eller için hazırladığı özel formülleri ile derinlemesine bakım sağlayan Sebamed cilt bakım ürünleri sayesinde yumuşak ve pürüzsüz ellere sahip olabilirsiniz. Hızlı ve kolay emilen dokusu ile ellerinizi ağırlaştırmayan ve hareket özgürlüğünüzü kısıtlamayan el bakım ürünlerini aynı zamanda tırnaklarınız için de kullanabilirsiniz. 5.5 pH derecesinde formülize edilen ürünler, gün boyu ellerinizi korurken aynı zamanda nemlendirme etkisine de sahiptir.

Yenilikçi Formülleri ile Sebamed Ürünleri

  • Uzun araştırmalar sonucunda formülize edilen Sebamed ürünleri piyasaya sunulmadan önce klinik ve dermatolojik testlerden geçer.
  • İdeal pH oranları ile cildinizin uzun vadede yıpranmasının önüne geçer.
  • Doğal içerikli Sebamed ürünlerinde cildinizi yıpratan ve uzun vadede kırışıklık oluşumuna neden olan kimyasallar bulunmaz.
  • Sebamed ürünlerinin laboratuvar çalışmaları esnasında hayvanlara ve çevreye zarar verilmez.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sebamed Cilt Bakım Ürünleri

Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik
Kozmetik
Cilt Bakımı
Cilt Bakımı
Yüz Bakımı
Yüz Bakımı
Göz Bakımı
Göz Bakımı
Dudak Bakımı
Dudak Bakımı
Vücut Bakımı
Vücut Bakımı
El, Ayak & Tırnak Bakımı
El, Ayak & Tırnak Bakımı
Cilt Bakım Setleri
Cilt Bakım Setleri
Dermokozmetik
Dermokozmetik
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 411 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/sebamed