Farklı amaçlar için üretilen çeşitli özelliklere sahip birçok kulaklık modeli bulunuyor. Oyuncu kulaklıkları, müzik ve seyahat kulaklıkları ve profesyoneller tarafından kullanılan stüdyo kulaklıkları karşılaşabileceğiniz başlıca modeller arasında yer alıyor. Bir kulaklık satın almadan önce, bu kulaklığı ne için kullanacağınızı belirlemek büyük önem arz ediyor. Eğer bir bilgisayar oyuncusuysanız ve oyun içi sesleri en iyi şekilde deneyimlerken arkadaşlarınızla konuşmak istiyorsanız bunun için üzerinde mikrofonu bulunan kulak üstü kulaklıklar tam olarak size hitap ediyor. Günlük kullanım için üretilen kulaklık modelleri ise kullanıcıya en iyi müzik deneyimini yaşatmak amacıyla tasarlanıyor. Çağrı merkezlerinden oyun ve müzik sektörüne kadar oldukça geniş bir üretim hacmi olan Sennheiser, kullanabileceğiniz en kaliteli kulaklık modelleri arasında yer alan modeller üretiyor. Tasarımları sayesinde estetik kaygılarınızı giderirken sahip olduğu teknolojiler sayesinde de sizleri âdeta farklı bir dünyaya taşıyor. İster oyun oynarken isterseniz de müzik dinlerken kullanıyor olun, Sennheiser kulak üstü kulaklıkları ile bambaşka bir deneyime şahit olacaksınız.

En Kaliteli Sesleri Sennheiser ile Deneyimleyin

 Ses mühendisleri tarafından tasarlanan ve geliştirilen teknolojilere sahip Sennheiser kulak üstü kulaklıklar ile sesleri daha önce hiç duymadığınız kadar net duyacaksınız. Gelişmiş teknolojisi sayesinde kullanıcıyı âdeta dünyadan alıp başka bir noktaya götüren ve ses ile kullanıcı arasındaki tüm engelleri kaldıran Sennheiser, kullanıcılara gelişmiş bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. Ses ve kulaklık endüstrisinin en lüks modellerine sahip olan Sennheiser, ürettiği kulaklıklar ile âdeta kullanıcıları mest ediyor. Sennheiser'ın kullanıcılara benzersiz bir deneyim yaşatırken kullandığı teknolojiler şunlar oluyor:

  • Hibrit Modeller: Oyun ve müzik için farklı modeller üretiliyor olsa da her ikisine de aynı anda sahip olmak isteyen kullanıcılar için hibrit kulaklık modelleri üretiliyor. Bu modeller sayesinde oyun deneyiminizin ya da müzik deneyiminizin birbirinden herhangi bir farkı kalmıyor. Basları ve tizleri optimum seviyelerde sunan, ayrıca ayarlanabilir bas seviyelerine sahip olan modeller sayesinde ses tarzını istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz.
  • Gürültü Engelleme Teknolojisi: Sennheiser kulaklıklar, Noisegard teknolojisi sayesinde çevresel gürültüyü neredeyse sıfıra indirirken sizleri dinlediğiniz müziğin tüm sesleriyle baş başa bırakıyor.
  • Entegre Mikrofon ve Kontrol Kapsülü: Günlük kullanımlar için üretilen modellerde bulunan kulak kapsülüne gömülü mikrofon sayesinde telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Bazı modellerde kulaklık kablosuna entegre olarak bulunan kontrol kapsülü, kablosuz modellerde ise direkt olarak kulaklığın üzerine bulunan kontrol tuşları sayesinde ses seviyesini dilediğiniz gibi ayarlayabiliyor, çağrılara cevap verebiliyor ve şarkılarınızı değiştirebiliyorsunuz.
  • Kablosuz Bağlantı: NFC ve Bluetooth 4.0 standartları sayesinde Sennheiser kulaklığınızı tek tıklamayla telefonlarınıza ya da bilgisayarlarınıza bağlayabiliyorsunuz.
  • Ses Sürücüleri: Ses mühendisleri tarafından üretilen son teknoloji ses sürücüleri sayesinde 10 Hz’den 42 Hz’e kadar varabilen frekans tepkisi ile sesleri kullanıcılara en saf halleriyle iletiyor.

Sennheiser Gelişmiş Tasarımlarıyla Kullanıcılara Gerçek Konforu Sunuyor

 Kulaklık tercihinde teknik özellikler her ne kadar ön planda olsa da konfor ve tasarım gibi hususlar da kullanıcıların beğenisini oldukça etkiliyor. Kullanıcılara yalnızca gelişmiş bir ses deneyimi değil aynı zamanda benzersiz bir stil ve yüksek konfor sunmayı amaçlayan Sennheiser, kulaklık tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini topluyor. Deriden üretilen kafa bandı yumuşak yapısı sayesinde kullanıcıya rahatlık sunarken şık yapısı ile de estetik kaygılarını gideriyor. Kulağı tam olarak kaplayan ve hafızalı yapıda olan kulak yastıkları, uzun süreli kullanımlarda dahi herhangi bir ağrı yaratmıyor ve hafızalı yapısı sayesinde uzun süreli kullanımlarda dahi ilk günkü halini kaybetmiyor. Ayrıca kulaklığı gittiğiniz her yere götürebilmeniz ve taşıma sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması açısından Sennheiser kulaklık modelleri katlanabilir bir yapıya sahip oluyor. Gerek oyun oynarken gerekse de müzik dinlerken sesleri en iyi şekilde deneyimlemek ve kendi stilinize uygun bir kulaklık sahibi olmak istiyorsanız Sennheiser kulak üstü kulaklık modellerini inceleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sennheiser Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları

54 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Kullanım Alanı
Toplam 24 / 54 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/60004548/sennheiser