Seperatörlü Defter

Defterler, yazı yazmak not almak ve çizim yapmak gibi pek çok amaçla kullanılır. Farklı amaçlarla kullanılan defter modellerinin ebatı, tasarımı da değişiklik gösterir. Modeller ofislerde, evde, iş yerinde kullanıma uygun olarak tasarlanır. Seperatörler, ayırıcı olarak bilinen ve sayfaları birbirinden ayırmaya yarayan araçlardır. Seperatörlü defterler ayırıcı olarak da kullanılan, farklı alanları birbirinden ayırmaya yarayan modellerdir. Bu modellere sahip defterleri kullanırken matematik, Türkçe, Fen Bilgisi gibi farklı dersleri birbirinden ayırabilirsiniz. Seperatörlü defter modelleri farklı sayfa sayılarından oluşur. 100, 200, 300 gibi farklı sayıdaki sayfalardan oluşan ayırıcılı pek çok defter bulunur. Bölmeli defter modelleri okulda, iş hayatında, evde hayat planlaması yapmak amacıyla kullanılabilir. Yemek tarifleri, spor rutini, aktivite planlamaları, ihtiyaç listesi ve daha pek çoğunu tek bir defter içerisinde planlayarak ayrı ayrı bölümlere ayırabilirsiniz. Ürünler öğrencilerin notlarını alması için kullanılan kareli, çizgili sayfa özelliklerine sahiptir. Modeller arasından bütçenize uygun, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir seperatörlü defteri satın alabilirsiniz.

Seperatörlü Defter Modelleri

Ayırıcılar farklı kalınlıklardaki defterlerin bölümlerini birbirinden ayırmak için kullanılır. Defterlerdeki sayfa sayısı, içeriği birbirinden farklılık gösterebilir. Perforajlı, çizgili, kareli, spiralli, kapakları birbirinden farklılık gösteren pek çok seperatörlü defter modeli bulunur. Ürünlerin sayfa sayıları değişiklik gösterdiğinden ihtiyacınıza uygun olanları inceleyerek edinebilirsiniz. Bilgileri güvenli bir şekilde saklamak amacıyla seperatörlü detaylara sahip defterler kullanılır. Ürünler mor, kırmızı, beyaz, siyah, gri gibi çeşitli renk tonlarına sahiptir. Modeller telli ve telsiz pek çok seçenekten oluşur. Plastik kapaklı, bölmeli, tasarım baskılı, ahşap kapaklı, siyah yapraklı çeşitli defter modelleri kullanıcılara sunulur. Ürünlerde bulunan sert kapaklar, içerisindeki sayfaları korumayı sağlar. Bu sayede içerisindeki bilgileri güvenle muhafaza edebilir, darbe vurma çarpma gibi olumsuz etkenlere karşı bilgilerinizin korunmasını sağlayabilirsiniz. Ürünlerde düz, spiralli, telli pek çok seçenek bulunur. Farklı kapak tasarımlarına sahip ürünler hem planlayıcı hem de ajanda olarak kullanıma uygundur. Ayrı defterler satın alarak çantanızda ağırlık taşımak istemiyorsanız seperatörlü defter seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. İçerisine boy ve kilonuzu, fotoğraflarınızı, anılarınızı yazabilir ve dilediğiniz gibi doldurabilirsiniz. Seperatör defter modelleri A4, A3, A5 gibi farklı ebatlarda tasarlanan, sert ve yumuşak kapak seçenekleri sunan ürünlerdir. Modeller çizgili, kareli gibi farklı iç tasarımlarından oluşur. Versatil kalem modelleri içerisinden ihtiyaçlarınıza uygun bir ürünü satın alabilirsiniz. Bütçenize uygun, uygun fiyatlı pek çok defter seçeneği bulunur. Modeller arasından sevdiğiniz renkte, ihtiyacınıza uygun sayfa sayılarında olan bir ürünü satın alabilirsiniz.

Seperatörlü Defter Kullanımı

İhtiyaçların ve beklentilerin değişmesiyle beraber üretilen defter seçenekleri de farklılık gösterir. Ürünlerin kapakları, iç dizaynları, kenar şekilleri ve diğer detayları isteklere göre değişiklik gösterebilir. Modeller A3, A4, A5 ve B serileri şeklinde farklı ebatlarda kullanıcılara sunulur. Defterleri kullanırken ayırmak istediğiniz alanları öncelikle belirleyebilir, daha sonra kareli ve çizgili sayfalarda hangilerine yer vereceğinizi belirleyebilirsiniz. Kendi bölmenizin konusunu kendiniz belirleyerek planlı, düzenli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Ofis ve iş yerlerinde iş hayatınızdaki farklı konuları birbirinden ayırabilir, kaldığınız yeri kolayca bulabilirsiniz. Okul defterleri, okul hayatında öğrencilerin fazla sayıda dersleri tek bir defterde toparlamasına yardımcı olur. Bu sayede ayrı ayrı defterler taşımak yerine tek bir defter içerisinde tüm dersleri toplayabilirsiniz. Taşıma kolaylığı sunan, uygun fiyatlı düz ve spiralli telli defterler mevcuttur. Ürünler düğün, nişan, kına gibi çeşitli organizasyonların da planlanması aşamasında tercih edilir. Spor aktivitelerinizi, yeme içme düzeninizi, çalışma programlarınızı, randevularınızı ve daha pek çok şeyi bir defter içerisinde toplayarak ihtiyacınız olan her an ulaşabilirsiniz. Bu sayede hepsini bir arada bulabilir ve hiçbir organizasyonu atlamadan hayatınızı planlayabilirsiniz. Sevdiklerinize hayat planlaması amacıyla da bölmeli defterlerden hediye edebilir, ajanda olarak kullanmasını sağlayabilirsiniz. Seperatörlü defter en ucuz fiyat seçenekleri, kullanıcı değerlendirmeleri ve geniş arama kriterleri ile sizlere yol gösterir. Almak istediğiniz ürünleri ihtiyaçlarınızı dikkate alarak detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Ofis ve Ev İhtiyaçlarına Uygun Seperatörlü Defterler

A4, A3, A5 seperatörlü defter seçenekleri farklı ebat seçenekleri ile her ihtiyacı karşılamak amacıyla tasarlanır. Ürünlerin kapaklarında kullanılan materyaller değişiklik gösterir. Sert kapaklı spiralli defterler hem ofis hem iş yaşantısında not almak, bilgileri kaydetmek gibi çeşitli amaçlarla kullanılır. Çizgisiz defterler içerisine çizim yapılabilir, hesaplama işlemleri kaydedilebilir. Ofis sırasında gerekli çizimleri yapmak, not almak, yapılacaklar listesi oluşturmak gibi pek çok amaçla bölmeli defterleri kullanabilirsiniz. Bölmeli defter modelleri farklı renklerdeki bölmeleri ile şık bir tasarım sunar. Defterler düzen sağlamak amacıyla kullanılabilir, başarılı olmak için bölmeler doğru bir şekilde kullanarak düzenli bir hayat planı oluşturulabilir. Standart bölmeli defterlerin sayfa sayıları, dış kısmındaki kapak özellikleri, renk ve malzemeleri de değişiklik gösterebilir. Düz ve spiralli tel tiplerine sahip olan bloknotlar, konsept defterler, not defterleri ve okul defterleri içerisinden ihtiyacınıza uygun olanları satın alabilirsiniz. Küçük ebatlara sahip bloknotlar, ihtiyaç listelerini ve eksikleri not almak amacıyla da kullanılır. Ayrıca okulda yapılacak ödevleri not almak amacıyla konsept defterler tercih edilebilir. Farklı konseptlere sahip pek çok defter seçeneği mevcuttur. Sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz bu defterleri kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Anlık yaşadığınız olayları yazmak için A5 boyutlarında bloknotları da tercih edebilirsiniz. Blog yazıları, resimler, yeni fikirler de seperatörlü defterlerde yer alan içerikler arasında yer alır. Kırtasiye malzemeleri içerisinde yer alan kalem, kağıt, defter, kitap, silgi, kalemlik gibi pek çok eşya ofis ve iş hayatında kolaylık sağlar. İhtiyaçlarınıza uygun malzemeleri inceleyerek uygun fiyatlı kırtasiye malzemeleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Seperatörlü Defter Özellikleri

Seperatörlü defter seçenekleri eğitim ve iş hayatında kullanılan araç gereçlerdendir. Bölmeli defter olarak da bilinen modellerin tasarımları amaçlarına göre farklılık gösterir. Ürünlerin özelliklerinden bazıları şu şekildedir:

  • Seperatörlü defter seçenekleri A4, A3, A4 gibi çeşitli ebatlarda tasarlanır. Modeller spiralli çizgili ve kareli, çizgisiz tasarımlardan oluşur.
  • 96, 175, 160, 250, 300 yaprak sayılarından oluşan ayırıcılı spiralli modeller kullanıcılara sunulur. 5+1, 8+2, 6+3 gibi farklı bölümlerden oluşan defterler kullanıcılara sunulur. 5 kareli, 1 çizgili, 8 kareli 2 çizgili veya 6 kareli 3 çizgili gibi pek çok alternatifi inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun bir ürünü satın alabilirsiniz.
  • Ayırıcı içeren defterlerde farklı sayıda kareli ve farklı sayılarda çizgili alan yer alır. Modeller ofis, ev ve iş hayatında düzen sağlamak amacıyla kullanılarak farklı bölmelere ayrılır. Ayırdığınız bölmelere konunun ismini yazarak kolaylıkla aynı yere dönebilir, yazılarınızı bölümlere ayırabilirsiniz.
  • Okullarda tercih edilen seperatörlü defterler bloknotlar, konsept defterler, not defteri ve okul defteri seçenekleri düz, spiralli tel tiplerinden oluşur.
  • Kolaylıkla taşınabilen A5 boyutlarındaki defterler, organizasyonlarınızı planlamaya yardımcı olur. Seyahat, alışveriş, düğün, nişan ve daha pek çok bilgiyi not almak için A5 bloknot defterleri tercih edebilirsiniz.

Seperatörlü defter seçenekleri farklı konuları alanlara ayırmaya yarar. Uygun fiyatlı pek çok model, iş okul ve ev hayatını düzenlemeye yardımcı olur. Motivasyonunuzu artırmaya yardımcı spiralli büyük ve küçük bölmeli pek çok defter arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Seperatörlü Defterler

Düzenli bir hayat planı oluşturmak, okul ve ofis hayatında birbirinden farklı konuları parçalara ayırmak amacıyla seperatörlü defterler kullanılır. Ürünler hedefe ulaşmak isteyen kullanıcıların hayatını planlamasına yardımcı olur. Defterleri günlük, ajanda, okul dersleri ve ofis işleri amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yazı yazacağınız defterlerin içerisinde kaç bölmede çizgili kaç bölmede kareli alan olduğunu inceleyerek bir seçim yapabilirsiniz. Seperatörlü defter çeşitleri tekli veya set halinde satışa sunulur. Öğrenciler tarafından dershanelerde, kurslarda, okullarda yaygın olarak kullanılır. Defterler geniş kapasiteli olduğundan tüm dersleri içerisine yazmaya olanak tanır. Her sınıftan öğrenciye hitap eden ilkokul, lise, üniversite seviyeleri için farklı bölme sayılarında tasarlanan seperatörlü defterleri satın alabilirsiniz. Ürünler çizgili, çizgisiz, kareli alternatifleri ile derse göre farklı bir ayrım yapmaya olanak tanır. Bu sayede işlemlerinizi yaparken kareli bölmelerden, düz yazı yazarak not almak için ise çizgili alanlardan yararlanabilirsiniz. Spiralli, kolay koparılan sayfaları sayesinde yanlış kullandığınız bir alanı doğrudan silebilir ve atabilirsiniz. Telli bölmeli modeller 2+3, 5+2, 8+2 ve 10+2 gibi çeşitli aralıklarda tasarlanarak kullanıcılara sunulur. İhtiyaç duyduğunuz ders sayısı kadar bölmesi bulunan bir defter seçimi yaparak kolaylıkla kullanabilirsiniz. Separatörlü defter fiyatları defterlerin malzemesine, sayfa sayısına, sayfa kalitesine, kapak özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Eğer daha fazla alana ihtiyaç duyuyorsanız bölme ve sayfa sayısı fazla olan bir defteri tercih edebilirsiniz. Alan sayısı, sayfa sayısı, hamur yapısı, kapak kalitesi değişiklik gösteren ürünleri inceleyebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Seperatörlü Defter Seçenekleri

Seperatörlü defter modelleri spiralli, ayraçlı, renkli kenar detaylı, sert kapaklı, bölümlü pek çok seçenekten oluşur. Ürünlerin üzerinde farklı ülkelerin bayraklı, önemli sanatçıların resimleri, doğa manzaraları, çizgi diziler ve daha pek çoğu yer alır. Ahşap ve sert kapaklı olan pek çok ürün sağlamlığı ile darbelere karşı dayanıklılık sağlar. Farklı şehirleri simgeleyen resimler, İngilizce yazılar, karikatürler ve daha pek çoğunun yer aldığı ahşap kapaklı seperatörlü defter mevcuttur. Planlı bir okul ve iş hayatı için düzenli bir şekilde defter kullanabilir, bölmeli defter modelleri ile işlerinizi takip edebilirsiniz. Gerekli notları tutabilir, bölmelere farklı bir konu başlığı yazarak kolayca kaldığınız yeri bulabilirsiniz. Bölmeli defterler günlük tutmak, okul notlarını yazmak, toplantı gündemini yazmak gibi amaçlarla kullanılabilir. Tek bir defter içerisinde ihtiyacınız olan bilgileri toplayarak her an bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Planlayıcı yerine de kullanılan ürünler, ajanda görevi görerek çeşitli notlar almaya olanak tanır. 5 bölmeli defterler içerisinde farklı alanlara sahip dersler not alınarak, konu özeti çıkarılabilir. Lise öğrenimini görenler için 10 bölmeli geniş defterler satışa sunulur. Daha çok dersi not almak, yemek tariflerini listelemek, diyet planlaması yapmak gibi amaçlarla seperatörlü defterleri kullanabilirsiniz. Seperatörlü defter satın almayı düşünüyorsanız modellere dair detaylı bilgi alabilir, iç tasarımı ebatları ve sayfa sayısını inceleyebilirsiniz. Seperatörlü defter yorumları ve ürün değerlendirmelerini inceleyebilir, Hepsiburada üzerinden kullanımlarınıza uygun olanları satın alabilirsiniz.

Seperatörlü Defter Nedir?

Seperatörlü defter modelleri çizgili ve kareli defterlerde farklı bölümleri ayırmak amacıyla kullanılır. Ayırıcı olarak da bilinen seperatörler, çizgili, çizgisiz, kareli pek çok defter modelinde kullanılır.

Seperatörlü Defterlerin Ebatları Nelerdir?

Ürünlerin boyutları A3, A4, A5 ve B olmak üzere birbirinden farklılık gösterir. Ürünlerin boyutları kullanım alanlarına göre değiştiğinden ihtiyacınıza uygun olanları satın alabilirsiniz.

Seperatörlü Defterler Nasıl Seçilir?

Ürünlerin seçimi sırasında malzeme çeşidi, kullanım amacı, sayfa sayısı dikkate alınabilir. Modeller gözü yormayan sayfa özellikleri ile kullanıcıların tercihi olur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Seperatörlü Defter

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/21005503/15071