Shogun

Shogun, çeşitli ürün gruplarıyla farklı amaçlara hitap eden bir markadır. Kaliteli ürünleriyle kullanıcıların beklentisini tam olarak karşılayan Shogun, özellikle avcılık alanında dikkatleri üzerine toplamaktadır. Shogun hem kara, hem de deniz avcılığında adından söz ettirmektedir. Shogun çeşitli ürün gruplarında bir numaralı tercih olmayı başaran isimler arasındadır. Shogun misina, balık tuzağı ve bıçak seti gibi ürünler sayesinde deniz ürünlerini en pratik yollarla elde edebilirsiniz. Shogun misina modelleri, farklı tasarım ve işlevlere sahiptir. Shogun hayalet misina modelleri, Shogun ip misina modelleri veya Shogun gold misina modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Shogun 16 bölmeli balık tuzağı modellerini, Shogun misinalarıyla birlikte tercih ederek konforun tadına varabilirsiniz.

Shogun Ürün Çeşitleri

Farklı kategorileri bünyesinde barındıran Shogun, çeşitli av ürünleriyle avcılıkla ilgilenen kişilerin en sık tercih ettiği isimler arasında yer almaktadır. Gerek kara gerekse de deniz avcılığı alanında uzman hale gelen Shogun, yılın her sezonu farklı bölgelerde aktif şekilde kullanılan ve her geçen gün daha çok kişiye ulaşarak müşteri memnuniyetinde artış sağlayan bir marka olmaktadır. Misina, balık tuzağı ve keskin bıçak setleri üretimi sağlayan Shogun, deniz ürünlerinin elde edilmesini daha hızlı, pratik ve güvenilir hale getirmektedir. Shogun misina modelleri ip misina, hayalet misina ve gold misina olarak çeşitlendirilmiştir. Shogun ip misina modelleri, çeşitli uzunluk ve kalınlıklarda değiştiği için buna bağlı olarak Shogun misina fiyatları da artış veya azalış gösterebilmektedir. 0,10 mm ile 0,26 mm arasında kategorize edilen Shogun ip misinaları, genellikle 150 metre uzunluğunda tercih edilir.

Uzak mesafe atışlar için Shogun ip misina modellerini tercih ederek aldığınız verimi en yükseğe çıkarma şansını elde edebilirsiniz. Yumuşak ve pürüzsüz yüzeyi sürtünmelere karşı ekstra dayanıklı olan Shogun ip misinalarıyla uzun ömürlü bir kullanım elde edebilirsiniz. Shogun hayalet misina modelleri ise fluoro carbon kaplıdır ve çeker performansı oldukça yüksektir. Shogun 16 bölmeli balık tuzağı ürünlerini hem tatlı, hem de tuzlu suda balık avlamak için kullanabilirsiniz. Shogun bölmeli balık tuzaklarının içerisine yem yerleştirdikten sonra suya bırakarak balıkların tuzağa düşmesini sağlayabilirsiniz. Balık, tuzağın içerisine girdikten sonra devamlı olarak dikine gideceği için tuzaktan kurtulamaz. Shogun markasının bileme gerektirmeyen çift taraflı bıçaklarını da tercih edebilirsiniz.

Shogun Misina ve Balık Avı Ürünleri

Shogun, birbirinden çeşitli misina ve balık avı ürünleriyle öne çıkan ve balık avını en pratik, en zahmetsiz ve en güvenilir hale getiren isimler arasında yer alır. Misina, balık tuzağı ve keskin bıçak setleri üretimi sağlayan Shogun, benzersiz kalitesi ve sağladığı konforla kullanıcıların bir numaralı tercihlerinden biri olma ayrıcalığına sahiptir. Shogun balık av ürünleri; çeşitli kullanım alanları, çeşitli amaçlar ve çeşitli bütçeler göz önünde bulundurularak tasarlanmaktadır. Shogun misinalar, üç farklı çeşitten oluşur ve kendi içlerinde farklı özelliklere göre kategorize edilir. İp misina, hayalet misina ve gold misina şeklinde ayrılan Shogun misina modelleri; farklı kalınlık ve uzunluklarıyla avla uğraşan pek çok kişiye kolaylık sağlamaktadır. Shogun gold misina modelleri, fluoro carbon kaplı olma özelliğine sahiptir.

Hayalet misina kategorisinde bulunan Shogun gold misina ürünleri, son derece yumuşak ve sürtünmeye veya darbelere karşı oldukça yüksek dayanıklılığa sahip dokusuyla kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Shogun gold misina modelleri, yumuşak dokusu sayesinde gam yapmaz. Düğüm yapılmaya karşı %80’e varan dayanıklılığa sahip Shogun gold misina modellerinin çekme değerleri oldukça yüksektir. Shogun gold misina modellerinin uzunlukları 0,10 mm ile 300 m arasında değişiklik göstermektedir. Shogun gold misinaları kullanarak 12 kiloya kadar çekme yapma şansına sahip olabilirsiniz. Shogun hayalet misina modellerinin yüksek çekme gücü ve uzunluklarıyla uzak mesafelere saldığınız misinanızı bile rahatlıkla çekebilirsiniz. Üstün Japon teknolojisi kullanılarak üretilen Shogun misina modellerinin sürtünmelere karşı maksimum dayanıklılığa sahip dokusuyla benzersiz bir deneyim yaşama fırsatı elde edebilirsiniz.

Shogun Bıçak Ürünleri ve Keskin Ürünler

Shogun, deniz avını kolaylaştıran çeşitli avcılık ürünleriyle avcılıkla uğraşan kişilerin bir numaralı tercihi olmayı başaran markalar arasında yer almaktadır. Deniz ürünlerinin avlanmasını son derece pratik, hızlı ve güvenilir hale getiren Shogun, farklı kategorilerdeki ürünleriyle beğeni toplamaktadır. Shogun markası, bünyesinde; çeşitli misina modelleri, balık tuzakları ve bıçak setleri barındırmaktadır. Shogun bıçak seti modelleri, avlanan deniz ürünlerinin tüketime hazır hale gelmesini sağlayan son aşama için büyük önem arz etmektedir. Özel çift kenarlı keskin bıçak özelliği sayesinde bileme işlemi gerektirmeyen Shogun bıçak setleri İtalya’dan ithal edilmektedir. Shogun bıçak setleri propilen sap kullanılarak tasarlanmış ve paslanmaz çelik uç kısımla birleştirilmiştir. Yüksek kalitesiyle büyük ilgi gören Shogun bıçak seti ürünleri, bulaşık makinesinde yıkanabilirlik özelliğiyle de bir artıya daha sahip olmaktadır.

Shogun bıçak setleri, 17 farklı bıçak içermektedir. Bünyesinde 17 farklı bıçak barındıran Shogun bıçak setlerinin içerisinde yer alan bıçaklar çeşitli boyutlarda, çeşitli kullanım amaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Shogun bıçak setlerinde yer alan bıçakların boyutları 75 mm, 94 mm, 113 mm, 138 mm, 175 mm ve 200 mm olarak kategorize edilebilir. Shogun bıçak setlerinin içerdiği bıçak çeşitleri, farklı işlevlere göre tasarlanmıştır. Birinci aşçı bıçağı, ekmek bıçağı, kesme bıçağı, et ve balık bıçağı, meyve ve sebze bıçağı, biftek bıçağı, tereyağı bıçağı ve greyfurt bıçağı içeren Shogun bıçak setleri, bir adet de çok amaçlı bıçağa sahiptir. Shogun bıçak setlerini tercih ederek yemek yapmayı ve yaptığınız yemekleri tüketmeyi son derece keyifli hale getirme şansını elde edebilir, Shogun bıçak ürünlerinin kusursuz keskinliği ve rahat kullanımıyla benzersiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

Shogun Ürün Modelleri ve Fiyatları

Shogun, üretimini sağladığı çeşitli av ürünleriyle, avcılıkla uğraşan kişilerin ilgisini çeken ve yüksek kaliteli modelleri sayesinde büyük beğeni toplayan bir markadır. Her geçen gün daha fazla kişiye ulaşan ve buna paralel olarak müşteri memnuniyetinde artış sağlayan Shogun, yılın her sezonu kullanılabilen ürünlerini çeşitlendirmektedir. Shogun, farklı kategorilerde ürün tasarımı yapmaktadır. Çeşitli misina modelleri, balık tuzakları ve bıçak setleri bulunan Shogun; farklı kullanım alanlarına, farklı amaçlara ve farklı bütçelere hitap etmeyi başaran sayılı isimlerden bir tanesidir.

Shogun ürünlerinin fiyatları, ürün türüne ve ürünün özelliklerine göre artış veya azalış gösterebilse de genel olarak bütçe dostu olma özelliğine sahiptir. Shogun balık tuzağı modelleri, balık avını en pratik ve en hızlı hale getirmeyi amaçlar. Katlanabilir özelliğine balık avı tutkunlarına kullanım ve taşıma kolaylığı da sağlayan Shogun balık tuzağı modelleri, dayanıklı ve hafif yapısıyla kullanıcılardan tam not almaktadır. Shogun balık tuzakları hem tatlı, hem de tuzlu sularda tercih edilebilir. Balık, tuzağın içine girince devamlı olarak dikine ilerlemeye çalışacağı için tuzaktan çıkamaz. Daha çok sayıda balığı aynı anda avlamak için 6 girişli balık tuzağı modellerini tercih edebilirsiniz. Shogun balık avı ürünlerini yüzlerce çeşit arasından en uygun fiyatlarla elde etmek için Hepsiburada’yı ziyaret ederek hızlı ve güvenilir alışverişin keyfine varabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Shogun

18 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön