Şiş & Tığlar

Belki de dünyanın en eski hobileri arasında olan örgü ve dantel; el emeği göz nuru ürünleri baş tacı eden kadınların vazgeçemedikleri uğraşlar arasında yer alıyor. Kimi zaman havlu kenarına zarif bir dokunuş, kimi zaman sevdiklerini sıcak tutacak bir kazak için maharetlerini ortaya dökerlerken elbette işlerini kolaylaştıran, ellerini yormayan ve daha çabuk bitirmelerini sağlayan yardımcı gereçlere ihtiyaç duyuyorlar. Ahşap, plastik, bambu ve metal gibi farklı materyallerden üretilmiş, farklı özelliklere sahip onlarca örgü şişi & tığlar arasından en rahat edebilecekleri modelleri bulabilmek, deneme yanılma, sabır ve biraz da hislerine güvenmeyi gerektirebiliyor.

Pek çok kadın, örgü ve danteli, hem bir şeyler üretebildikleri bir uğraş, hem de rahatlamalarına yardımcı olan bir aktivite olarak değerlendiriyor. Haksız da sayılmazlar. Uzmanlar stresle etkin bir şekilde savaşmak, bazı ufak tefek sinir bozukluklarının üstesinden gelmek ve zihin boşaltmak için örgü ve dantelin iyi bir terapi olarak görülebileceğinin altını çiziyor. Özellikle de göz alıcı renklerdeki yumaklar düşünüldüğünde, fena bir fikir olmadığı söylenebilir.

Örgü Şişleri

Özellikle kışın kasvetli havasını dağıtmak için sezonun moda renklerindeki yumaklarla ve sizi yormayan örgü şişleriyle kendinize hoş bir terapi hediye edebilirsiniz. İster kendinize, isterseniz de sevdiklerinize öreceğiniz kazak, hırka, atkı ve başka kıyafetlerin yanı sıra evinizi güzelleştirmek için renkli kırlentler yapabilir, dilerseniz yeteneklerinizi oyuncak bebeklerde deneyip hoş hediyelik eşyalar hazırlayabilirsiniz. Örgü ile yeni ilgilenmeye başladıysanız ya da içinizi ısıtacak kıyafetlerin hayalini kuruyorsanız kalın şişleri ve yünleri tercih edebilir, daha uğraşlı modeller için ince şişlerden yardım alabilirsiniz. Misinalı örgü şişleriyle yaka gibi yuvarlak kısımların kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz. Üstelik ihtiyaç duyduğunuz şişleri tek başına alabileceğiniz gibi, misinalı şişler dahil olmak üzere set halinde temin edebilir ya da değiştirilebilen setlerle kompakt çözümlere ulaşabilirsiniz. Farklı boyut ve tasarımlarda olan şiş kutuları ve kılıfları ile kullandığınız şişleri organize edebilir, olası kazalara şık bir önlem olarak düşünebilirsiniz.

Örgü modellerinde ustalık isteyen işlerde 5'li çorap şişleri, düz yardımcı ve bükümlü şişler en zor modellerin bile altından kalkmanıza yardımcı oluyor. Tığ ve örgü işini birleştiren Tunus model örgüyü uygulayabilmek için Tunus tığ setlerinden birini edinmeyi düşünebilirsiniz.

Tığ Fiyatları

Dantel işini ne kadar severse sevsin, klasik tığ modelleri ile arzu ettiği konforu bulamadığı, elinde nasır gibi problemlere sebep olduğu için uzak duran kadınlar olduğu bilinen bir gerçek. Pek çok firma, farklı ergonomik tasarımlara ürünleri arasında yer vererek, kendiniz için en rahat edeceğiniz tığ modelini bulmanıza yardımcı olmaya çalışıyor. Siz de farklı materyaller kullanılarak üretilen saplı ya da sapsız tığ modelleri arasında keşfe çıkabilir, elinizle birebir uyum sağlayan modeli bulmanın mutluluğuna erişebilirsiniz. Bu sayede kullanılan materyal, tasarım ve kaliteye göre değişen tığ fiyatları arasından uzun yıllar sıkılmadan kullanabileceğiniz modeli bulabilir, hatta o modelin tığ setini edinerek her zaman rahatlığı garantileyebilirsiniz.

Tığ işi için acemi olduğunuzu düşünüyorsanız pratik dantel setlerine bir şans verebilirsiniz. İçerisinde yer alan pratik şablonları kullanarak hem el acemiliğinizi atabilir, hem de kendi emeğinizle hoş bir takı ya da kazağı süsleyecek minik bir parça yapmanın keyfine erişebilirsiniz. Boncuk işi gibi farklı şeyler deneme niyetindeyseniz özel olarak üretilen iplerden yardım alabilirsiniz.

Kıyafetlerinizde kendi tarzınızı yansıtan minik bir değişimin peşinde olmanız ya da kendi emeğinizi verdiğiniz ürünlere dolabınızda ve evinizde yer vermek istemeniz farketmeksizin, birbirinden sevimli tığ ve şişlere göz atmaktan keyif alacaksınız.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Örgü Şişi & Tığlar

3807 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 3807 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/60005936/60007976/60007979