Snopy kulak üstü kulaklıklar kaliteyi uygun fiyatlarla satın alabilme olanağı sunuyor. Kendi segmenti içerisinde dikkat çeken Snopy kulaklıklar tasarım, işlevsellik ve performans nitelikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Yılların tecrübesi ile geliştirdiği ürünleri sizlere ulaştıran markanın kulaklıkları model, kullanım alanı, kontrol metodu, hoparlör direnci, kanal yapısı, çalışma süresi, bağlantı türü çeşitliliği ile geliyor. Ayrıca görüşmeler yapanlara özel mikrofonlu kulak üstü kulaklıklar da bulunuyor. Snopy Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları ürünlerin niteliklerine kıyasla avantajlı olduğundan kulak üstü ve kulak içi modeller kullanıcıların ilgisini çekiyor.

Net ve Kaliteli Ses Deneyimi

Hoparlör alanları üzerine monte edilen mikrofon maksimum performans sağlaması ile öne çıkıyor. Mikrofonun hoparlörün üzerine yerleştirilmiş olması sayesinde mikrofon donanımı dış etkenlere karşı daha iyi korunuyor. Hoparlör ve mikrofonların nominal güçleri, empedansları, hassasiyetleri, soket türleri ve materyalleri değişkenlik göstermekle birlikte, bu birimler kendi klasmanındaki ürünlere kıyasla kaliteli ses alım ve aktarım sağlıyor. Ekstra dayanıklı Snopy kulaklık modellerinin avantajları özellikle çoklu kullanımın olduğu alanlarda kendini belli ediyor. Örneğin Snopy SN serisi gaming kulak üstü kulaklık serisi ayrıntılı sesleri kaliteli biçimde aktarmasının yanı sıra esneklik, hafiflik ve dayanıklılığı bir arada sizlere sunuyor. Snopy kulaklıklarla dilediğiniz yerde ve istediğiniz zaman keyifle müzik dinleyebilir, oyun oynadığınız süre boyunca rahat edebilirsiniz.

Oyunculara Özel Kullanışlı ve İşlevsel Kulaklıklar

Snopy gaming kulaklıklar oyunseverlerin oyun performanslarını artırıyor. Ses netliği ve konfor nitelikleri üst seviyede olan bu ürünler atmosfer seslerinden ayak sesi gibi detaylı seslere değin pek çok işitsel içeriği iyi derecede aktaran hoparlörlerden güç alıyor. Ayrıca oyun seanslarının uzun sürmesini de göz önünde bulunduran marka uzmanları kullanıcının uzun saatler oyun oynaması durumunu gözeterek kulaklıkları tasarlıyor. Ergonomik yapıları sayesinde baş, boyun ve kulak bölgelerine ağırlık bindirmeyen kulaklıklar ince, hafif ama sağlam materyallerden besleniyor. Kulakları rahatsız etmeyen hoparlör ve sünger başlık alanı çevresel sesleri izole ederek oyun içi seslerin daha iyi duyulmasını sağlıyor. Mikrofonlu kulak üstü kulaklıklar İnternette problemsiz biçimde sesli sohbetler gerçekleştirmenizin önünü açıyor. Böylece örneğin güçlü hoparlörlerle sizi birinin takip ettiğini fark edebilir ve gerekli manevraları anlık olarak yapabilir, kaliteli mikrofon donanımı sayesinde interaktif ekip çalışması gerektiren durumları etkili biçimde organize edebilirsiniz. Oyuncu kulaklıklarının bir avantajı da kablo dizaynında kendini belli ediyor. Uzun kablolu Snopy oyuncu kulaklıkları özgürce hareket etmenizi sağlıyor, böylece klavye ve mouse gibi ekipmanlar çok daha etkili biçimde kullanılıyor.

Modern, Estetik ve Güçlü Dizaynlar

 • Snopy kulaklıklar yeni teknoloji trendlerini içeriyor. Örneğin koruyucu kablolu modeller hem kablo güvenliği hem de kablo esnekliği sağlıyor.
 • Kabloda oluşabilecek kırılma, deforme olma gibi hasarlara dirençli olan koruyucu kaplama uzun süre, güvenle kullanım vadediyor. Açık alanda ya da yoğun kullanım için aşırı kullanıma dayanıklı kablolu kulaklıkları tercih edebilirsiniz.
 • Kaliteli ses alımı ve aktarımı bir yana gelişkin Snopy kulaklıklar modern tasarımın en güzel gösterimlerini de sizlere ulaştırıyor. Renk geçişli LED’li ışıklandırmaya sahip modeller tarzını kulaklığı üzerinden yansıtmak isteyenleri cezbediyor.
 • Gaming tasarımlı, deep bas özellikli yumuşak kulak pad’li kulak üstü kulaklıkların üst alanı da konforlu ve dayanıklıdır. Baş bölgesine ağırlık oluşturmuyor, kulaklara yük bindirilmesinin önüne geçiyor ve kulaklığa iyi derecede hakim olmanızı sağlıyor.
 • Kimi kablolu serilerde kablo üzeri kontrol ünitesi bulunuyor. Böylece kablo üzerinden ses kontrolü yapılabiliyor. Aynı zamanda, mikrofonlu kulaklıklarda yine kontrol paneli üzerinden mikrofonu açıp kapama fonksiyonu yer alıyor.
ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Snopy Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları

61 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Bağlantı
 4. Kullanım Alanı
 5. Markalar A-Z
  1. Snopy Kulak Üstü Kulaklıklar
  2. Logitech Kulak Üstü Kulaklıklar
  3. JBL Kulak Üstü Kulaklıklar
  4. Sony Kulak Üstü Kulaklıklar
  5. Sennheiser Kulak Üstü Kulaklıklar
  6. Philips Kulak Üstü Kulaklıklar
  7. SteelSeries Kulak Üstü Kulaklıklar
  8. Pioneer Kulak Üstü Kulaklıklar
  9. Jabra Gn Kulak Üstü Kulaklıklar
  10. Bose Kulak Üstü Kulaklıklar
  11. Razer Kulak Üstü Kulaklıklar
  12. Beats Kulak Üstü Kulaklıklar
  13. HP Kulak Üstü Kulaklıklar
  14. HyperX Kulak Üstü Kulaklıklar
  15. Urbanears Kulak Üstü Kulaklıklar
  16. Bang & Olufsen Kulak Üstü Kulaklıklar
  17. Rampage Kulak Üstü Kulaklıklar
  18. Gamepower Kulak Üstü Kulaklıklar
  19. Hadron Kulak Üstü Kulaklıklar
  20. Onikuma Kulak Üstü Kulaklıklar
 6. Mikrofon
 7. Kullanım Tipi
 8. Kulaklık Modeli
 9. Gürültü Önleme
 10. Renk A-Z
 11. Kablo Uzunluğu A-Z
 12. Fotoğraflı Değerlendirme
 13. Güncel Değerlendirme
 14. Fırsat Ürünleri
 15. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Snopy
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/60004548/snopy
Başa dön