Uzak Doğu sporlarında ellik ve eldiven seçimi, hem sağlığınız hem de performansınız açısından büyük önem taşıyor. Uzak Doğu sporları ile ilgilenenlerin için özel olarak üretilmiş ellikler ve ellerinizi korumak amacıyla kullanılan eldivenler, hepsiburada.com garantisi ile sporcuların kapısına kadar geliyor. Çocuk sporcular için de ürünlerin yer aldığı Ellikler ve Eldivenler kategorisinde yer alan ürünlerden bazıları şöyle:

Antrenmalarda kullanabileceğiniz taekwando ellikleri, boks darbe ellikleri, boks eldivenleri, avuç ve parmak dipleri koruyucu özellikli bandaj eldivenler, çocuklar ve yetişkinler için taekwando raket ellikleri, farklı spor branşları için kullanılabilen çok amaçlı ellikler, boks ve kick boks gibi sporlarla uğraşanların kullanabileceği eğri lapa ellikler, düz lapa ellikler, raket ellikler, boks ellikleri, deri parmaklı ellikler, el korumalı çift raket ellikler, deri parmaklı ellik ve lapalar, wing tsun antrenman ellikleri.

Do-Smai, Adidas, Whiteface, Daedo, Green Hill, Excalibur gibi markaların ellik ve eldivenlerine ulaşabileceğiniz bu kategori, sadece bir tık ötenizde.

Hepsiburada.com’un Uzak Doğu sporları kategorisinde ellik ve eldivenlerden başka, judo ve aikido sporuyla ilgilenenlerin ihtiyacı olan tüm ürünler, do alet ve aksesuarları, salon ayakkabıları, wu shu ve sanda sporuna yönelik ürünler, minderler ve çantalar, kick boxing ürünleri ve darbe yastıkları gibi aklınıza gelebilecek her türlü ürün yer alıyor.

Spor Ellik ve Eldiven Fiyatları

25 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Do-Smai
  2. Avessa
  3. Delta
  4. Hattrick
  5. WhiteFace
  6. Adidas
  7. Busso
  8. Daedo
  9. Everlast
  10. Excalibur
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Renk A-Z
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19053/19273
BAŞA DÖN