Ellikler ve Eldivenler

Savunma sporları arasında yer alan boks, kick boks, tekvando ve karate ile ilgilenen kişiler için özel olarak üretilen spor ellik ve eldiven modelleri, farklı özellikleriyle pek çok seçenek sunuyor. Spor yaparken güvenliğinizi ön planda tutan ürünler, birtakım olumsuzluklar karşısında yaralanmanızı engelliyor. Her tarza hitap eden ellik ve eldivenler, kullanıcıların vücut ağırlığı, el ile bilek yapısını ön planda tutarak verimli bir performans elde etmesine yardımcı oluyor. Tasarımlarıyla da sportif yönünüzü ortaya çıkararak daha iyi motive olmanıza olanak tanıyor. Antrenman ve maç sırasında kullanımı zorunlu olan spor ellik ve eldiven modelleri, tekli veya set halinde satın alınabiliyor. Kullanılan malzeme ve dayanıklılık gibi pek çok kriter doğrultusunda tasarlanan ürünler, alternatif modelleriyle de performansınızı ve verimliliğinizi doğrudan etkiliyor. Sert hareketleri yumuşak bir şekilde karşılamanızı sağlayarak ellerinizi koruma altına alıyor. Rahat ve hava geçirgen tasarımlara sahip olan ellik ve eldivenler, vücudunuzun da zarar görmesini önleyerek sakatlanma riskinizi azaltıyor. Profesyonelliğinizi ön plana çıkartarak ellerinizi aktif olarak kullanmanıza yardımcı oluyor.

Tasarımları ile Dikkat Çeken Spor Ellik ve Eldiven Modelleri

Antrenman ellikleri, tekvando ve boks lapaları dahil pek çok ürün çeşidine sahip olan spor ellik ve eldiven modelleri, çalışma sırasında hem el ve bilek kaslarınızı hem de kemiklerinizi korumanıza yardımcı oluyor. Üst üste tekrar edilen hareketlere karşı vücut dengenizi muhafaza etmenizi sağlayarak verimli bir performans elde etmenize olanak tanıyor. Beden ölçülerine göre tasarlanan birçok ürün; başlangıç, orta ve profesyonel olmak üzere her seviyede kullanıcıya hitap ediyor. Kırmızı, beyaz, mavi ve siyah gibi farklı renk tercihleri sunarak kendi zevkinize göre seçim yapmanızı sağlayan spor ellik ve eldiven modelleri hem spor salonlarında hem de gündelik antrenmanlarda kullanılabiliyor. Gelen darbeleri minimize eden kick boks lapaları dahil pek çok ürün, cırt cırt bantları sayesinde kolaylıkla sabitleniyor. Elinize çok daha iyi bir şekilde oturarak antrenman esnasında elinizden çıkmasını engelliyor. Ön kısmında yer alan jel dolgu sayesinde oldukça kalın bir şekilde tasarlanan lapalar, kroşe ve aparkat vuruşların yanı sıra hız çalışması yapmanıza da fırsat sunuyor. El anatomisine uygun ergonomik kavrama özelliğine sahip birçok model, kendinizi geliştirmenize yardımcı olarak verimliliğinizi artırıyor. Ayrıca sparring olmadan boks tekniklerini çalışabileceğiniz eldivenler, teknik hareketleri öğrenmenizi kolaylaştırarak rahat bir biçimde hareket etmenize imkân veriyor.

Her Bütçeye Hitap Eden Spor Ellik ve Eldiven Fiyatları

Ellerinizi daha iyi kontrol edebilmenizi sağlayan ellik ve eldivenler, tutuşunuzun kalitesini ve kavrama gücünüzü geliştirmenize yardımcı oluyor. Bu modeller arasında yer alan raket ellikler ise tekvando ve diğer dövüş sporları için hem kullanılan materyal hem de tasarım anlamında geniş bir yelpaze sunuyor. Sağlam ve dayanıklı bir şekilde üretilen ürünler, kısa parmaklı pek çok modeliyle de aşınmaya karşı maksimum performans sergiliyor. İç kısımda yer alan file astar sayesinde teri dışarı atabilen ellikler, farklı yoğunluklarda üretilen kalınlıkları sayesinde kolay kolay yıpranmıyor, uzun süre kullanabilme fırsatı sunuyor. Herkese hitap eden alternatif modelleriyle farklı seçeneklere sahip olan spor ellik ve eldiven fiyatları, her seviyede sporcu için seçim yapmayı kolaylaştırıyor. Maç sırasında istediğiniz verimi elde etmenize şans veren birçok model, üretim malzemesine göre de farklı fiyat seçenekleri sunuyor. Spor aktivitenizin kalitesini artırarak antrenman esnasında farklı kombinasyonları öğrenmenize, hız ve hassasiyet kazanmanıza yardımcı oluyor. Spor ellik ve eldiven fiyatları ile de iyi bir deneyim elde etmenize yardımcı olan ürünler, kondisyonunuzu artırarak oyuna odaklanmanızı sağlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Spor Ellik ve Eldiven Fiyatları

173 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 36 / 173 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?