Takım çantaları, tesisat ve inşaat işleri başta olmak üzere çalışanların en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerin başında yer alıyor. Pek çok farklı ekipmanın kullanımına ihtiyaç duyulan alanlarda, bu ekipmanların düzenli bir şekilde muhafaza edilmesine ve taşınmasına olanak tanıyor. Takım çantaları ve organizer ürünlerinde Türkiye'de ve dünyada en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Stanley, 1870 yılından bu yana profesyonellerin en çok tercih ettiği ürünleri üretmeyi misyon haline getirdi. Frederick T. Stanley'in kurucusu olduğu bu marka, yüz yılı aşkın bir süredir pek çok alanda en kaliteli ürünleri imal etmeyi amaçlıyor. Stanley takım çantaları fiyatları özelliklere ve modellere göre farklılık gösteriyor.

Stanley takım çantaları, farklı boyutlarda, farklı tür ve özelliklerde pek çok farklı ürüne sahip bulunuyor. Sert plastikten üretilen takım çantalarının yanı sıra bel ve sırt askılı denim kumaştan üretilen dayanıklı takım çantaları ve organizerlar da ürünler arasında yer alıyor. 

Stanley Takım Çantaları ve Organizer

Stanley markasına ait takım çantası ve organizer ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden olan takım kutuları; kapaklı yapıları, sert ve dayanıklı plastikten veya metallerden imal edilen gövdeleri ve çok gözlü saklama alanları sayesinde oldukça pratik ve kullanışlı oluyor. Farklı boyutlandırmalarda satışa sunulan bu alet çantaları, tek veya iki kilide sahip olarak güvenli bir kullanım sağlıyor. Takım çantalarına dahili bir şekilde bulunan şeffaf organizer bölmeleri sayesinde de pratik bir şekilde kullanım sağlıyor. 

Stanley Bez Takım Çantaları

Askı aparatları ile kolay taşıma sağlayan bez takım çantaları da sıkça tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Denim kumaşlardan üretilen bez modeller de oldukça dayanıklı ve hafif oluyor. Yırtılmalara ve aşınmalara karşı dayanıklı olan ürünlerin taban kısımları kauçuk köpük madde ile güçlendiriliyor. Böylece nemli çalışma ortamlarında aletleri istenmeyen durumlardan koruyor. Fermuarlı ve fileli iç ve dış cepler sayesinde aletler kategorize edilerek taşınıyor. Ayarlanabilen rahat omuz askıları sayesinde de kolay ve rahat bir taşımaya olanak tanıyor. Bel takım çantaları da hafif ve az miktardaki aletin taşınması için oldukça kullanışlı modeller arasında yer alıyor. Birkaç göze sahip bel alet çantaları, ergonomik yapısı sayesinde rahat bir kullanım sağlıyor. Yelek tipi takım çantaları ise pek çok gözden oluşan ve rahat ulaşılabilir ürünlerden oluyor. Pratik kullanım gerektiren durumlar için oldukça uygun olan yelek modelleri, file ve fermuarlı gözlerden oluşuyor ve yelek olarak giyiliyor. 

Stanley Tekerlekli Takım Çantaları

Tekerlekli takım çantası modelleri, yoğun alet kullanımı gerektiren durumlar için uygun oluyor. Bez ve sert plastik modelleri bulunan tekerlekli takım çantaları, oldukça büyük kapasitelere sahip bulunuyor. Bu sayede pek çok alet bir arada taşınabiliyor ve kullanılabiliyor. Diğer takım çantalarındaki gibi pek çok ceple ve bölmeyle zenginleştirilen tekerlekli modeller, aletleri kategorize edilmiş bir şekilde düzenli olarak saklamaya olanak tanıyor. Çekmeli teleskopik sapı sayesinde kolaylıkla taşınıyor ve kullanıcıyı yormuyor. 

Takım Çantası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Takım çantası ve organizer seçimi yapılırken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri kötü hava koşullarına ve darbe gibi durumlara karşı dayanıklı ürünlerin tercih edilmesi oluyor. Bu sebeple kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen takım çantalarının tercih edilmesi gerekiyor. Takım çantalarının kullanışlı gözlere sahip olması da oldukça önemli oluyor. Farklı kategorilerdeki aletlerin farklı bölmelerde depolanması çalışma sırasında büyük kolaylık sağlıyor. Organizer bölümlerinin şeffaf olarak tercih edilmesi de kullanıma olumlu etkilerde bulunuyor. Taşıma sırasında kullanıcıyı yormayacak ve rahatsız etmeyecek tasarımlara sahip takım çantalarının seçilmesi de önemli ayrıntılar arasında yer alıyor. 

 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Stanley Takım Çantaları

.
Marka
.
Konumseçilmedi
Toplam 20 / 20 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/60000385/60003960/stanley