Loading interface...
Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Hepsiburada Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü

Kadınların yaşamın her alanında varlığını çok önemsiyorum. Kadın yaşama ne kadar çok dokunursa, özellikle de ekonomik faaliyetlere katılımı ne kadar artarsa; yaşam da, ekonomimiz de o kadar güçleniyor, zenginleşiyor. İşte girişimci kadınların artmasını tam da bu sebeple arzuluyorum. Çünkü; girişimci, rekabetçi ve güçlü bir ülke olma yolunda bir dönüşüme ihtiyacımız var.

Hepsiburada olarak ülkemizin dijital dönüşümüne önemli bir etki yaptığımıza inanıyorum. Müşterilerine internetten ulaşmak isteyen büyük markalara, küçük ve orta ölçekli işletmelere Hepsiburada’nın teknoloji gücünü katarak dijital dönüşümlerini daha hızlı ve etkili gerçekleştirmelerini sağlıyoruz. Bundan böyle, Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü Programı ile tüm gücümüzü kadınlar için de daha güçlü bir şekilde seferber ediyoruz. Artık e-ticarette büyümek isteyen, işlerini yeni kuran kadınlar, yanlarına, Hepsiburada’nın teknoloji ve pazarlama gücünü alacaklar. Böylece girişimci kadınlar daha hızlı güçlenirken Türkiye de güçlenecek.

Yeni teknolojiler perakendede büyük değişimlere neden oluyor. Böyle bir dönemde, AR-GE çalışmalarımız çerçevesinde yeni yatırımlarla yolumuzda hızla ilerlerken, tüm girişimci kadınları, kendilerine çok daha avantajlı şartlar sunduğumuz hepsiburada platformumuza bekliyorum. Hedefleri doğrultusunda cesur ve kararlı adımlarla yürüyen tüm girişimci kadınların her zaman yanındayız. Programımıza katılan tüm kadınlara başarılar diliyorum.

Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü Nedir?

Hepsiburada, teknoloji gücünü toplumsal gelişimin teminatı olan kadınlar için seferber ediyor. Kadınların iş yaşamındaki yerini güçlendirmek için sivil toplum kuruluşları ile iş birliği yaparak deneyimini ve teknoloji altyapısını girişimci kadınların hizmetine sunuyor. Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı ile girişimini e-ticaret platformuna taşımak veya e-ticarette büyütmek isteyen, girişim fikri olan kadınlar; Hepsiburada Pazar Yeri’nde kendilerine sağlanan olanaklar ile işlerini kuruyor ve büyütüyor. Girişimci kadınlardan ürün satın alan Hepsiburada müşterileri de girişimci kadınları desteklemiş oluyor.

Türkiye’de dijital ekonominin öncüsü Hepsiburada, perakende sektörünün dijitalleşmesinde kaldıraç rolü üstleniyor ve girişimciliği teşvik eden yeni modeller oluşturmaya devam ediyor. Sivil toplum kuruluşlarıyla kurduğu iş birliği ile geniş kitlelere ulaşan program doğrultusunda girişimci kadınların hayallerine güç katıp, onlara cesaret veriyor.

Girişimci Kadınlar Hepsiburada Pazar Yeri’nde

Hepsiburada, 2015 yılında girişimcilerin ve KOBİ’lerin e-ticaret yapması amacıyla kurduğu pazar yerinde girişimci kadınlara özel ayrıcalıklar sunuyor. Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı ile bir girişim fikri olan ya da girişimini e-ticarete taşımak veya e-ticarette büyütmek isteyen kadınlara teknoloji gücü sağlayarak, işlerini kurmalarına ve büyütmelerine destek oluyor. Ürünlerini Hepsiburada Pazar Yeri’nde tüketicilere ulaştıran girişimci kadınlar, kendilerine sunulan özel imkanlar ile güçleniyor, güçlendikçe de ekonomiye güç katıyor. Girişimci kadınlar, bu imkanlar ile iş fikirlerini hayata geçirme, mevcut işlerini e-ticarete taşıyarak büyütme ve geliştirme olanağına sahip oluyor. Bu program ile e-ticarette kadının gücü daha da ileriye taşınıyor, ülke ekonomisi de kalkınıyor.

KAGİDER ve Hepsiburada İş Birliği İle Girişimci Eğitimleri

Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı kapsamında, bir girişim fikri olan fakat hayata geçirmede sınırlı imkanlara sahip olan kadınlar, Hepsiburada-KAGİDER iş birliğinde gerçekleştirilen eğitim programı sayesinde girişimciliğin temellerini öğrenebiliyor. Hepsiburada’nın KAGİDER PUSULA programı’na verdiği desteğin devamı niteliğindeki “İşimi Kuruyorum Eğitim Modülü” ile girişimci olma yolunda ilk adımı atıyor.

Girişimci Kadınlara Sunulan Ayrıcalıklar

Mevcut işini e-ticarete taşımak ve büyütmek isteyen girişimci kadınlar da ücretsiz mağaza açma, düşük oranlı komisyon, kargo desteği gibi imkanlar ile maliyetlerini düşürürken; kampanya, pazarlama ve iletişim destekleri ile işlerini büyütme fırsatı yakalıyor, gücüne güç katıyor. Böylece, web sitesi kurma, mobil uygulama geliştirme vb platformlar için gereken teknolojik ve pazarlama yatırımları yapmadan, girişimci kadınlar e-ticarette karlı ve etkin hale geliyorlar. Ayrıca, Hepsiburada internetten alışveriş yapan herkes için değer ve fayda yaratan ilkleri tüm teknoloji gücünü seferber ederek sunmaya devam ediyor, girişimci kadınların fark yaratmaya devam etmesini sağlıyor.

Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı ile kadınlara verilen desteklerde sınıflandırma yapılarak sermayesi düşük olan kadınlara daha fazla avantaj sağlanıyor. Adil ve rekabetçi şartlar sunularak hayal kurmaktan vazgeçmeyen, emin adımlarla hedeflerinin peşinde koşan girişimci kadınlar, hayallerini gerçekleştirip toplumdaki yerini güçlendiriyor.

Programı hem bireyler hem de kurumlar destekleyebiliyor. Girişimci kadınların ürünlerini satın alan Hepsiburada müşterileri, girişimci kadın markalarının büyümesine doğrudan katkı sağlıyor. Girişimci kadınlara kurumsal anlamda destek vermek isteyen dernek ve vakıflar Hepsiburada Pazar Yeri’nde kendilerine sunulan avantajlar ile kadınların markalarını geliştirmelerine katkı sağlıyor.

Hepsiburada’nın Teknoloji Gücü Girişimci Kadınlara* Ne Sağlar?

İşimi E-ticaret’e Taşımak İstiyorum

Büyük uğraşlarla hayalinizdeki işinizi kurdunuz ve büyütmek için gayret gösteriyorsunuz. Dijital ekonominin öneminin farkındasınız; fakat nasıl değerlendireceğinizi bilmiyorsunuz. Merak etmeyin! Artık yalnız değilsiniz. Hepsiburada olarak bu yolculuğunuzda başından itibaren yanınızda olacağız ve ihtiyaç duyduğunuz eğitimden başlayarak gerekli tüm desteği size vereceğiz. Destek ekibimiz sizinle iletişime geçecek ve A’dan Z’ye Hepsiburada iş ortaklığı sürecini aktaracak.

Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü’nden faydalanabilmek için öncelikle Hepsiburada iş ortağı olmanız gerekiyor. Dilerseniz buraya tıklayarak iş ortaklığı sürecini hemen başlatabilirsiniz.

Hepsiburada’nın işini e-ticarete taşımak isteyen kadınlara sunduğu imkanlar

 • Satışlar üzerinden alınan komisyonlarda Hepsiburada’nın belirlediği kategorilerde ve/veya alt kategorilerde 10 Bin TL’lik satışa kadar %20 indirim*

 • İndirimli kargo ücreti

 • 30 bin TL’ye kadar banner veya reklam desteği

 • En az 3 bin TL’lik ekstra banner ve reklam harcamasına, harcanan miktar kadar Hepsiburada desteği

 • Stok ve fiyat entegrasyonu için Hepsiburada’nın önerdiği entegratör firma ile çalışacak firmaların program sürelerince ilk bir yıllık masraflarının yarısının ödenmesine destek

 • Hepsiburada tarafından sağlanan tüm imkanlar 10.000 TL satışa ulaştığında sonlandırılacaktır.

 • *Ürünlerinin tamamının tasarımını ve üretimini yapan Girişimci Kadınlara 40 Bin TL ilave ciro limiti faydası sunulmaktadır. Bu ilave fayda, endüstriyel üretim gerektirmeyen, atölye ya da evde kullanılan ekipman ile üretilen ürünleri kapsamaktadır. Söz konusu ürünler sadece tasarımcı/üretici tarafından satılması şartı aranır. (Cep telefonu kılıfları ilave destek kapsamına dahil değildir). 40 Bin TL ilave ciro faydasının uzatılması için tasarım ve üretim yapan girişimcilerimizden üretim atölyelerinde, üretimi destekleyen video istenir.

 • Satışlar üzerinden alınan komisyonlarda Hepsiburada’nın belirlediği kategorilerde ve/veya alt kategorilerde 10 Bin TL’lik satışa kadar %50 indirim.*

 • İndirimli kargo ücreti

 • 15 bin TL’ye kadar banner veya reklam desteği

 • 100 ürüne kadar ücretsiz fotoğraf çekimi desteği

 • En az 2 bin TL’lik ekstra banner ve reklam harcamasına, harcanan miktar kadar Hepsiburada desteği

 • Stok ve fiyat entegrasyonu için Hepsiburada’nın önerdiği entegratör firma ile çalışacak firmaların ilk bir yıllık masraflarının yarısının ödenmesine destek

 • Hepsiburada tarafından sağlanan tüm imkanlar 10.000 TL satışa ulaştığında sonlandırılacaktır.

 • *Ürünlerinin tamamının tasarımını ve üretimini yapan Girişimci Kadınlara 40 Bin TL ilave ciro limiti faydası sunulmaktadır. Bu ilave fayda, endüstriyel üretim gerektirmeyen, atölye ya da evde kullanılan ekipman ile üretilen ürünleri kapsamaktadır. Söz konusu ürünler sadece tasarımcı/üretici tarafından satılması şartı aranır. (Cep telefonu kılıfları ilave destek kapsamına dahil değildir). 40 Bin TL ilave ciro faydasının uzatılması için tasarım ve üretim yapan girişimcilerimizden üretim atölyelerinde, üretimi destekleyen video istenir.

 • Satışlar üzerinden alınan komisyonlarda Hepsiburada’nın belirlediği kategorilerde ve /veya alt kategorilerde 10 Bin TL’lik satışa kadar %75 indirim

 • 200 Ürüne kadar ücretsiz fotoğraf çekimi desteği

 • 5 bin TL’ye kadar banner veya reklam desteği

 • En az bin TL’lik ekstra banner ve reklam harcamasına, harcanan miktar kadar Hepsiburada desteği

 • Hepsiburada tarafından sağlanan tüm imkanlar 10.000 TL satışa ulaştığınızda sonlandırılmış olacaktır.

 • *Ürünlerinin tamamının tasarımını ve üretimini yapan Girişimci Kadınlara 40 Bin TL ilave ciro limiti sunulmaktadır. Bu ilave fayda, endüstriyel üretim gerektirmeyen, atölye ya da evde kullanılan ekipman ile üretilen ürünleri kapsamaktadır. Söz konusu ürünler sadece tasarımcı/üretici tarafından satılması şartı aranır. (Cep telefonu kılıfları ilave destek kapsamına dahil değildir). 40 Bin TL ilave ciro faydasının uzatılması için tasarım ve üretim yapan girişimcilerimizden üretim atölyelerinde, üretimi destekleyen video istenir.

Hemen Başvur

İşimi E-Ticaret'te Büyütmek İstiyorum

İşinizi kurdunuz ve kendi imkanlarınızla büyütmeye çalışıyorsunuz. E-ticaretin faydalarının farkındasınız ve bunlardan kısmen yararlanıyorsunuz. Fakat işinizi büyütebilmek için daha fazla güce ihtiyacınız var. İhtiyacınız olan gücü size sağlayacağız. Bu sayede dünyaya açılma imkânı bulacaksınız. Hepsiburada olarak başından itibaren bu yolculuğunuzda yanınızda olacağız ve ihtiyaç duyduğunuz eğitimden başlayarak gerekli tüm desteği size vereceğiz. Destek ekibimiz sizinle iletişime geçecek ve Hepsiburada iş ortaklığı sürecini A’dan Z’ye aktaracak. Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü’nden faydalanabilmek için öncelikle Hepsiburada iş ortağı olmak gerekiyor. Dilerseniz buraya tıklayarak iş ortaklığı sürecini hemen başlatabilirsiniz.

Hepsiburada’nın işini e-ticarete taşımak isteyen kadınlara sunduğu imkanlar

 • Satışlar üzerinden alınan komisyonlarda Hepsiburada’nın belirlediği kategorilerde ve/veya alt kategorilerde 10 Bin TL’lik satışa kadar %20 indirim*

 • İndirimli kargo ücreti

 • 30 bin TL’ye kadar banner veya reklam desteği

 • En az 3 bin TL’lik ekstra banner ve reklam harcamasına, harcanan miktar kadar Hepsiburada desteği

 • Stok ve fiyat entegrasyonu için Hepsiburada’nın önerdiği entegratör firma ile çalışacak firmaların program sürelerince ilk bir yıllık masraflarının yarısının ödenmesine destek

 • Hepsiburada tarafından sağlanan tüm imkanlar 10.000 TL satışa ulaştığında sonlandırılacaktır.

 • *Ürünlerinin tamamının tasarımını ve üretimini yapan Girişimci Kadınlara 40 Bin TL ilave ciro limiti faydası sunulmaktadır. Bu ilave fayda, endüstriyel üretim gerektirmeyen, atölye ya da evde kullanılan ekipman ile üretilen ürünleri kapsamaktadır. Söz konusu ürünler sadece tasarımcı/üretici tarafından satılması şartı aranır. (Cep telefonu kılıfları ilave destek kapsamına dahil değildir). 40 Bin TL ilave ciro faydasının uzatılması için tasarım ve üretim yapan girişimcilerimizden üretim atölyelerinde, üretimi destekleyen video istenir.

 • Satışlar üzerinden alınan komisyonlarda Hepsiburada’nın belirlediği kategorilerde ve/veya alt kategorilerde 10 Bin TL’lik satışa kadar %50 indirim.*

 • İndirimli kargo ücreti

 • 15 bin TL’ye kadar banner veya reklam desteği

 • 100 ürüne kadar ücretsiz fotoğraf çekimi desteği

 • En az 2 bin TL’lik ekstra banner ve reklam harcamasına, harcanan miktar kadar Hepsiburada desteği

 • Stok ve fiyat entegrasyonu için Hepsiburada’nın önerdiği entegratör firma ile çalışacak firmaların ilk bir yıllık masraflarının yarısının ödenmesine destek

 • Hepsiburada tarafından sağlanan tüm imkanlar 10.000 TL satışa ulaştığında sonlandırılacaktır.

 • *Ürünlerinin tamamının tasarımını ve üretimini yapan Girişimci Kadınlara 40 Bin TL ilave ciro limiti faydası sunulmaktadır. Bu ilave fayda, endüstriyel üretim gerektirmeyen, atölye ya da evde kullanılan ekipman ile üretilen ürünleri kapsamaktadır. Söz konusu ürünler sadece tasarımcı/üretici tarafından satılması şartı aranır. (Cep telefonu kılıfları ilave destek kapsamına dahil değildir). 40 Bin TL ilave ciro faydasının uzatılması için tasarım ve üretim yapan girişimcilerimizden üretim atölyelerinde, üretimi destekleyen video istenir.

 • Satışlar üzerinden alınan komisyonlarda Hepsiburada’nın belirlediği kategorilerde ve /veya alt kategorilerde 10 Bin TL’lik satışa kadar %75 indirim

 • 200 Ürüne kadar ücretsiz fotoğraf çekimi desteği

 • 5 bin TL’ye kadar banner veya reklam desteği

 • En az bin TL’lik ekstra banner ve reklam harcamasına, harcanan miktar kadar Hepsiburada desteği

 • Hepsiburada tarafından sağlanan tüm imkanlar 10.000 TL satışa ulaştığınızda sonlandırılmış olacaktır.

 • *Ürünlerinin tamamının tasarımını ve üretimini yapan Girişimci Kadınlara 40 Bin TL ilave ciro limiti sunulmaktadır. Bu ilave fayda, endüstriyel üretim gerektirmeyen, atölye ya da evde kullanılan ekipman ile üretilen ürünleri kapsamaktadır. Söz konusu ürünler sadece tasarımcı/üretici tarafından satılması şartı aranır. (Cep telefonu kılıfları ilave destek kapsamına dahil değildir). 40 Bin TL ilave ciro faydasının uzatılması için tasarım ve üretim yapan girişimcilerimizden üretim atölyelerinde, üretimi destekleyen video istenir.

Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü’nden faydalanabilmek için öncelikle Hepsiburada iş ortağı olmanız gerekiyor. Dilerseniz iş ortaklığı sürecini hemen başlatabilirsiniz.

Hemen Başvur

Bir Girişim Fikrim Var

Başarılı olacağına inandığınız bir iş fikriniz var. Girişimci olup, işinizi e-ticaretten faydalanarak büyütmek istiyorsunuz; fakat nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda bir fikriniz yok. Bu konuda size yol gösterebilmek için KAGİDER PUSULA var. Hepsiburada tam da bu ihtiyacınıza karşılık verebilmek için KAGİDER PUSULA programını destekliyor.

KAGİDER PUSULA sitesine girerek online kayıt olabilirsiniz. KAGİDER PUSULA sizin gibi kadın girişimci adaylarına eğitimler sağlayarak kadın istihdamını destekliyor. KAGİDER PUSULA platformunda “İşimi Kuruyorum Eğitim Modülleri”nin yanı sıra yeni girişimciler için yararlı bilgiler, ilham veren başarı hikayeleri ve finansal erişim bilgileri yer alıyor.


Tüm bunları öğrenip iş fikrinizi hayata geçirmek için şirketinizi kurduktan sonra Hepsiburada iş ortağı sistemine kayıt olmak için başvuruda bulunabilirsiniz.


Şirketinizi kurduysanız; Hepsiburada platformu üzerinde satışa sunmak istediğiniz ürününüz varsa Hepsiburada iş ortağı sistemine hemen şimdi kayıt olmak için tıklayınız.


* Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı kapsamında verilen Hepsiburada desteğine hak kazanılabilmesi için, şirketlerin hissedar yapısında kadın girişimcinin hisse payının minimum %51 olması gerekmektedir.


Hemen Başvur

Girişimci Kadınları Desteklemek İstiyorum

Siz de Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü Programı’na destek olabilir, girişimci kadınların iş kurma ve büyütme yolculuklarında onların yanında olarak güçlenmelerine katkı sağlayabilirsiniz.

Bireysel Destek

Hepsiburada Pazar Yeri üzerinden ürünlerini satarak işlerini büyütmek isteyen girişimci kadın mağazalarını ziyaret edip ürünlerini inceleyebilir, satın alabilir veya sosyal medya hesaplarınızdan programı paylaşarak bu gücün artmasına destek olabilirsiniz.

Kurumsal Destek

Girişimci kadınların işlerini kurma, büyütme yolculuklarında onlara kurumsal destek verebilir, girişimci kadın markalarının yaygınlaşmasına katkı sağlayabilir ve onların yanında olabilirsiniz. Örneğin kurum olarak, şirket hediyeleri için kadın girişimcilerin ürünlerinden toplu alımlar yaparak onlara destek olabilirsiniz.

Eğer bir DERNEK veya VAKIF üyesi ya da temsilcisiyseniz ve bağlı olduğunuz kurumun iktisadi işletmesi vasıtasıyla girişimci kadın ürünlerini satışa sunmak istiyorsanız, bu ürünleri Hepsiburada Pazar Yeri ile e-ticarete taşıyabilir, Türkiye’ye ve dünyaya açılmasını sağlayabilirsiniz.

Hepsiburada iş ortaklığı sistemine hemen şimdi kayıt olarak Hepsiburada’nın teknoloji gücünden faydalanabilir ve kadınların güçlenmesine katkı sağlayabilirsiniz.

 • Satışlar üzerinden alınan komisyonlarda Hepsiburada’nın belirlediği kategorilerde ve/veya alt kategorilerde %75 oranında süresiz komisyon indirimi

 • Süresiz ücretsiz kargo

 • 500 ürüne kadar ücretsiz fotoğraf çekimi desteği

 • 30 bin TL’ye kadar banner veya reklam desteği

 • En az 5 bin TL’lik ekstra banner ve reklam harcamasına, harcanan miktarın iki katı kadar Hepsiburada desteği

 • Stok ve fiyat entegrasyonu için Hepsiburada’nın önerdiği entegratör firma ile çalışacak firmaların ilk bir yıl masraflarının yarısının ödemesine destek

Hemen Başvur

Girişimci Kadınlar Ne Bekler?

 • Fatoş Somsa

  Oyuncak / İpekböceği Oyuncak
 • Nazmiye Sabuncuoğlu Arslantürk

  Giyim / Nanu Bedtime
 • Selen Erdeniz

  Ev & Mutfak / Türmak
 • Naz Kurtoğlu Sen

  Takı & Aksesuar / Turquoise Tassel

Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü Ne Sağlar?

 • Şela Hakim

  Kişisel Bakım / Mavi Kozmetik
 • Aslı Orhan

  Giyim / Denokids
 • Bihter Aykul

  Saat ve Gözlük / BA Optik

Hepsiburada Pazar Yeri’nde Girişimci Kadınlara Sağlanan Avantajlar

 • Mağaza açmak ücretsiz

  Ücretsiz bir şekilde Hepsiburada Pazar Yeri’nde mağaza açarak girişiminizi e-ticarette büyütebilirsiniz.

 • Düşük oranlı komisyon

  Düşük oranlı komisyon fırsatları ile ürünlerinizi tüketicilere ulaştırabilirsiniz.

 • Kampanya desteği

  Ürünlerinizi daha çok tüketiciye ulaştırabilmek için Hepsiburada’nın promosyon ve reklam desteğinden yararlanabilirsiniz.

 • Kargo desteği

  Hepsiburada’nın sunacağı indirimli kargo fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

 • Bannerdesteği

  Hepsiburada ana sayfasında yer alan banner’da ürün tanıtımı imkanı bulabilirsiniz.

 • Ekstra promosyon avantajı

  Yapacağınız ekstra promosyon harcamalarında Hepsiburada’nın desteği ile 2 katına kadar reklam yapma olanağı bulabilirsiniz.

Hepsiburada’nın sunduğu avantajları detaylı incelemek için “Hepsiburada’nın teknoloji gücü girişimci kadınlara* ne sağlar?” başlığına gidiniz…

Hemen Başvur
Başa dön