Loading interface...
Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Efsane Kasım’da süper ürünleri şimdi al ocakta öde, ihtiyaçlarını erteleme. Axess, Bonus, Maximum Kart ve Worldcard ile yapacağın alışverişlerde ödeme sayfasında ‘’Şimdi Al Ocakta Öde kampanyasından yararlanmak istiyorum’’ kutucuğunu işaretle. Dilediğin gibi taksit ve erteleme fırsatlarından yararlan.

Kart bilgilerinizi girin ya da kayıtlı Axess, Bonus, Maximum Kart veya Worldcard‘ınızı seçin.

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak isterseniz kampanya bilgileri kısmına tıklamanız yeterli

Taksit erteleme kampanyasında sunulan taksit seçeneklerinden size uygun olanı seçin

(Kampanya katılım koşullarına göre taksit seçenekleri değişkenlik göstermektedir.)

Alışverişinizi tamamlayın. Ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmadan taksitlerinizi Ocakta ödemeye başlayın.

Alışverişinizi ”Siparişlerim” kısmından Ödeme Bilgileriniz altında “ertelemeli işlem” olarak görebilirsiniz.

Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. Sepette taksit uygulanamayan ürünlerden bir tanesi olması durumunda erteleme kampanyası aktif olmaz. Belirtilen maximum. taksit sayıları ve yasal koşullar Şimdi Al Ocakta Öde kampanyasını da kapsamaktadır.

Kampanya Koşulları
 • Kampanya kapsamında 1-30 Kasım 2021 tarihleri arasında saat Hepsiburada’dan yapacağınız tek çekim ve 2-9 ay arası taksitli alışverişlerinizde, erteleme imkanı sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için Hepsiburada mobil uygulaması ya da web sitesi ödeme sayfası üzerinden erteleme kampanyasına katılım yapılmalı ve tercih edilen taksit sayısı seçilmelidir. Kampanya katılımı yapılarak tamamlanan alışverişlerin ilk ödemesi Ocak ayında başlatılacaktır. Kampanya katılımı yapılarak tamamlanan alışverişlerin erteleme işlemleri Akbank T.A.Ş. tarafından yansıtılacaktır. Kampanya katılımı yalnızca ilgili alışverişin ödemesinde geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak istenilen her alışverişte ayrıca katılım yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kredi kartları ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Bank’O Card Axess, Akbank Kart ve Neo dahil değildir. Free kart için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 3,60 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. . Bu kartlar dışında başkaca kartlar ile yapılan alışverişlerde kampanyadan yararlanılamayacaktır.
 • Bank’O Card Axess erteleme kampanyasına dahil değildir ve Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir.
 • Hepsipay Cüzdanım ile yapılan erteleme işlemlerinde sadece karttan çekilen tutar kampanyayadahildir. Mevcut Cüzdan bakiyesi ile ödenen tutar kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Hepsiburada ve Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kampanya Koşulları
 • 1-30 Kasım 2021 tarihleri arasında Hepsiburada'da yapılacak tek çekim ve 2-9 ay arası taksitli alışverişlerinizde, Şimdi Al Ocakta Öde fırsatı
 • Kampanyaya Garanti Bonus Card, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi dahildir. Bu kartlar dışında başkaca kartlar ile yapılan alışverişlerde kampanyadan yararlanılamayacaktır.
 • Denizbank Bonus Bireysel ,Denizbank Bonus Business, TEB Bonus Bireysel, TFKB Bireysel, TFKB Business, Alternatifbank Bonus Bireysel , ICBC Turkey Bireysel, ICBC Turkey Business, ING Bonus ,Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Corporate, Filo Flexi, TEB Bonus Business, Şeker Bonus Bireysel , Şeker Bonus Business, ING Bonus Bireysel , Alternatifbank Bonus Business, Fibabanka Bireysel, Fibabanka Business kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Bonus Kullanımları kampanyaya dahil değildir
 • Ek kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.
 • “Şimdi Al Ocakta Öde “Kampanyasından faydalanmak için Hepsiburada mobil uygulaması ya da web sitesi ödeme sayfası üzerinden erteleme kampanyasına katılım yapılmalı ve tercih edilen taksit sayısı seçilmelidir.
 • Kampanya katılımı yalnızca ilgili alışverişin ödemesinde geçerlidir.
 • Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 10 Mart 2007 tarihinde 26458 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir.
 • Kampanya katılımı yapılarak tamamlanan alışverişlerin ilk ödemesi Ocak ayında yapılacaktır.
 • Kampanyadan faydalanmak istenilen her alışverişte ayrıca katılım yapılması gerekmektedir.
 • Hepsipay Cüzdanım ile yapılan erteleme işlemlerinde sadece karttan çekilen tutar kampanyaya dahildir. Mevcut Cüzdan bakiyesi ile ödenen tutar kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal düzenlemeler gereği Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek Harcama Ertele özelliği kuyum, telekomünikasyon, yemek, alkollü içecek, kozmetik ve ofis malzemesi sektörlerinde; doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar ve yurt dışında yapılan harcamalarda; hediye kart ve hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında geçerli değildir.
 • Garanti BBVA ve Hepsiburada kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
 • “Şimdi Al Ocakta Öde” kampanyası ile 7 taksitte geçerli olan + 2 taksit kampanyası birleştirilemez.
Kampanya Koşulları
 • Maximum Kart'ınızla Hepsiburada’dan 01.Kasım 2021 tarihinden 30 Kasım 2021 tarihine kadar (saat 00:00’a kadar) tek seferde yapacağınız 2-9 ayları arasındaki taksitli alışverişlerinizde Şimdi Al Ocakta Öde fırsatı !
 • Kampanyadan faydalanmak için Hepsiburada mobil uygulaması ya da web sitesi ödeme sayfası üzerinden erteleme kampanyasına katılım yapılmalı ve tercih edilen taksit sayısı seçilmelidir. Kampanya katılımı yapılarak tamamlanan alışverişlerin ilk ödemesi Ocak ayında başlatılacaktır.
 • Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı), Ticari Kredi Kartları. Bu kartlar dışında başkaca kartlar ile yapılan alışverişlerde kampanyadan yararlanılamayacaktır.
 • Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri
 • Ek Koşullar: Ocak’ta öde kampanyası sadece 2-9 ay arası taksitli alışverişlerinizde geçerli olacaktır. İşlem yapılan kredi kartının hesap kesim tarihine göre işlemlerde 1 ya da 2 ay taksit erteleme uygulanacaktır. Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 10 Mart 2007 tarihinde 26458 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir.
 • Hepsiburada ve İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
Kampanya Koşulları
 • 01-30 Kasım 2021 tarihleri arasında( saat 00:00’a kadar) Hepsiburada’dan yapacağınız tek çekim ve 2-9 ay arası taksitli alışverişlerinizde, erteleme imkanı sunulmaktadır. Şimdi Al Ocakta öde Kampanyadan faydalanmak için Hepsiburada mobil uygulaması ya da web sitesi ödeme sayfası üzerinden erteleme kampanyasına katılım yapılmalı ve tercih edilen taksit sayısı seçilmelidir. Kampanya katılımı yapılarak tamamlanan alışverişlerin ödemesi Ocak ayında başlatılacaktır. Taksit sayısı ve tutarında bir değişiklik olmayacaktır. Kampanyaya kart bazında değişiklik gösterebilir. Kampanyaya ticari kredi kartları ve bireysel kredi kartları dahil olup, debit kartlar dahil değildir.
 • Hepsipay Cüzdanım ile yapılan erteleme işlemlerinde sadece karttan çekilen tutar kampanyaya dahildir. Mevcut Cüzdan bakiyesi ile ödenen tutar kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez.
 • Kampanya, BDDK tarafından taksitlendirme veya ertelemeye izin verilen ürünleri kapsamaktadır. BDDK tarafından taksitlendirme veya ertelemeye izin verilmeyen ürünler kampanyana dahil değildir. Yasal düzenlemeler gereği Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek Harcama Ertele özelliği kuyum, telekomünikasyon, yemek, alkollü içecek, kozmetik ve ofis malzemesi sektörlerinde; doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar ve yurt dışında yapılan harcamalarda; hediye kart ve hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında geçerli değildir. Kampanyaya sadece Yapı Kredi Worldcard’lar dahildir .
 • Ertelenecek işlemler yasal mevzuata uygun olarak Hepsiburada tarafından belirlenerek Yapı Kredi Bankası A.Ş.’ye iletilecektir.
 • Yapı Kredi Bankası A.Ş. ve Hepsiburada kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Başa dön