Su Bazlı Yaldız

Su bazlı metalik yaldız boyalar çok sayıda yüzey üzerinde kullanılabiliyor ve kullandıkları bütün yüzeyleri oldukça ışıltılı ve zarif bir görünüme kavuşturuyor. Herhangi bir inceltici gerektirmeyen ve uygun fiyatlarla satışa sunulan yaldız boyalar, etkileyici yüzeylerin ekonomik ve zahmetsizce elde edilmesini sağlıyor. Parlak ve zarif görünümlü plastik malzemeden üretilen rafyalar ise kurdele, fiyonk ve paketleme ipi olarak kullanılmanın yanı sıra çeşitli dekoratif amaçlarla da kullanılıyor.

Yaldız Boya ve Rafya Çeşitleri Nelerdir?

Akrilik yapıdaki su bazlı yaldız boyaların altın, simli altın, antik altın, yeşil altın, bakır, antik bakır, gümüş ve platin gibi oldukça geniş bir renk yelpazesinde çeşitleri bulunuyor. Genelde daha belirgin hatlı, detaylı ve kabartmalı yüzeylerde kullanılan su bazlı parmak yaldız boyaların ise altın, gümüş, bronz, kırmızı, yeşil, turkuaz, pembe ve mor gibi birbirinden etkileyici renkleri satışa sunuluyor. Parmak yaldız boya isimlendirmesi, boyanın fırçanın yanı sıra parmakla da yüzeye uygulanabilir olmasından geliyor.

Akrilik yapılı ve parmak yaldız boyaların dışında genelde süsleme çalışmalarında tercih edilen altın toz yaldız varak boyalar da bulunuyor. Ahşap, alçı, duvar, kumaş, seramik, cam, kâğıt ve plastik gibi birçok yüzeye uygulanabilen yaldız boyalar sayesinde dekorasyon veya hobi amaçlı oldukça ışıltılı ve etkileyici metalik yüzeyler elde edebilirsiniz.

Dekoratif görünümlü plastik malzemeden üretilen rafyaların genişlik ölçüsü milimetre (mm) ile uzunluk ölçüsü ise metre (m) ile gösteriliyor. Çeşitli genişlik ve uzunluk ölçülerinde ve altın, gümüş, sarı, mavi, yeşil, beyaz, kırmızı gibi birbirinden güzel ve parlak renk tonlarında rafya çeşitleri bulunuyor. Plastikten üretilen rafyaların dışında tamamen doğal malzemeden üretilen ve kokulu taş, sabun, mum gibi ürünlerin paketlenmesinde kullanılan doğal rafyalar da satışa sunuluyor.

Yaldız Boya ve Rafyalar ile Ne Tür Çalışmalar Yapılıyor?

Sağlığa zararlı madde içermeyen, su ve sabunla kolayca temizlenebilen su bazlı yaldız boyalar ile eski mobilyalarınızı dekoratif bir duruma getirebilir ve birçok eşyanıza ışıltılı bir görünüm katabilirsiniz. Yaldız boyaların çeşitli yüzeylere başarılı olarak uygulanabilme özelliği sayesinde hobi ya da sanatsal amaçlı birbirinden güzel çalışmalara imza atabilirsiniz. Rafyalar ise kurdele, fiyonk ve paketleme ipi gibi kullanımların yanı sıra çeşitli dekoratif objelerin yapımında ve akvaryumlarda balık yavruluğu yapımı gibi birçok amaçla kullanılıyor.

Kalıp Silikonu ve Mermerleme Spreyi Nedir?

Kalıp silikonları polyester, alçı, sabun, kokulu taş ve mum gibi malzemelerin dökümü ve hediyelik eşya yapımı gibi amaçlarla kullanılıyor. Oldukça esnek bir yapıya ve yüksek bir dayanma gücüne sahip olan kalıp silikonları ile birçok objenin kalıbını çıkarabilir ve çeşitli malzemelerden bu objeleri seri şekilde üretebilirsiniz. Mermerleme spreyleri ise temiz, kuru ve yağ kalıntısı bulunmayan yüzeylere uygulanıyor ve uygulandığı yüzeylerde gerçek mermer görünümüne benzeyen etkileyici bir görünüm oluşmasını sağlıyor.

Yaldız Boya ve Rafya Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Su bazlı yaldız boya fiyatları ürünün akrilik yapılı, parmak yaldız ya da toz yaldız varak olması gibi özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Rafya fiyatları ise ürünlerin genişlik ve uzunluk ölçülerine göre değişebiliyor. Tek olarak satılan rafyaları tercih edebileceğiniz gibi ambalaj içerisinde farklı renklerde çok sayıda rafyanın bulunduğu, set olarak satılan rafyaları da satın alabilirsiniz.

Yaldız Boya ve Rafya Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Birbirinden güzel ve etkileyici geniş bir renk yelpazesinde çeşitleri olan yaldız boyaların, dekoratif olarak uygulayacağınız yüzeye uyumlu renk tonlarını tercih etmeniz önem taşıyor. Daha belirgin hatlı, detaylı ve kabartmalı yüzeylerde parmak yaldız boyaları tercih edebilirsiniz. Rafya satın alırken ise uygun renk tonlarının yanı sıra yeterli genişlik ve uzunluk ölçüsüne sahip olan ürünleri satın almak önem taşıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yaldız Fiyatları ve Modelleri

74 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 74 ürün
DSACategoryId/2147483643/21027386/21028264/293012