Profesyonel saç uzmanları tarafından geliştirilen özel ürünleri ile tüm dünyada tanınan bir marka olan Syoss, stil sahibi bir görünüm kazandıran saç şekillendiricileri ile dikkat çeker. Kuaför salonlarında tercih edilebildiği gibi evde kullanımlar için de ideal bir seçenek olan Syoss saç spreyi ürünleri, yüksek performanslı formülleri ile başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlar. Syoss saç köpükleri, keratin içerikleri sayesinde saçın güçlenmesine ve parlak görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda 48 saat boyunca saça verilen şeklin korunmasın sağlayan köpükler, saç teli etrafında güçlü bir tabaka oluşturarak saçları dış etkenlere karşı korur. Kabarma ve elektriklenme gibi sorunları önleyen Syoss saç serumları ise içeriğindeki zengin mikro yağ bileşenleri ile saçları besler. Aynı zamanda saçları neme ve dış etkenlere karşı koruyan serumlar 48 saat boyunca saç şeklinin de korunmasına yardımcı olur.

Saç Spreyi Nedir?

Saç spreyi, saçlara şekil vermek veya şekil verilen saçları neme ve rüzgâra karşı korumak için kullanılan kozmetik ürünlerdir. Syoss şekillendiriciler, saç sağlığını koruyan çeşitli bileşenlerden oluşur. Saça yapısal bir destek sağlayan ve polimer bir karışımdan oluşan ürünler, polivinilpirrolidon (PVP) ve polivinil asetatın (PVAc) kopolimerlerini içerir. Syoss saç spreyleri, kullanılan polimerlerin oranına göre esnek, orta ve maksimum tutuş şeklinde formüle edilir.

Syoss Saç Spreyi Nasıl Kullanılır?

Saç şekillendirme spreyleri, uygulanacak saç stiline bağlı olarak farklı formüllerle üretilir. Yumuşak, orta ve güçlü olmak üzere 3 farklı şekilde tasarlanan Syoss saç spreyi ürünleri arasında bulunan yumuşak seçenekler genellikle günlük kullanım için uygundur. Saçlara verilen şeklin korunmasını sağlayan Syoss yumuşak sprey çeşitleri, saçların doğal görünümünü korumaya yardımcı olur. Saçlara daha fazla hacim ve doku kazandırmayı sağlar ve aynı zamanda kalıntı bırakmaz. Orta tutuşlu saç spreyleri genellikle şekillendirme işlemi sırasında kullanılır. Saçınızı şekillendirmek için kullanabileceğiniz bu ürünler sayesinde saçlar, püskürtmeden sonra serbestçe fırçalanabilir veya taranabilir. Syoss güçlü tutuşlu saç spreyleri ise diğer şekillendirme ürünleri veya araçları kullanıldıktan sonra saça uygulanır. Sert bir tutuş ve hoş bir parlaklık veren sprey çeşidi ile saça donmuş görünüm katılabilir.

Syoss Saç Spreyi Ürünleri Ne İşe Yarar?

  • Syoss saç spreyi ürünleri sağladığı ekstra güçlü tutuş ile 48 saat maksimum stil kontrolü sağlayarak saça verilen düz, kıvırcık ya da dalgalı şeklin uzun süre muhafaza edilmesine yardımcı olur.
  • İçeriğinde yer alan keratin sayesinde saç tellerini güçlendirerek esneklik sağlar.
  • Saça yapışmayan, kalıntı bırakmayan ve kullanım sonrası fırçalanması kolay olan Syoss saç spreyi ürünleri, saçları nemden korur.
  • Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı saçları koruyan saç spreyi, saçlara doğal bir parlaklık ve canlılık katar.
  • Fön makinesi, düzleştirici veya bukle maşası gibi saça ısı veren aletlerle birlikte kullanılan spreyler, saçlarda koruyucu bir tabaka oluşturarak saça daha fazla nem eklenmesine yardımcı olur.
  • Syoss saç spreyi ürünleri saçların dolgun ve hacimli görünmesini sağlar. Köklere de uygulanılabilen sprey çeşitleri, saçın ayağa kalkması ve daha fazla hacme sahip olması için kullanılabilir.

Saç Spreyi Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  • Saç spreyinin püskürtme başlığını, püskürtme sırasında saçınızdan en az 30 cm uzakta tutmanız gerekir.
  • Spreyi sürekli hareket halinde püskürterek saçınızı verdiğiniz şeklin daha doğal görünmesini sağlayabilirsiniz.
  • Sprey başlığının temizliğine dikkat etmek oldukça önemli. Spreyin kapağını doğru bir şekilde kapatarak püskürtme kanalının donmasını önleyebilirsiniz.
  • Daha fazla saç hacmi elde etmek için başınızı aşağı tutup spreyi saçlarınızın uçlarına uygulayabilir ve işlem sırasında da saçınızı sallayabilirsiniz
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Syoss Saç Spreyi Ürünleri

134 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 134 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012362/syoss