Taft saç köpükleri birbirinden farklı ürünleriyle saçlarınızı jöle ve sprey ürünlerde olduğu gibi saça yapışkan ve sert bir hissiyat bırakmadan şekillendirir, parlatır ve yumuşatır. Saçlarınızda etkili olduğu sürece mis kokusuyla size kendinizi mutlu hisettirir. Taft saç köpüğünü dalgalı, kıvırcık, düz, kısa ve uzun tüm farklı saç modellerinde kullanabilirsiniz.

Taft saç köpüğü, saçlara hafif nemli ve kuruyken uygulanabilir. Hafif nemli dalgalı saçlarda uygulandığında saç buklelerini belirginleştirir ve uygulamanın yoğunluğuna göre saça doğal kıvırcık bir görüntü katar. Salgalı saçlı saç köpüğü kullanıcılarından iseniz, saçlarınızı yıkadıktan sonra hafifçe kurulayın ve kısa bir süre için saçınızı kendi halinde kurumaya bırakın. Saçlarınız hafif nemli bir hale geldikten sonra saç uzunluğunuza ve sıklığına göre gereken köpüğü avucunuza sıkın ve saçınızın dalgalı dokusuna uygun bir şekilde köpüğü uygulayın. Son olarak saçlarınızı köpükledikten sonra saç kurutma makinesinin kıvırcık saçlar için olan başlığıyla saçlarınızı kurutun. Bu şekilde doğal kıvırcık saçlara sahip olacaksınız. Saçınızın dalgasını sabitlemek istiyorsanız saçınıza son bir kez daha köpük uygulaması yapabilirsiniz.

Uygulama sonrası saçlarında farklı seviyede sertlik hissiyatı istiyorsanız yumuşaktan serte; yumuşak, extra güçlü, ultra güçlü ve mega güçlü köpük modellerinden istediklerinizi seçebilirsiniz. Farklı sertlik dereceleri yanı sıra aynı zamanda saç bakımına destek olan taft keratinli, ultra hacim verici, parlaklık ve esneklik verici saç köpüğü tiplerinden dilediğinizi seçip kullanabilirsiniz.

Taft saç köpüğünün şekillendirme sonrası saçın şeklini 24 ila 48 saat koruma özelliği bulunmaktadır. Bu sayede hem sabitlediğiniz saç modelinizi korur, hem de köpüğü uzun süre kullanabilmenize imkan sağlar. Diğer saç şekillendirme ürünleri gibi uygulama sonrası saçı yapıştırmaz, saç modelinizi yumuşak bir dokunuşla sabitler ve en önemlisi de saçlarınızı kurutup yıpranmasına sebep olmaz. Saç bakımınıza destekleyici bir etkide bulunur.

Taft saç köpüğünün bir diğer özelliği ise kullanım sonrası saça normalden fazla bir parlaklık vermesidir. Genel olarak saç şekillendirici ürünler saçın ışıltısını alır ve saça mat bir görünüm verir. Taft saç köpüğüyle saçınızı şekillendirdikten sonra köpüğün saçınıza verdiği ekstra parlaklığı fark edeceksiniz!

Taft Saç Köpüğü Fiyatları

Taft saç köpüğü, ince hafif ve metal bir kabın içerisinde ve içerisinde bulunan köpük de ağırlık olarak oldukça hafiftir. Bu sayede günlük hayatta çantaya atıp taşıma kolaylığı sağlar. İşte, seyahatte, bavulda ve çantada kolayca taşınıp gerektiği zaman kullanılabilir. Bu da taft saç köpüğüne jöle, köpük gibi büyük hacimli ve ağır saç şekillendiricilere göre kullanımda büyük bir avantaj sağlar. Plastik başlığına basarak köpük avuca sıkılıyor ve saça uygulanır. Taşıması ve uygulaması oldukça kolay.

Taft saç köpüğü saça verdiği temiz ve hafif koku sayesinde adeta bir saç parfümü görevi görür. Bunun yanı sıra saç parfümlerinin ya da vücut parfümlerinin saçı yıpratan, kurutan ve ağırlaştıran etkilerinin hiç birine sahip değil. Saça temiz ve güzel bir koku verirken aynı zamanda saçı yıpratmaz ve ağırlaştırmaz.

Taft saç köpüğü diğer saç şekillendirme ürünlerinden farklı olarak saça ıslak bir görüntü vermez ve saçları birbirine yapıştırmaz. Saçınıza kattığı sağlıklı ve doğal şekil sayesinde gün boyunca size kendinizi rahat hissettirir ve aynaya baktığınızda hayal kırıklığına uğratmaz.Köpükle saçınızı şekillendirdikten sonra saçlarınızı dağıtıp daha gür ve vahşi bir görünüm kazandırabilirsiniz. Saçlarınıza yaz ve plaj havası katmak istediğinizde taft saç köpüğü sürüp tarayabilirsiniz. Böylece saçlarınız sıra dışı ve etkileyici bir yaz modeli olacaktır. Taft saç köpüğü fiyatları ise saçınıza kattığı sağlık ve güzelliğe kıyasla oldukça uygun bir seviyede yer alır.

Taft Saç Köpüğü Ürünleri

21 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Taft
  2. Nivea
  3. Kerastase
  4. Wella
  5. Davines
  6. Redist
  7. Toni&Guy
  8. Got2B
  9. Urban Care
  10. milk_shake
  11. Nelly
  12. Neva
  13. İmaj
  14. Akat
  15. Egos
  16. Jagler
  17. John Frieda
  18. Schwarzkopf
  19. Syoss
  20. Tresemme
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Taft
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012291
BAŞA DÖN