Birbirinden farklı çiçek kokularıyla gün içinde ferahlamak ve güzel kokmak isteyenler için üretilen Tariş kolonya çeşitleri, rahatlatıcı etkisiyle pek çok alternatif sunarak aradığınız kokuyu bulmanızı kolaylaştırıyor. Limon, lavanta, yeşil çay ve zeytin çiçeği gibi esanslarla geliştirilen kolonyalar, keskin ve hoş kokulu yapılarıyla farklı litrelerde kullanıma sunuluyor. Cam şişe, bidon ve sprey olarak alabileceğiniz pek çok ürün, gün boyu çantanızda pratik bir şekilde taşıyabileceğiniz çeşitleriyle ihtiyaç duyduğunuz her an ferahlamanıza olanak sağlıyor. Ağır ve çarpıcı olmayan dinamik kokularıyla parfüm yerine de kullanılabilen kolonyalar, hediyelik olarak da sevdiklerinize vermek için güzel bir alternatif sunuyor. Antiseptik özelliğiyle güvenli bir içeriğe sahip olan Tariş kolonya çeşitleri, genel olarak 60, 70 ve 80 derecelerde üretilerek kullanıma sunuluyor. İdeal oranda birleştirilen pek çok etken maddeyle birlikte ferahlamanızı sağlayan ürünler, kalıcı yapısıyla uzun süreli bir deneyim yaşamanıza şans veriyor. Kullanıcıların kişisel zevk ve beğenileri göz önüne alınarak üretilen kolonyalar, birbirinden güzel kokularıyla hem size hem de misafirlerinize serinletici güzel anlar yaşatıyor.

Ferahlatıcı Etkisiyle Tariş Kolonya Çeşitleri

Kişisel bakım ürünleri arasında yer alan pek çok Tariş kolonya çeşidi, farklı esanslarla zenginleştirilen özel formülüyle kendinizi çok daha iyi hissetmenize imkân sunuyor. Birbirinden farklı ve güzel kokularıyla geleneksel kolonya kokusuna farklı bir boyut kazandıran Tariş; limon, lavanta, yeşil çay, mandalina ve incir bahçelerinin enerjisini evinize taşıyarak bambaşka bir hava yaratıyor. Çiçek kokusunu seven kişilere özel olarak üretilen lavanta kolonyaları, özel formülüyle lavanta kokusuna yeni bir form katarak, serinletici ve iç açıcı kokunun keyfini yaşayabilmenize olanak sunuyor. Doğal mandalinaların kabuklarından geliştirilen mandalina kolonyaları ile de Akdeniz havasını bulunduğunuz ortama taşıyan ürünler, tanıdık ve bir o kadar da yeni bir kokuyla ferahlamanızı sağlıyor. Zeytin ağacının ve çiçeğinin, otantik kokusunu yeniden şekillendirerek çiçeksi kokulardan hoşlananların beğenisine sunan Tariş kolonya, hafif esintisiyle rahatlatıcı bir etki bırakıyor. Koku uzmanları tarafından geliştirilen pek çok çeşit, kolonyalara farklı bir soluk kazandırarak her an yanınızda taşıyabilme şansı veriyor. Narin çiçek kokularının zenginleştirilmesiyle elde edilen birçok kolonya modeli, serinletici etkisiyle normal şartlarda cildinize herhangi bir zarar vermeden kullanılabiliyor. Kaliteli ham maddelerin birleştirilmesiyle üretilen ürünler hem taze kokusuyla hem de berraklığıyla cildinizi beslerken temizleme imkânı sunuyor.

Birbirinden Farklı Çiçek Özeleriyle Tariş Kolonya Çeşitleri

Klasik kolonya üretiminden farklı olarak geliştirdiği ürünleriyle alışılmışın dışına çıkan Tariş kolonya çeşitleri, etkileyici esanslarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Sahip olduğu koku çeşitliliğiyle her zevke hitap eden kolonyalar, incir ağacının gizemli kokusunu yanınızda taşımanıza fırsat tanıyarak kendinizi daha iyi hissettiriyor. Limon özlerinden formüle edilen Tariş limon kolonyaları ise evrensel kokusuyla narenciye bahçelerinin enerjisini bulunduğunuz ortama taşıyarak beklentilerinizi karşılıyor. İç açıcı kokusuyla ve özel formülüyle limon ağaçlarının ferahlatıcı ve uyandırıcı serinliğini gün boyu hissetmenizi sağlayan ürünler, üzerinizde terapi etkisi bırakıyor, enerji veriyor. Yeşil çay özlerinden harmanlanarak hazırlanan kolonyalar, yumuşak kokusuyla cildinizin ışıl ışıl parlamasına yardımcı olurken uzun süreli bir deneyim yaşamanıza imkân sunuyor. Özellikle sıcak havalarda ferahlatıcı ve yatıştırıcı bir etkiye sahip olan pek çok kolonya çeşidi, birbirinden farklı bitkilerin uyumlu özleriyle bulunduğunuz ortama bambaşka bir hava katıyor. Aldığınız her nefeste hissedebileceğiniz ferahlığıyla baharın tüm enerjisini içinde barındıran Tariş kolonya çeşitleri, tıraş sonrasında da kullanılabilen yapılarıyla ciltte meydana gelebilecek tahrişleri engellemenize olanak tanıyor. Dört mevsim kullanılabilmeniz için geliştirilen özel formülüyle farklı tasarımlara ve büyüklüklere sahip şişelerde ambalajlanan ürünler, bunaldığınız anda kullanabileceğiniz portatif modelleriyle de her an ferahlamanıza yardımcı oluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tariş Kolonya Çeşitleri

179 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Satıcı
Toplam 24 / 179 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/80746000/26012139/taris