Outdoor sporları arasından tercihiniz tekne ve yatçılıksa gözünüz gibi baktığınız tekneniz için tekne bakımı ürünü seçerken aradığınız kaliteli ürünler, bu kategoride. Teknenizin ömrünü uzatmak için düzenli tekne bakımı yaparken en çok ihtiyaç duyabileceğiniz bu temizlik malzemeleri ve cila çeşitleriyle teknenizin hep ilk günkü kadar yeni kalmasını sağlayabilirsiniz.
Özellikle koruyucu pasta ve cila konusunda seçiçi davrananlar için geliştirilmiş olan ve fiberglas, metal ve boyanmış yüzeylerin her birinde etkili olması sayesinde oldukça geniş bir kullanım alanı sunan teflonlu pasta cila ürünleri, yağ kirini ve pası bile kolayca temizleyerek teknenize yeni bir ışıltı kazandırır. Dayanıklı olması sayesinde etkileri uzun sürer. Teknenizi güneş ışınlarının soldurucu etkilerinden korur.
Tamamen çevre ve deniz dostu formüllere sahip marin yıkama deterjanı ve temizleyicilerle teknenizin havuzluğunu ve güvertesini pırıl pırıl yaparsınız. Deterjanları ve temizleyicileri; polyester, metal, cam, kauçuk ve boyalı yüzeylerde kullanabileceğiniz için punterlerden vardevelalara; usturmaçalardan vinçlere kadar detaylı ve derinlemesine tekne bakımı yapmış olursunuz.
Teknenin, güverte ve havuzluk kısımları gibi alanlarında bulunan tikleri ve iç kısımdaki farşları da özel formüllü tik temizleyicilerle temizleyerek kirlerden ve lekelerden arındırır; tik parlatıcılarla da doğal renklerini geri kazandırarak ağacın damarlarını ortaya çıkarırsınız. Koç boynuzu, kurt ağzı, çıpa gibi krom ya da paslanmaz çelik tekne kısımlarını cilalamak için kullanabileceğiniz ürünlerle, bu parçaları temizletip parlatmakla kalmaz; lekelenme, karıncalanma ve matlaşmaya karşı da korursunuz.
Tekne bakımı üzerine yoğunlaşmış bu kategoride, ayrıca, sintine pompasından usturmaça sarartı gidericisine; epoksi dolgu macunundan motor kabini temizleyiciye, plastik cilasına kadar tekne bakımı adına aradığınız ürünleri bulabilirsiniz.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Tekne Bakım Malzemeleri

139 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Marintek
  2. 3M
  3. Divortex
  4. International
  5. Sika
  6. Moravia
  7. Polisan
  8. Starbrite
  9. Yachticon
  10. MTS
  11. Epifanes
  12. Jotun
  13. Scotch Blue
  14. Tekno Marine
  15. Zaux Kimya
  16. Armor Chemical
  17. Bostik
  18. Cosmos
  19. Henkel
  20. Lhr
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/22004138/1302510
Başa dön