Outdoor giyim ekipmanları denince ilk akla gelen marka olarak öne çıkan The North Face son derece kaliteli ürünleri ile sektörde yer etmiştir. Üst düzey konfor ve esneklik sağlayan The North Face ürünleri aynı zamanda üstün dayanıklılık özellikleriyle de doğaseverlerin beğenisini toplar.

The North Face Outdoor Pantolon ve Kapriler

The North Face outdoor pantolon ve kapriler çok sayıda farklı model seçeneği ile sunulur. Kadın ve erkek sporcuların zevklerine hitap eden ürünler arasından ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Kış sezonunda kullanıma yönelik tasarlanan ekstra koruma katmanlı pantolonların yanı sıra sıcak mevsimlerde kullanıma yönelik olarak tasarlanan şort ve kapri çeşitleri arasından da seçim yapabilirsiniz. The North Face kışlık outdoor pantolon modelleri Gore tex kumaş kullanılarak imal edilir. Böylece su geçirmez yapıya kavuşan pantolonlar aynı zamanda hava geçirgenliği özelliği kazanır. Yüksek hava geçirgenliği sağlayan Gore tex kumaş türü terlemenizi önleyerek rahat kullanım sunar. Eğer yoğun fiziksel aktivite nedeniyle terlerseniz nem dışarıya transfer edilir ve hızlı kuruma sağlanır.

Özellikle kasık bölgesi ve diz bölümlerine ekstra esneklik kazandırılarak dizayn edilen The North Face outdoor pantolon ve kaprilerle hareket kısıtlılığına yol açmayan tasarımları sayesinde en zorlu egzersizleri bile rahatlıkla yapabilirsiniz. Hafif yapıdaki kumaş türleri sayesinde herhangi bir ağırlık veya baskı hissetmezsiniz.

Kalite ve Dayanıklılık Bir Arada

Son derece kaliteli kumaş çeşitlerinden imal edilen pantolon ve kapri modelleri uzun ömürlü kullanım özellikleri sunar. Yıpranmaya, sürtünmeye karşı dayanıklı yapıdaki ürünler aynı zamanda soğuk gibi dış etmenlere karşı da direnç gösterir. Üstün yalıtım özellikleriyle dikkat çeken The North Face ürünleri vücut ısınızı içeriye hapsederek üşümenizi önler. Bazı pantolon modellerinde bulunan paça fermuarı sistemi ise bileklerinizden soğuk girmesini önleyerek üst düzey yalıtım sunar. Çok sayıda cep ile tasarlanan outdoor giyim ekipmanları ihtiyaç duyduğunuz malzemelere kolayca ulaşmanıza olanak sağlar. Ayrıca çok sayıda ürün çeşitliliği içerisinde çeşitli renk ve model tasarımları arasından seçim yapmanız son derece kolaydır. The North Face outdoor pantolon ve kapri modellerinin öne çıkan bazı avantajları şu şekildedir:

  • Güçlendirilmiş kenar koruması gibi özellikler içeren kışlık pantolonları tercih ederek kayak, snowboard gibi kış sporlarında kullanabilirsiniz.
  • Su geçirmez yapıdaki kışlık outdoor pantolonların tasarımında su geçirmeye karşı dayanıklı fermuarlar kullanılır. Böylece tam anlamıyla koruma sağlanır.
  • Üst düzey yalıtım özellikleri sunan The North Face outdoor giyim ekipmanları soğuk mevsimlerde üşümenizi önler. Böylece hava şartlarından etkilenmeden maksimum performans sergileyebilirsiniz.
  • Pantolonların diz bölümlerine eklenen ekstra koruma kumaşı sayesinde yer ile en çok temas eden bölgeler yıpranmalara karşı korunur. Böylece uzun vadeli kullanım elde edilebilir.
  • Son derece şık ve sportif modeller arasından zevkinize hitap eden ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Outdoor ortamlarda stilinizi tamamlamak için The North Face ürünlerini tercih edebilirsiniz.

The North Face Outdoor Pantolon ve Kapri Fiyatları

The North Face outdoor pantolon ve kaprilerin fiyatları ürün özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Örneğin ürünün yalıtım özellikleri, dayanıklılık seviyesi, kalitesi, görsel tasarımı, su geçirmezlik özellikleri, hava geçirgenliği, fermuar gibi yan aksesuarlarının kalitesi, ağırlığı, cep sayısı, çabuk kuruma özelliği ve konfor seviyesi gibi etmenler fiyatına etki eder. Bu nedenle outdoor sporlarda kullanım amacıyla satın alacağınız ürünlerde bu özelliklere dikkat etmeniz tavsiye edilir. Outdoor aktivitelerde kullanacağınız giyim ekipmanlarının seçiminde beden ölçüleriniz ve vücut yapınıza uygun bir ürün seçtiğinizden emin olmalısınız.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

The North Face Outdoor Pantolon

404 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Cinsiyet
Toplam 36 / 404 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?