Doğa sporlarıyla ilgilenenlerin özellikle kış ayları ya da soğuk hava koşullarının etkin olduğu alanlarda işini şansa bırakmamaları gerektiği bilinmektedir. Gerekli olan tüm ekipmanların eksiksiz bulunması her türlü outdoor aktivitesi için hayati önem taşımaktadır. Soğuk göz önünde bulundurulduğunda ise doğa sporlarını gerçekleştirmek diğer tüm outdoor aktivitelere oranla çok daha fazla ciddiyet kazanmaktadır. Bu tür aktivitelerin vazgeçilmez ekipmanlarından biri de termal içliklerdir.

Outdoor Aktivitelerinizde Kışın da Sıcacık Hissedin

Kış aylarında ya da hava koşullarının zorlu olduğu alanlarda hem doğa sporlarıyla ilgilenenler hem de soğuktan etkilenenler vücut sıcaklıklarını korumak için termal pantolon ve içlikler ile aktivitelerine veya günlük yaşamlarına soğuktan etkilenmeksizin rahatlıkla devam edebilirler. Bir dünya markası olan Thermoform’un sunmuş olduğu outdoor pantolonlar, kapriler ve içliklerde doğal iplik/kumaş kullanılmaktadır. Ürünlerin üretiminde kullanılan kumaşların kendine özgü özelliklerinden faydalanılarak vücuttaki ter/nem emilir, deri nefes alabilir ve böylelikle vücudu sıcak tutarken aynı zamanda cildin hava almasını sağlayarak kaşıntı vb. gibi istenmeyen durumların yaşanmasına engel olunmaktadır. Thermoform ürünlerin tüm modellerinde insan sağlığına etki edebilecek hiçbir zararlı madde kullanılmadığına dair Oeko-Tex Standart 100 sertifikası bulunmaktadır.

Thermoform ile Soğuk Hava Koşulları Günlük Yaşamınızı Etkilemesin

Thermoform outdoor pantolon, kapri ve içlikler; dağcılık, balıkçılık, avcılık, trekking, bisiklet, motor sporları gibi açık alanda gerçekleşen aktivitelerin yanı sıra günlük yaşamda da zorlu hava koşullarında yaşayanlar için de kullanışlı ürünler sunmaktadır. Soğuk hava koşullarında bile olsa insan vücudu hareket ettiği sürece terlemektedir, günlük yaşamda ya da sportif aktivitelerde terleyen vücut böylelikle nemlenir. Nemli vücut ya da iç giyim ürünü vücudun soğuğa karşı olan direncini kırmaktadır ve bu nedenle vücut ısısının düşmesine sebebiyet verir. Kış aylarında ya da zorlu hava koşullarında vücudun terlemesi ve ani ısı düşmesi hastalanma riskini de yükseltir. Thermoform ürünleri sayesinde vücuttaki ter/nem emilerek vücudun kuru kalması sağlanır ve aynı zamanda direkt tenin üzerine giyildiği termal içliklerde de hareket özgürlüğünü kısıtlamamaktadır.

Cildiniz İpeksi, Hafif ve Yumuşacık Hissetsin

Thermoform sunmuş olduğu termal içliklerin yanı sıra serin, kuru ve hafif hissetmek isteyenler için de bambudan üretilmiş ürünler sunmaktadır. Bambu ağacı liflerinden üretilen ürünler içeriğinde %95 bambu ve %5 elestan barındırmaktadırlar. Thermoform’un sunmuş olduğu tüm modelleri doğal anti-bakteriyel özelliği ile bakteri üremesini önlemektedir. Anti-alerjik özelliği ile cilt dostu olan modeller aynı zamanda yüksek oramda nefes alma özelliğine sahiptir. Bu sayede koku giderici özelliği sunar ve hafif dokusuyla da konforlu kullanım sağlamaktadır. Doğal anti-bakteriyel ve anti-alerjik bambunun organik ve doğal özellikte oluşu sayesinde ekstra hassas ciltler için mükemmel bir seçim sunmaktadır. Birçok defa yıkandıktan sonra bile anti-bakteriyel özelliğini asla kaybetmez. Thermoform’un ürünleri arasında yer alan polar pantolonlar ve kapriler ile günlük yaşamınızda da yumuşak, sıcak ve konforu bir arada yaşayabilirsiniz. Özellikle kış aylarında giysilerinizin içine rahatlıkla giydiğiniz içliklerden, günlük hayatta kullandığınız pantolon ve kaprilere kadar uzanan farklı model ve şık tasarımlarıyla tüm Thermoform ürünlerini kullanırken kendinizi sıcacık ve bir o kadar mutlu hissedebilirsiniz.

Thermoform Ürün Özellikleri

  • Elastik ve nefes alabilme özelliğine sahip olan kumaşlardan üretilmiştir.
  • Ürün Modelleri Kadın, Erkek, Unisex ve Çocuk olarak sunulmakta ve istenilen her bedende bulunmaktadır.
  • Modellerde farklı renk alternatifleri sunulmaktadır.
  • Yüksek nefes alma özelliği sayesinde, tüm modeller vücudun aşırı sıcak veya soğuk kalmasını önler.
  • Direk vücut üzerine giyilen içlikler kolay hareket imkânı sağlamaktadır.
  • Sık yıkanmalarda yıpranma göstermez.
ARA
Loading interface...
Loading interface...

Thermoform Outdoor Pantolon

Marka
Çocuk
DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/1301694/thermoform