ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Boyner Yayınları
Tongue Fu / Sözlü Dövüş Sanatı - Sam Horn

Tongue Fu / Sözlü Dövüş Sanatı - Sam Horn

Boyner Yayınları
%0 indirim 43,65 TL 43,65 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/60001501/2147483645/9925/1503107
Tongue Fu / Sözlü Dövüş Sanatı - Sam Horn

İletişim stratejisti Sam Horn’un ilk baskısı 1996 yılında yapılan Tongue Fu / Sözlü Dövüş Sanatı isimli kitabı, okuyucuya sağlıklı bir iletişim kurmanın en etkili yollarını sunuyor. 1997 yılında Boyner Yayınları tarafından Zülfü Dicleli’nin çevirisi ile dilimize kazandırılan eser, dünya çapında en çok beğenilen iletişim konulu kişisel gelişim kitapları arasında bulunuyor. Birçok önemli düşünce liderinden onay alan kitap, girişimci ve yöneticiler için eşsiz bir başucu rehberi sunuyor.

Sağlıklı Bir İletişim İçin Etkili Yol Haritası

Yalın ve açık bir anlatıma sahip olan Tongue Fu / Sözlü Dövüş Sanatı; aile, arkadaş, partner ve toplum ilişkilerinde temel unsur olan iletişim konusunda yapıcı tutum sergilemenin ve ilişkileri sağlıklı bir düzlemde yürütmenin sırlarını konu alıyor. İçerdiği özel yöntemlerle kitap; insanlar arasındaki anlaşmazlık, yanlış anlama ve düşmanlıkları uyuma dönüştürmeyi hedefliyor. Sözlü çatışma ve ağız kavgalarının sinir patlamasına yol açtığı ilişkileri zarar görmeden ve onuru koruyarak düzeltmek için izlenmesi gereken adımları açıklıyor.

Kelimelerin huzurlu bir birliktelik kurmak için araç olduğunu ifade eden Tongue Fu, iletişimde kullanmanız ve kullanmamanız gereken sözcükleri mercek altına alarak "Haklısınız" ifadesinin dönüştürücü gücünden nasıl yararlanabileceğinizi anlatıyor. Böylece sözel zorbalarla baş etmenin ne kadar kolay olduğunu gösteriyor. Ne diyeceğinizi bilemediğiniz durumlarda hangi sözcükleri seçerseniz daha sağlıklı bir ilişki kurabileceğinizi belirtiyor. Library Journal tarafından tam not alan kişisel gelişim kitabı, duyguların kontrolünü sağlamak üzerine uygulanabilir yöntemler sunarak susmayı kişinin kendi yararına nasıl kullanabileceğini yalın bir dille anlatıyor.

Sam Horn Hakkında

Dünyanın önde gelen girişimcilerini ve yöneticilerini koordine eden iletişim stratejisti, Keynote konuşmacısı ve yazar Sam Horn, Intrigue Agency'nin kurucusu ve CEO’su olarak her yıl yüzlerce kişi ve onlarca kuruluş ile görüşüyor. Dünya çapında yarım milyondan fazla insanla konferanslar aracılığıyla bir araya gelen Sam Horn, kişisel gelişim alanında yayımladığı ödüllü kitaplar ve iyi bir iletişimin olumlu etkilerini ölçeklendirdiği projeleriyle insanların hayatına önemli dokunuşlar yapmayı sürdürüyor.


- İnsanlararası iletişimde husumeti, anlaşmazlıkları ve yanlış anlamaları uyuma dönüştürmek - Sözlü çatışmalardan, ağız kavgalarından ve sinir patlamalarından kaçınmak - Sözünüzü, insanlarla huzurlu bir birlikteliğin aracı haline getirmek istemez misiniz? Sözlü dövüş sanatı Tongue Fu size bütün bunların yolunu gösteriyor. Tongue Fu ile şu teknikleri kolaylıkla öğrenebilirsiniz: - Unutmanız gereken sözler ve kullanmanız gereken hangileridir? - "Haklısınız" demenin muazzam dönüştürücü gücünden nasıl yararlanabilirsiniz? - Sözel zorbalarla nasıl başa çıkabilirsiniz? - Başkaları bamtelinize dokunduğunda ne yapabilirsiniz? - Onurunuzu koruyarak münakaşalardan nasıl sıyrılabilirsiniz? - Ne diyeceğinizi bilmediğinizde ne diyebilirsiniz? - Susmayı kendi yararınıza nasıl kullanabilirsiniz? - Duygularınızı nasıl kontrol edebilirsiniz?
Boyut Normal Boy
Yazar Sam Horn
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu KBOYNER04
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön