Toshiba USB Bellekler

Depolama birimleri konusunda uzmanlığını, icat ettiği flash bellek teknolojisi olan NAND-type ile gösteren Japon devi Toshiba; 1980’li yıllardan bu yana depolama aygıtları konusunda sayısız ürüne imza atıyor. Toshiba, piyasadaki ürünlerin çeşitliliğine ve teknolojik gelişimlerine öncülük etmeyi sürdürüyor. Gün içinde hemen herkesin başvurduğu USB bellekler konusunda da geniş ürün yelpazesini sizlere sunan Toshiba, her ihtiyaca ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği ile göz dolduruyor.

Toshiba USB Bellek

Günden güne yükselen dijital veri boyutlarına zaman darlığı da eklenince, dosya aktarımı konusunda yüksek kapasiteli ve aynı zamanda hızlı depolama ürünlerine olan ihtiyaç çığ gibi artıyor. Toshiba USB bellekler, hem taşıma hem de kullanım sırasında boyutları ve tasarımlarıyla imdadınıza yetişiyor. 128 GB kapasiteli ve USB 3.0 arabirime sahip olan ürünlerden 4 GB kapasiteli ve USB 2.0 arabirimine sahip ürünlere kadar Toshiba USB bellekler, günlük kullanımda vazgeçemeyeceğiniz aksesuarlarınız arasında yer almaya aday hale geliyor.

Toshiba’nın Transmemory ana başlığında yer alan Oshumi-2 isimli ürünü, yüksek kapasiteyi beraberinde getirdiği USB 3.0 desteği sayesinde 222 MB/s okuma hızı, 130 MB/s yazma hızıyla size sunar. Bu sayede kısa zamanda en yüksek veri transferini gerçekleştirebilirsiniz. Sadece veri transferi değil, Windows 7 veya Windows Vista kullanıcısıysanız bu ürün sayesinde ilgili işletim sistemlerinin destekledikleri ReadyBoost özelliği aracılığıyla bilgisayarınızı daha da hızlandırabilirsiniz. Kapı anahtarından daha küçük boyutlu ürünü taşımanız oldukça kolay olacaktır. Ayrıca dayanıklılık konusunda da üst seviyede yer alan ürün, yüksek kaliteli alüminyum kaplamalıdır.

Transmemory ana başlığı altında Daichi olarak isimlendirilen USB 3.0 destekli ürünler, USB belleğinizin üzerine küçük notlar alıp takabileceğiniz bir hazne barındırır. Bu sayede kullandığınız bellekleri küçük boyutlu dev arşiv aygıtlarına dönüştürebilirsiniz. 70 MB/s okuma, 10 MB/s yazma hızına çıkabilen bu ürün, üç farklı renk seçeneğiyle şıklığınızı da tamamlayabilir.

Suzaku modelli bellekler, yine USB 3.0 desteğini bulundurur. Yuvarlak hatlara sahip olan ürünler, daha çok askı şeklinde kullanımı desteklemekle birlikte aynı zamanda modern ve şık birer objedir.

Dayanıklılık konusunda zirveye oynayan Toshiba’nın geliştirdiği Owahri adlı tamamı kaliteli alüminyumdan üretilmiş USB bellekler, zor koşullarda çalışan veya kullandığı USB bellekleri sürekli düşürenler için düşünülerek tasarlanmıştır. USB 2.0 arabirimine sahip ürünün 8, 16 ve 32 GB’lık sürümleri bulunur. Toshiba’nın Transmemory ana başlığında bulunan ve artık bir klasik haline gelmiş serisi Hayabusa ise hem USB 2.0 hem de USB 3.0 arabirimleriyle gelmekle birlikte; 8, 16, 32 ve 64 GB’lık çeşitleri vardır.

Cıvıl cıvıl renklere sahip Enshu isimli modeller ise daha çok gençleri hedefler. 8 ve 16 GB modelleri bulunduran Enshu serisi, USB 2.0 arabirimine sahiptir. Veri güvenliği ve çalınmalara karşı özel olarak geliştirilmiş şifreleme yazılımıyla gelen Encrypted serisi Toshiba USB bellekler, verilerinizin yabancı ellere geçmesini önleyebilir, verilerinizin sizden habersiz şekilde görüntülenmesini ve kopyalanmasını engelleyebilir.

Toshiba Bellek Fiyatları

Her türlü depolama ihtiyacına çözüm üreten ve çok çeşitli kullanım modeline uygun olan USB bellekleri geliştiren Toshiba, ürün çeşitliliğiyle bağlantılı olarak fiyatlandırma konusunda da kullanıcılara geniş bir alan tanıyor. USB 2.0 modellerin fiyatlandırması, USB 3.0 belleklere göre biraz daha farklı olmakla birlikte, arabirim değişikliğinden bağımsız olarak ürünlerin ekstra özelliği, yazılımı ve kapasitesi dolayısıyla da fiyatlarında çeşitli değişiklikler olabilir.

Aile albümünüzü arşivlemek, iş dokümanlarınızı güvenli bir şekilde taşımak, arabanızda kullandığınız MP3 oynatıcıda müzik çalmak ve daha pek çok senaryo için Toshiba USB bellekleri kullanabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde arşiv yapmak artık daha keyifli, daha hızlı ve daha pratik hale geliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Toshiba USB Bellek Fiyatları

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kapasite
DSACategoryId/2147483646/3013121/970/toshiba