Toshiba USB Bellekler

Depolama birimleri konusunda uzmanlığını, icat ettiği flash bellek teknolojisi olan NAND-type ile gösteren Japon devi Toshiba; 1980’li yıllardan bu yana depolama aygıtları konusunda sayısız ürüne imza atıyor. Toshiba, piyasadaki ürünlerin çeşitliliğine ve teknolojik gelişimlerine öncülük etmeyi sürdürüyor. Gün içinde hemen herkesin başvurduğu USB bellekler konusunda da geniş ürün yelpazesini sizlere sunan Toshiba, her ihtiyaca ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği ile göz dolduruyor.

Toshiba USB Bellek

Günden güne yükselen dijital veri boyutlarına zaman darlığı da eklenince, dosya aktarımı konusunda yüksek kapasiteli ve aynı zamanda hızlı depolama ürünlerine olan ihtiyaç çığ gibi artıyor. Toshiba USB bellekler, hem taşıma hem de kullanım sırasında boyutları ve tasarımlarıyla imdadınıza yetişiyor. 128 GB kapasiteli ve USB 3.0 arabirime sahip olan ürünlerden 4 GB kapasiteli ve USB 2.0 arabirimine sahip ürünlere kadar Toshiba USB bellekler, günlük kullanımda vazgeçemeyeceğiniz aksesuarlarınız arasında yer almaya aday hale geliyor.

Toshiba’nın Transmemory ana başlığında yer alan Oshumi-2 isimli ürünü, yüksek kapasiteyi beraberinde getirdiği USB 3.0 desteği sayesinde 222 MB/s okuma hızı, 130 MB/s yazma hızıyla size sunar. Bu sayede kısa zamanda en yüksek veri transferini gerçekleştirebilirsiniz. Sadece veri transferi değil, Windows 7 veya Windows Vista kullanıcısıysanız bu ürün sayesinde ilgili işletim sistemlerinin destekledikleri ReadyBoost özelliği aracılığıyla bilgisayarınızı daha da hızlandırabilirsiniz. Kapı anahtarından daha küçük boyutlu ürünü taşımanız oldukça kolay olacaktır. Ayrıca dayanıklılık konusunda da üst seviyede yer alan ürün, yüksek kaliteli alüminyum kaplamalıdır.

Transmemory ana başlığı altında Daichi olarak isimlendirilen USB 3.0 destekli ürünler, USB belleğinizin üzerine küçük notlar alıp takabileceğiniz bir hazne barındırır. Bu sayede kullandığınız bellekleri küçük boyutlu dev arşiv aygıtlarına dönüştürebilirsiniz. 70 MB/s okuma, 10 MB/s yazma hızına çıkabilen bu ürün, üç farklı renk seçeneğiyle şıklığınızı da tamamlayabilir.

Suzaku modelli bellekler, yine USB 3.0 desteğini bulundurur. Yuvarlak hatlara sahip olan ürünler, daha çok askı şeklinde kullanımı desteklemekle birlikte aynı zamanda modern ve şık birer objedir.

Dayanıklılık konusunda zirveye oynayan Toshiba’nın geliştirdiği Owahri adlı tamamı kaliteli alüminyumdan üretilmiş USB bellekler, zor koşullarda çalışan veya kullandığı USB bellekleri sürekli düşürenler için düşünülerek tasarlanmıştır. USB 2.0 arabirimine sahip ürünün 8, 16 ve 32 GB’lık sürümleri bulunur. Toshiba’nın Transmemory ana başlığında bulunan ve artık bir klasik haline gelmiş serisi Hayabusa ise hem USB 2.0 hem de USB 3.0 arabirimleriyle gelmekle birlikte; 8, 16, 32 ve 64 GB’lık çeşitleri vardır.

Cıvıl cıvıl renklere sahip Enshu isimli modeller ise daha çok gençleri hedefler. 8 ve 16 GB modelleri bulunduran Enshu serisi, USB 2.0 arabirimine sahiptir. Veri güvenliği ve çalınmalara karşı özel olarak geliştirilmiş şifreleme yazılımıyla gelen Encrypted serisi Toshiba USB bellekler, verilerinizin yabancı ellere geçmesini önleyebilir, verilerinizin sizden habersiz şekilde görüntülenmesini ve kopyalanmasını engelleyebilir.

Toshiba Bellek Fiyatları

Her türlü depolama ihtiyacına çözüm üreten ve çok çeşitli kullanım modeline uygun olan USB bellekleri geliştiren Toshiba, ürün çeşitliliğiyle bağlantılı olarak fiyatlandırma konusunda da kullanıcılara geniş bir alan tanıyor. USB 2.0 modellerin fiyatlandırması, USB 3.0 belleklere göre biraz daha farklı olmakla birlikte, arabirim değişikliğinden bağımsız olarak ürünlerin ekstra özelliği, yazılımı ve kapasitesi dolayısıyla da fiyatlarında çeşitli değişiklikler olabilir.

Aile albümünüzü arşivlemek, iş dokümanlarınızı güvenli bir şekilde taşımak, arabanızda kullandığınız MP3 oynatıcıda müzik çalmak ve daha pek çok senaryo için Toshiba USB bellekleri kullanabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde arşiv yapmak artık daha keyifli, daha hızlı ve daha pratik hale geliyor.

Toshiba USB Bellek Fiyatları

19 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Toshiba
  2. Sandisk
  3. Kingston
  4. Concord
  5. Lexar
  6. Baychip
  7. Syrox
  8. Adata
  9. LinkTech
  10. Samsung
  11. Sony
  12. Powerway
  13. Tribe
  14. Hytech
  15. Silicon Power
  16. Corsair
  17. Photofast
  18. DM
  19. Sevfe
  20. TK Collection
  21. Apacer
  22. Hi-Level
  23. Koç Shopping
  24. Mimobot
  25. Philips
  26. Apricorn
  27. Goodram
  28. Hikvision
  29. Everon
  30. Ugreen
  31. Aktif Aksesuar
  32. Avec
  33. Baseus
  34. Batman v Superman
  35. BuldumBuldum
  36. CLİPPER
  37. Emtec
  38. Everest
  39. GOMAX
  40. Gosmart
  41. Hiddn
  42. Kingboss
  43. Kingdata
  44. Kiwi Reklam
  45. Ledger
  46. Lenovo
  47. Mia
  48. Microdata
  49. Mushkin
  50. MyMemoria
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Kapasite
  1. 256 GB
  2. 128 GB
  3. 64 GB
  4. 32 GB
  5. 16 GB
  6. 8 GB
 6. Giriş / Çıkış Portları
 7. Mobil Cihaz Uyumluluğu
 8. Şifre Koruma
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Toshiba
DSACategoryId/2147483646/3013121/970/toshiba
Başa dön