Toybox, çok eski zamanlardan beri farklı yaş gruplarındaki çocuklara hitap eden lezzetli atıştırmalıklar üretir. Gıda ve içeriği sebebiyle eğlence dünyasına sakız üretimi ile adım atan Toybox, birden fazla lezzet seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunulur. Üretim dünyasına daha sonra çikolata ve şeker de ekleyen Toybox, farklı egzotik aromaları atıştırmalıkları ile buluşturarak, kullanıcılara lezzetli bir deneyim yaşatır. Lezzet çeşitleri sayesinde fazla rağbet gören ürünler büyükten küçüğe herkesin ilgisini çeker. Özellikle çocukların severek tükettiği atıştırmalıkları ile beğeni alır. Toybox ürünleri, kaliteli ve lezzetli maddelerden imal edilir. Bitter, sütlü, beyaz çikolata gibi seçenekleri sayesinde zenginleştirilmiş çikolataları kullanıcılara sunar. Tüm çikolataların dışı sütlü çikolata ile kaplıdır. İç kaplaması çikolatanın çeşidine göre değişiklik gösterir. İnsan sağlığına dikkat eden markalar arasında yer alır. İçerisinde kullanılan maddeler koruyucu içermez. Bu maddelerin doğallığı ve kanserojen testleri ürünlerin üretim aşamasında yapılır. Çocukların ilgisini çeken farklı şekilde tasarımları mevcuttur. Yuvarlak, şerit, çubuk, yumurta şeklindeki tasarımlarıyla oldukça ilgi çekicidir. Farklı aroma ve şekillerdeki sakızları birçok farklı meyveden üretilir. Sakızların hem iç hem de dış kaplamasında bu meyvelerin aromaları kullanılır. Zengin sakız aromaları sayesinde kullanıcılara keyifli bir deneyim sunar. Ambalajları da dış koşullara karşı malzemelerden üretilir. Böylece atıştırmalıkların dış etkenlere karşı dayanıklı olması sağlanır. Estetik ve şık görünümlü ambalajları sayesinde kullanıcıların göz zevkine hitap eder. Çocukların eğlencesine ve yaratıcılık dünyasına renk katacak şekilde tasarlanan paketler kolaylıkla açılır. Yumuşak malzemeden yapılan bu ambalajlar, çocukların güvenliği açısından herhangi bir tehlike oluşturmaz. Ayrıca çekici bir hediye seçeneği olarak da değerlendirilebilir. Gelişmiş teknolojilerle üretilen Toybox ürünleri geniş ürün yelpazesi sayesinde çeşitli tatlar ve boyutlardaki sakız, çikolata, şekerleme gibi ürünleri ile kullanıcılara zengin seçenekler sunar. Belirli aralıklarla ambalajlarını yenileyen ve atıştırmalık dünyasına yeni lezzetler katan Toybox, kullanıcıların favorileri arasında bulunur.

Çocukların Favorisi Toybox

Toybox oyuncakları çocukların eğlencesine katkı sağlamak amacıyla son teknoloji kullanılarak üretilir. Tasarımları sayesinde ilgi çeker ve beğeni toplar. Çikolataların içinden sürpriz şekilde çıkan oyuncak kutuları çocukların çok zevk aldığı bir eğlence aracıdır. Oyuncaklar insan sağlığı göz önüne alınarak imal edilir. Oyuncaklar, çocukların hayal gücünü geliştirip var olan yaratıcılıklarını ortaya çıkarır. Yapboz, inşa setleri, müzik aletleri, arabalar, oyuncak bebekler ve fazlası kutudan çıkan oyuncaklar arasındadır. Bu çeşitlilik sayesinde farklı yaş gruplarındaki çocukların ilgisini çeker. Çocukların el becerilerini geliştirebilecek seçenekler, Toybox’un oyuncakları arasında yer alır. Her çocuğun farklı ilgi alanı olabileceği düşünülerek üretilen bu oyuncaklar çocukların zorlanmadan seçim yapmasına katkı sağlar. Zihinsel ve motor gelişimine katkı sağlayan oyuncaklar, üç yaşından büyük her çocuk için uygundur. İçinde küçük parçalar bulunduran oyuncaklar, üç yaşından küçük çocuklar tarafından ebeveynlerinin kontrolünde oynanması gerekir. Oyuncaklar, dayanıklı ve güvenli malzemeden üretilir. Bu sayede çocuklar, eğlenceleri yarım kalmadan uzun süre oyun oynayabilir. Renklerinin canlı olması sayesinde ilgiyi hızlıca çeker ve oyun dünyalarını zenginleştirir. Bu oyuncaklar sayesinde çocuklar eğlenceli hikayeler oluşturabilir ve bunu interaktif bir şekilde sergileyebilir. Oyuncaklar, aile içi etkileşimi destekleme konusunda da ön plandadır. Aile bireyleri, çocuklarıyla birlikte oyuncaklar aracılığıyla iletişim kurar ve eğlenceli dakikalar geçirerek bağlarını güçlendirir. Böylece, eğlenceli vakit geçiren aile ortamları yaratılır. Kutu içinden çıkan oyuncaklar basit kuruluma sahiptir. Oyuncaklar çocuklar tarafından ebeveynlerinin yardımı gerekmeden kurulabilir. Az sayıda parçadan oluşan ilgi çekici oyuncaklar markanın koleksiyonu içerisinde yer alır. Parça sayısının azlığı ile çocukların el becerilerinin gelişmesi amaçlanır. Kolay takıp çıkarılabilen parçalar sayesinde kurulum esnasında dışarıdan bir malzeme ile müdahale gerekmez. Çocukların oyun oynarken ihtiyaç duyacağı tüm malzemeler kutu içerisinde yer alır.

Taze ve Lezzetli Toybox SakızlarıToybox sakızları çocuklar ve yetişkinlerin ilgisini çeken çilek, limon, elma ,portakal, kola, muz, nane, tarçın gibi zengin aromalar içerir. Bu çeşitlilik sayesinde herkes kendi zevkine uygun sakız seçme olanağı bulur ve farklı lezzetler deneyimler. Sakızlar içerdiği doğal maddeler sayesinde sağlığa karşı tehdit oluşturmaz. Boya içermediği için ağız içinde herhangi bir renk bırakmaz. Sakızlar, taze kalması ve uzun süreli lezzetini koruması ile bilinir. Bu sayede çiğneme deneyiminiz uzun sürer. Sakızlar diş dostu formüllerle üretilir. Dişlerin sağlığını korumaya yardımcı içerikler ile zenginleştirilir.. El değmeden üretilen bu sakızların şeker içeriği düşüktür. Böylece tüm yaş grubundaki çocukların güvenle çiğnemesine olanak sağlar. Şık ve renkli ambalajları sayesinde ilgiyi üzerinde toplar. Çocuklar için sıklıkla tercih edilen hediye seçenekleri arasındadır. Tekli paketlerden büyük aile paketlerine kadar farklı seçenekleri vardır. Farklı aromalarla zenginleştirilmiş Toybox sakız çeşitleri çocukların tatlı ihtiyaçlarını doğal yoldan karşılar. İçerisinde bulunan az miktardaki vitaminlerle ağız ve diş sağlığına katkıda bulunmuş olur. Sert olmayan yapıları sayesinde çene kaslarına zarar vermez. Sakızlarda bulunan aromalar arasında elma, limon, vişne, çilek gibi ilgi çekici tatlar vardır. Bu sayede çocuklara farklı bir lezzet seçeneği sunulmuş olur. Doğal meyve özleri ile üretilen bu sakızların yuvarlak şekillerinin içerisinde dış kaplamasında kullanılan meyvelerin dolguları vardır. Sakızı ilk çiğneme anından son çiğneme anına kadar bu meyve dolgusu yoğun bir şekilde hissedilir. Sakızlar herkesin çiğneyebileceği büyüklükte üretilir. Çiğnedikçe küçülen bu sakızlar boyutları ufalsa da aromatik zenginliğini kaybetmez. Böylece aileler çocuklarının hem güvenli hem de lezzet dolu bir sakız çiğneme deneyimi yaşadıklarını bilirler. Toybox’un otuzlu sakızları en çok tercih edilen sakız kutusu arasındadır. Bu şekilde satın alımlarda uzun süreli ve keyifli çiğnemeler yapabilirsiniz. 30’lu kutuların içinde beş farklı ambalaj renginde sakızlar bulunur. Bunlar mavi, sarı, kırmızı, yeşil ve pembedir. Ambalaj rengine göre sakızların aroması değişkenlik gösterir

Lezzetli ve Kaliteli Toybox Çeşitleri

Kaliteli ve sağlıklı malzemelerle üretilen çikolatalar farklı seçenekler ile çocuklarla buluşur. Çocuklar farklı şekillerde tasarlanan çikolataları daha çok beğenir. Çikolataları yemeden önce onlarla oynar. Yumurtanın içindeki oyuncak kutusunun sesi küçük yaştaki çocukların dikkatini çeker. Kutuya ulaşmak için öncelikle üzerindeki çikolatayı yemeleri gerekir. Yumurta ambalajlarının üzerinde çocukların dikkatini çekecek hayvan veya insana benzer yumurta figürleri bulunur. Bitter, sütlü ve beyaz çikolata gibi çeşitli tatlarla zenginleştirilir. Kakaolar üretildiği yerden içine hiçbir katkı maddesi katılmadan gelir. Çikolatalar el değmeden üretilir ve paketlenir. Her bir Toybox kutusunda bir adet yumurta bulunur. Her yumurtanın içinde bir adet oyuncak vardır. Bu yumurtalar özenle paketlenir. Boyutları doyuruculuk bakımından idealdir. Yüksek kakao aroması sayesinde uzun süre çikolata tadı damağınızda kalır. Toybox sürpriz yumurta çeşitleri çocukların vazgeçilmez eğlence aracıdır. Her yumurtanın içinden çıkan birbirinden farklı ve eğlenceli oyuncaklar sayesinde güzel vakit geçirmeleri sağlanır. Üzeri yumurta şeklinde çikolata ile kaplı olan bu oyuncaklar çikolatanın tadını bozmaz. Oyuncak kutuları sarı renktedir. Çikolatanın iç kısmı olan beyaz çikolata kaplamasına kutunun sarı rengi bulaşmaz. Oyuncakların tüm ambalajları da kanserojen madde içermez. Yumurta çikolatayı küçük parçalara ayırmaya gerek kalmadan ortadaki çizgi üzerinden ikiye bölüp sürpriz yumurta oyuncağına kolayca ulaşılır. Tüp içerisinde ambalajlanmış fındık aromalı çikolatalar çocukların lezzet kaynağıdır. Fındık aroması yoğun şekilde hissedilir. Tüm yaş grubundaki çocuklar kolaylıkla yiyebilir. Çocukların güvenle tüketebilmesi açısından fazla nefes gücü harcamadan tüp içindeki çikolatayı yemeye hazırdır. Tüp içinde çikolata seçeneği sayesinde krema şeklinde çikolata yeme seçeneği oluşur. Şemsiye şeklindeki çikolataların üzerinde çocukların ilgisini çekebilecek desenler bulunur. Çakıltaşı şeklindeki çikolatalar farklı renklerden oluşur. Çocukların beğenisini kazanan bu çikolatalar ilgi çekici renklerden üretilir. Dış kaplamasında zararlı gıda boyaları kullanılmaz. Çikolata ve şekerleme gibi seçeneklerin yanı sıra Toybox oyun hamurları da çocukların severek tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Kaliteli ürünler ile çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Her Yaşa Uygun Toybox Lezzetleri

Toybox çeşitleri sayesinde zengin içerikli çikolata seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Çikolata kategorisinde yumurta, tüp, şemsiye, dilimli, stick, çakıl, cornet seçenekleri mevcuttur. Ambalajların içinde doyurucu miktarda çikolata bulunur. Tekli ve çoklu ambalaj seçenekleri sayesinde dilediğiniz kadar çikolata alma şansı yakalarsınız. 12’li, 24’lü ve 30’lu seçenekleriyle sizlere uzun süre sevdiğiniz çikolatalardan yiyebilme imkanı sunar. Çikolataların her biri özenle paketlenir ve kullanıcılara sunulur. Fındıklı ve fındıksız seçenekleri bulunur. İstediğiniz çeşitten Toybox ürünlerini kendi zevkinize göre birleştirip bir Toybox kutusu oluşturabilirsiniz. Bu çeşitler arasında bulunan oyuncakların her biri çocukların bedensel ve zihinsel gelişimine katkı sağlar. Yapbozlar sayesinde çocukların el ve göz koordinasyonları gelişir, problem çözme becerileri artar. Bloklar ve parçalardan oluşan inşa setleri çocukların mühendislik becerisini geliştirir ve farklı nesneleri uyumlu şekilde birleştirme yeteneklerini ortaya çıkarır. Boyalar, renkli kalemler ve çeşitli el sanatı malzemeleri sayesinde proje geliştirme becerilerine katkı sağlar. Sakızlarının birden çok aromaya sahip olması çocukların tüm lezzetli tatları tadabilme imkanını sağlar. Şekerler, hayvan figürü tasarımlarıyla çocukların dikkatini çeker. Çocukların yerken öğrenebilecekleri farklı hayvan figürlü oyun kağıtları çikolata paketlerinin içinde bulunur. Kornet şeklinde üretilen Toybox çikolatalarında bol çikolata dolgusu bulunur. Kornetlerin üzerleri bonibon ile kaplanır. Çikolataların cornet kısımları katkı maddesi içermez. Doğal buğday unundan yapılır. Kıtır olmasıyla çocukların sevgisini kazanır. Çikolata paketlerinin üzerinde kız ve erkek çocuklarının ilgisini çeken çizgi film karakterleri de vardır. Paketlerin arka yüzünde bulunan eğitici oyunlar, çocukların hafıza gelişimine katkı sağlar. Çikolataların içine konulan bazı şekerlemeler çocukların beğenisini toplar. Markanın ürettiği renkli şekerler, çikolatalara meyve aroması verir. Paketlerin üzerinde şekerli olan çikolatalar belirtilir. Markanın oyun hamurları da oldukça beğeni toplar. Oyun hamurlarında katkı maddesi bulunmaz. Çocukların ellerinde renk bırakmaz. Hamurlar doğal malzemelerden üretilir. Kaliteli malzemelerden imal edilen ürünler, çocukların hayal gücüne katkı sağlar. Kaliteli ve lezzetli Toybox ürünleri ile çocukların gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

Lezzetli Aromaya Sahip Toybox Şekerlemeleri

Toybox şekerlemeleri, çocukları çok sevilen aromalarla buluşturur. Yumuşak dolgusu ile ağızda kolayca dağılır. Çocukların rahatlıkla yutabileceği büyüklüktedir. Yuvarlak, şerit, araba figürlü, hayvan figürlü gibi çok çeşitlere sahip şekerlemeler katkı maddesi içermez. Doğal meyve suyu aromaları ile üretilir. Kola, böğürtlen, vişne, çilek, elma ve limon aromalı zengin seçenekleri ile tüm çocukların damak zevkine hitap eder. Paketli ambalajlar halinde bulunan şekerlemelerin dış kaplamasında çikolata olan seçenekleri de vardır. Bu şekerlerin iç kısımları tamamen jel kıvamında olur. Çikolata kaplaması sert olmadığı için şekerler kolayca çiğnenebilir formdadır. Jel kıvamı oluşturulurken doğal maddeler kullanılır. Hiçbir katkı maddesi eklenmeden üretilmiş şekerler uzun süre bozulmadan lezzetini korur. Oda sıcaklığında kolaylıkla muhafaza edilebilir. Şekerlemelerin üzerinde bulunan şeker parçacıkları doğal şeker kaplamasıdır. Çocukların güvenle tüketebileceği şekerler pakette olduğu gibi çubuklar üzerinde de bulunur. Çubuk üzerindeki şekerler de pakettekiler gibi jel formundadır. Aynı yoğun tatlar çubuk şekerlerde de bulunur. Yumuşak formda olması çubuktan düşme ihtimali yaratmaz. Çubuklar çocukların boğazına batmayacak formda üretilir. Rahat tutulur uzunluğu sayesinde çubuklar rahat tutularak şekerler tüketilir. Çubukların kalın olması tutuş konforu sağlar. Uçlarında bulunan düdük özelliği sayesinde çocuklar için yeni bir eğlence aracı ortaya çıkar. Düdük kısımları tak çıkar formundadır. Rengarenk seçenekleri ile düdükler çocukların ilgisini çeker. Düdükleri boyun kısmına asmak için gereken ip, paketlerin içinde bulunur. İpler boyun bölgesini rahatsız etmeyecek hassas materyalden üretilir. Çubuklar şekerlerin rengine göre belirlenir. Çubuklarda mavi,kırmızı,sarı ve yeşil renk seçenekleri bulunur. Şeker paketlerinin içerisinde irili ufaklı oyuncaklar bulundurur. Bu oyuncaklar şekerlerin üzerindeki figürlere uygun olarak belirlenir.

Avantajlı Fiyat Aralığına Sahip Toybox Ürünleri

Her zaman çocukların eğlencesine ve lezzet dünyasına hitap eden ürünler üreten Toybox, gelişen dünya teknolojisi ile çocukların dünyalarına kattığı yenilikleri takip eder ve onları ürünlerine yansıtır. Yeni çıkan oyuncaklar Toybox’un sürpriz yumurtalarının içinde çocukların kolay oynayabilecekleri formda yer alır. Yeni çıkan çizgi filmler ve kahramanları ürün ambalajlarına yansıtılır. Çocukların en çok dikkatini çeken renkler belirlenerek ambalajlar kaplanır. Yeni keşfedilen aromalar mutlaka sakız ve şekerlerin içeriğinde kullanılır. Sakızların şekli ve ambalajı çocukların dikkatini çeker niteliktedir. Yeni üretilen teknolojik aletleri takip ederek çocuklara bunu eğlence üzerinden tanıtmayı amaçlar ve ürünlerinin arasında onlara yer verir. Bireylerin sağlığını öncelik olarak belirleyen Toybox, ürünlerinde doğal içeriklerle üretilmiş olmayı her zaman göz önünde bulundurur. Eski zamanlardan beri oldukça geniş bir kitle tarafından tercih edilen Toybox sakız, şekerleme ve çikolataları çocukların dostu olduğu kadar ailelerin de bütçe dostudur. Kullanıcılar tarafından her alanda beğenilir. Tüm Toybox çeşitlerinde ambalajların büyüklüğüne veya kutudaki ürün sayısına bakılarak fiyat belirlemesi yapılır. Her ailenin rahatlıkla alabileceği fiyatları sizlerle buluşturan Toybox, dilediğiniz zaman alıp tüketebileceğiniz lezzetli atıştırmalıklar arasındadır. Fiyatlar aynı zamanda ürünlerin boyutlarına ve içeriklerine göre de değişkenlik gösterir. Eğer sizde Toybox ne kadar diye merak ediyorsanız, kategoriyi inceleyebilirsiniz. Bütçe dostu Toybox fiyatları ile çocuklarınıza lezzetli atıştırmalıklar sunabilirsiniz. Pek çok farklı atıştırmalık seçeneği sunan markanın ürünlerine Hepsiburada üzerinden ulaşabilirsiniz.

Toybox Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Ürünler, model ve çeşit olarak farklı fiyatlarda satışa sunulabilir. Buna bağlı olarak her çeşit farklı şekillerde fiyatlandırılır. Lezzeti ve kalitesi ile beğeni alan Toybox, kullanıcılara maddi açıdan da avantaj sağlar. Her çocuğun ilgi alanına ve zevkine uygun farklı modeller sunan marka, uygun fiyatları ile de beğeni alır.

Toybox Sakızlarının Aromaları Nedir?

Meyve aroması başta olmak üzere sakızlarda pek çok farklı aroma bulunabilir. Marka, ürünlerin üretimi sağlamadan önce kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarını baz alır. Çeşitli faktörler etrafında gelişen üretim süreci içerisinde farklı aromalar ile ürünler lezzetlendirilir. Ürünlerin aroması ve içeriği hakkında bilgi sahibi olmak için ürün açıklamalarına göz atabilirsiniz.

Toybox Hangi Kategorilerde Ürünler Sunar?

Atıştırmalık alanında sunduğu lezzetli ürünler ile bilinen marka, çeşitli kategorilere uygun ürünler imal eder. Çocukların severek oynadığı oyun hamurları da markanın ürünleri arasında yer alır. Çikolata, şeker, sakız ve şekerlemeler üreten marka, kalitesi ile beğeni alır. Tüm ürünlerini üst düzey kaliteli ham maddelerden üreten markanın ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Toybox

23 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın