TP-LINK Wifi Güçlendirici & Menzil Arttırıcılar sayesinde artık bağlantınızın kopmasından endişe etmenize ve wifi cihazınıza yakın bir konumda internet kullanmanıza gerek kalmayacak.Tek bir yönlendirici bazen alanınızın düzenine ve yapısına bağlı olarak veya yakındaki ağlardan veya diğer ev cihazlarından kaynaklanan parazitlere bağlı olarak tam bir internet kapsama alanı sağlamakta zorlanabilir. Sorun yalnızca yönlendiricinizle ilgili değilse, bu kablosuz sinyalleri bir menzil genişletici ile arttırmanız gerekir. Bu aşamada devreye giren TP-LINK Wifi Güçlendirici & Menzil Arttırıcılar hayat kurtarıcı rolü ile kullanım kolaylığı sağlayarak ihtiyacınız olan kesintisiz internete sahip olmanızı mümkün kılar.

Dünyanın En Fazla Tercih Edilen Wifi Markası

TP-Link, batıda sürekli olarak popülerlik kazanan Çinli bir ağ şirketidir. Bu dev şirketin wifi ağ ürünlerini kullanan insanlar toplam nüfusun yaklaşık yarısını oluşturmaktadır. Her gün gönderilen yüzlerce TP-LINK Wifi Güçlendirici & Menzil Arttırıcılar, araştırma ve geliştirmeye önemli yatırımlar ve kurum içi titiz tasarım, üretim ve testlerle birlikte bütün hepsi wifi ürünleri alanında TP-Link markasının neden dünya liderlerinden biri haline geldiğini kanıtlar niteliktedir.

En İdeal Wifi Güçlendirici ve Menzil Genişleticiler

TP-LINK Wifi Güçlendirici & Menzil Arttırıcı ürünleri hızlıdır, güvenilirdir, hemen hemen her yönlendiriciyle çalışır ve kullanımı gerçekten kolaydır. Fişi takmanız ve ev ağınızla eşleştirmek için wps düğmesine basmanız yeterli olacaktır. Böylelikle ürünler farklı ghz bantlarında kendi ağlarını yayınlamaya başlar. Gerek indirme hızları gerekse güçlü yükleme hızları da dâhil olmak üzere bulunduğunuz konumda farklı noktalar boyunca sabit hızlar almanız etkileyicidir. Bağlantı kopma problemi yaşamadan, hız anlamında hem gündüz hem de akşam saatlerinde tutarlı bir geri bildirim oluşturur.

Fırsat Noktaları

  • Genişlemiş wifi menzili ve daha güçlü bağlantı fırsatı kesinlikle en önemli özelliğidir.
  • Modele göre farklılık gösteren sayıda ayarlanabilir antenler bulunur.
  • Gigabit ethernet bağlantı noktası daha ideal bağlantıya ulaşmanız içindir.
  • Kompakt tasarımı görünüm anlamında memnun edici bir his oluşturur.
  • Akıllı gösterge ışıkları yol gösterir.
  • Evrensel derecede uyumluluk fırsatı sunar.
  • Hem kurulumu hem de kullanımı oldukça kolaydır.

Yalın Arayüzü Yol Gösterir

TP-LINK Menzil Arttırıcıların üst kısımlarında bulunan LED göstergelerinin her biri, radyo bandı, güç, sinyal gücü ve ethernet noktalarını temsil eder. Arka kısımlarında ise gigabit ethernet bağlantı noktaları, WPS düğmesi,sıfırlama düğmesi, güç düğmesi ve durum ışıklarını açıp kapatan bir LED düğme bulunur.

TP-LINK Wifi Güçlendirici & Menzil Arttırıcılar için yapılması gereken ilk yapılandırma işleminde size yol gösteren bir hızlı kurulum sekmesi ve durum, bölge, kablosuz, ağ ve sistem araçları seçenekleriyle bir ayarlar sekmesi bulunmaktadır. Durum sayfasında her bant için bir ağ haritası ve kablosuz ayrıntılar görüntülenir. Erişim kontrolü ayarlarını kullanarak genişleticiyi manuel olarak yönlendiricinize bağlamak, güvenlik parametrelerini ayarlamak ve beyaz listeler ve kara listeler oluşturmak için kablosuz ayarlar sayfasını kullanabilirsiniz. Ağ menüsü 'DHPC' ayarlarını yapılandırmaya gittiğiniz yerdir ve sistem araçları menüsü saat ayarlarını yapılandırmanıza, sistem günlüklerini görüntülemenize, ürün yazılımını güncellemenize ve durum ledlerinin ne zaman etkin olacağını kontrol etmenize olanak tanır.

Kolay Kurulum İçin Gerekli Sinyal Işığı ve Düğmesi

Akıllı Sinyal Gösterge ışıkları, TP-LINK Wifi Güçlendirici & Menzil Arttırıcıları yerleştirmek için en iyi yeri hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olur ve menzil genişleticinin düğmesi tek dokunuşla kuruluma olanak tanır. Her iki özellik de güçlendirici ve menzil arttırıcılarınızı mevcut kablosuz ağınıza dakikalar içinde bağlamanızı kolaylaştırır.

Erişim Noktası Özelliği İçin Gigabit Ethernet Portu

TP-LINK Wifi Güçlendirici & Menzil Arttırıcıların sahip olduğu gigabit ethernet bağlantı noktası, doğrudan en sevdiğiniz kablolu cihazlara yüksek hızlı kablosuz bağlantı sağlar. Erişim noktası modu, bir wifi etkin noktası olarak çalışmak için menzil genişleticisini evinizdeki herhangi bir odanın Ethernet portuna doğrudan bağlamanızı sağlar. Böylelikle herhangi bir odaya güçlendirilmiş wifi sağlamak için gerekli kolaylık ortaya çıkar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

TP-LINK Wifi Güçlendirici & Menzil Arttırıcılar

53 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 53 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013122/60004516/tplink