TS Club

Futbol sporu geçmişten bugünlere kadar popülaritesini korumayı başarmış bir etkinliktir. Profesyonel olarak veya eğlence amaçlı olmak üzere pek çok insan tarafından oynanması ve severek izlenmesi ile birçok insanın büyük bir ilgi alanına girmektedir. Hayatın gündelik yoğunluğundan uzaklaşmak ve keyifli bir vakit geçirmek açısından değerlendirilen futbol aktivitesi, sayfamızda yer alan özel TS Club ürünleri ile çok daha sağlıklı ve konforlu bir süreç olacaktır. Trabzonspor Futbol Kulübünün armasını ve renklerini üzerinde taşıyan her çeşit kıyafeti bu kategorimizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Sadece spor amaçlı değil, gündelik giyim için de çok şık ürün modelleri bu kategoride yer almaktadır. Bu ürün grubu, çocuk ve genç yaştaki erkek ve kadın ürün modelleri ile her taraftara ve zevklerine hitap etmektedir. Kışın olumsuz hava koşulların, yazın ise bunaltıcı sıcağa karşı uygun koruma ve rahatlık sunan nitelikli ürün çeşitleri, oldukça geniş bir yelpazede beğeninize sunulmaktadır.

Spor aktivitesi kapsamında özellikle de futbol faaliyetlerinde hareket kabiliyetinin engellenmeyeceği kıyafetler, büyük önem arz etmektedir. Futbolda çevik hareketlerin çokça yer almasından dolayı ani bir şekilde yapılan hareketler sonucu fiziksel açıdan sağlık sorunları söz konusu olabilmektedir. Bu kapsamda tercih edebileceğiniz TS Club şort ve eşofman modelleri ile güvenli ve keyifli spor deneyimleri sürdürebileceksiniz. Sayfamızda beğeninize sunulan başlıca tasarımları sıralamak gerekirse, bunlar; sweatshirt ürünleri, polar modelleri, birbirinden şık eşofmanlar, farklı tasarımlarda tişörtler ve son olarak da bileklik çeşitleri olmaktadır. Bileklikler, çocuklara özel çiftli modeller veya daha yetişkinlere göre şık tasarımlarda kullanıcısının beğenisine sunulmaktadır. Eşofmanları ister takım olarak isterseniz de eşofman altı şeklinde bulabilmeniz mümkündür. Tişörtler ise yakalı veya yakasız stilleriyle her yaşa ve tarza hitap etmekte olup, ayrıca forma tasarımında da ürünler mevcut olmaktadır.

TS Club Yağmurluk ve Polar Tasarımları

Sizlere her hava koşulunda eşsiz bir konfor ve sportif bir kombin kazandıracak olan polar ürünleri ve yağışlı havalarda üzerine giyebileceğiniz özel yağmurluklar, sizin soğuktan ve yağıştan en nitelikli korumayı elde etmenizi sağlayacaktır. Gündelik yaşamınızda gayet şık bir şekilde değerlendirebileceğiniz bu tasarımlar, spor sonrası zaman dilimde de önemli bir fayda sunmaktadır. Futbol aktivitesi ardından duşa gireceğiniz ana kadar bu ürünler sayesinde teriniz üzerinizde kurumayacaktır. Spor sonrası terinizin soğumasını engelleyecek yapıdaki polar ve eşofman üstü tasarımları sizlere eşsiz bir yumuşaklık ve rahatlık kazandıracaktır. Ancak bilinmesi gerekir ki ister şapkalı isterseniz de şapkasız elde edebileceğiniz bu ürün modelleri, yağışlı havalarda suyu geçirecektir. Bunun için ise kusursuz bir fayda sunacak olan TS Club yağmurluk çeşitleri, nitelikli yapıları sayesinde suyu hiçbir surette emmemektedir. İçerisine hava da geçirmeyecek olan bu modeller aynı zamanda sizi havasız da bırakmaz tasarımlardır. Rahat ve hafif yapıları ile hiçbir şekilde kendinizi içerisinde bunalmış hissetmeyeceksinizdir.

Hizmetinize sunulan başlıca polar ve yağmurluk tasarımlarının detaylarından söz etmek gerekirse, bu modeller; fermuarlı kapüşonlu tasarımlar, şapkalı sweatshirt ürün çeşitleri, yetişkin yağmurlukları ve çocuk yağmurluk modelleri olmaktadır. Öncelikle fermuarlı kapüşonlu tasarımlar ele alınacak olursa, bu ürünler, alt eşofmanları ile beraber takım halinde de elde edilebilmektedir. Hem kadın, hem de erkekler için olan özel tasarımları oldukça şık bir görünüme sahip olmakta olup, kullanıcılar tarafından sıkça tercih gören bir tasarım olduğu söylenebilir. Konforlu ve estetik bir yapıda bulunan bu ürün çeşitleri, gündelik hayatta, arkadaşlar ile buluşulacağı bir programda kolaylıkla tercih görebilir. Kapüşonlu TS Club eşofman ürünleri, resmi ve özel bir kıyafet giymenizin gerekmediği her ortam için oldukça uygun tasarımlardır. Gün boyu içerisinde çok rahat hissedeceğiniz bu ürünler de ayrıca çocuklara özel şık tasarımlar da yer almaktadır. Hitap ettiği geniş kitle ile sizler de ailenize bu tasarımlardan güzel birer hediye oluşturabileceksiniz. Fermuarlı kapüşonlu takım TS Club ürünleri içerisinde mavi renkte, kırmızı renkte ve siyah renklerde çeşitli tasarımlar yer almaktadır. Her bir takımın üst parçasının sol göğsünde ve alt parçasının sol üst bacağında TS arması yer almaktadır. Mavi renkli polar, lacivert renk ile beraber kullanılmış olup, alt eşofmanı da komple lacivert renkte bulunmaktadır. Kırmızı poların kendisi tek renk olup, altı ise siyah renkte imal edilmiştir. Her farklı tarza sahip bütün kullanıcılara çok yakışacak olan bu ürün modelleri, sizlere ister sporda isterseniz de gün içerisinde sınırsız bir konforu getirecektir. Yağmurlukları ise tek sarı ve tek mavi olan iki renkte bulabilecek olup, çocuklar için ise bordo ve lacivert renklerden oluşan modeli elde edebilirsiniz.

Şık ve Minimal Görünümleriyle TS Club Mont ürünleri ve Yetişkin Yağmurluklarından Elde Edilecek Faydalar

Kategorimizde birbirinden şık ve farklı tasarımlarda birçok mont modeli bulunmaktadır. Başlıca çeşitleri sweatshirt mont modelleri ve yağmurluk tasarımları olarak sınıflandırmak mümkündür. Öncelikle sweatshirt montlardan söz etmek gerekirse, bu ürünler hafif yapıları sayesinde gündelik kıyafetlerle oldukça tarz bir kombin elde etmenizi sağlayabilmektedir. Bu hafif yapılı TS Club mont tasarımları da kendi içinde iki gruba ayrılmaktadır. Bunlar kapüşonlu sweatshirt montlar ve şapkasız montlar olmaktadır. Her biri de farklı desenlerde beğeninize sunulan bu ürün çeşitleri arasından size en çok yakışacak olan ürünü kolaylıkla bulabileceksiniz. Şapkalı tasarımları lacivert renklerde, şapkasızları ise siyah renkte elde edebilmek mümkündür. Şapkalı tasarımlarda S bedenden XXL bedene kadar büyüklüklerde ürünler bulunabilmekte olup, şapkasızlar da ise S bedenden XXXL bedene kadar çeşitler mevcut olmaktadır. Her iki ürünün de sol göğüs hizasında tahmin edilebileceği üzere TS arması yer almaktadır. Ayrıca farklı bir tarza sahip olan TS Club mont gri renk olan ürün çeşitlerini de sayfamızda bulabilmeniz mümkündür. Her biri de vücudunuza tam oturacak, fit yapıda tasarımlar olmaktadır.

TS yağmurluk çeşitlerinden söz edilecek olursa, bu modeller içerisinde yetişkinler için tek bir ürün çeşidi yer almakta olup, bu ürünü iki farklı renk tasarımında elde edebilirsiniz. Başlıca mavi renk ve sarı olarak renk bulunabilen bu yağmurluklar, sizlere eşsiz kullanım imkânları kazandıracak olan bir diğer ürün grubu olmaktadır. En az TS Club sweatshirt mont modelleri kadar hafif bir tasarımda olan bu ürün çeşitleri, sizleri sadece yağmurdan değil, rüzgârdan da kolaylıkla koruyabilecektir. Bu tasarımları deneyimlemenizle herhangi bir suretle üşüme veya benzeri bir durum ile karşılaşmayacaksınızdır. Dolayısıyla, bu ürünlerden edinmeniz ile spor sonrası, terli olduğunuz zamanda giyinmeniz suretiyle hasta olma gibi olasılıkların da rahatlıkla önüne geçebilirsiniz. Şapkaları sayesinde terliyken başınızdan üşütme ihtimaliniz de bulunmamaktadır. Ayrıca yağmurlu havalarda bu ürünler ile antrenmana çıkabilir, ıslanmayı bahane etmezsiniz. Soğuğu hiçbir surette içine almayan yapısı ile her hava koşulunda keyifli ve iyi bir performansta spor faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz.  Her ne kadar rüzgâr almıyor olsalar da içerisinde sizi sıkıp bunaltacak bir yapıda değillerdir. Oldukça hafif olmalarından dolayı üzerinizde yokmuş hissi ile hareket edebilmenize olanak tanımaktadır. Sade ve hoş görüntüleriyle her çeşit kıyafetiniz üzerinde uyumluluk elde edeceklerdir. Taraftarı olduğunuz takımın armasını bu yağmurlukların göğsünde de bulacaksınız.

Taraftarına Eşsiz Tasarımlarda Sunulan TS Club Forma Çeşitleri ve Ölçüleri

TS formaları, sizlere pek çok değişik tasarımlarda sunulmaktadır. Sayfamızda yer alan başlıca TS Club forma tasarım çeşitleri; klasik çubuklu formalar, tek renk olan bordo forma tasarımları, sağ ve sol yarımda iki bütün renkten oluşan forma modelleridir. Bu ürünler, sık tercih gören tasarımlar olmaktadır. Ayrıca jakarlı forma olarak tarif edilen metalim renk tasarımında ürünler de oldukça sevilen ürün çeşitlerinden biridir. Bütün forma çeşitlerinden her bedene uygun farklılıkta elde edebilmek mümkündür. Genel itibariyle S beden en küçük olmak üzere M beden, L beden, XL beden, XXL beden, 3XL beden, 4XL beden ve en büyük boy olan 5XL beden, bu formaların ölçülerini tanımlamada kullanılır. Ancak formalar bu açıklamalardan fazlasıyla ölçülendirilmektedir. Bedenler başlıca; göğüs, etek ucu, kol boyu, kol ağzı, omuz, omuzdan omuza, ön yaka yüksekliği, arka yaka yüksekliği, yaka açıklığı, kol ara parça yüksekliği ve omuzdan boy yüksekliği olmaktadır. Bu ölçüler bir beden içerisinde de farklılık gösterebilmektedir. Bu farklılık da ürünün kalıbını ortaya koymaktadır.

Forma tasarımı olan TS Club tişört ürünlerinin M bedenden 5XL bedene detaylı ölçüleri ele alınacak olursa, genel itibariyle M ürünler 49 cm göğüs ölçüsünde, 47 cm etek ucu boyunda, 22,5 cm kol boyunda ve 15 cm kol ağzında ürünler olmaktadır. Ayrıca 15,5 cm omuz ölçüsünde, omuzdan omuza 45 cm ölçüde, 1,5 cm ön yaka yüksekliğinde, 0,5 cm arka yaka yüksekliğinde, 16 cm yaka açıklığında, 2 cm kol ara parça yüksekliğinde ve 71,5 cm de omuzdan boy yükseklikte olmaktadır. En büyük beden olan 5XL ürünler ise 61 cm göğüs ölçüsünde, 59 cm etek ucu boyunda, 28,5 cm kol boyunda ve 18 cm kol ağzında ürünler olmaktadır. Ayrıca 18,5 cm omuz ölçüsünde, omuzdan omuza 54 cm ölçüde, 1,5 cm ön yaka yüksekliğinde, 0,5 cm arka yaka yüksekliğinde, 19 cm yaka açıklığında, 2 cm kol ara parça yüksekliğinde ve 80 cm de omuzdan boy yükseklikte olmaktadır.  Ayrıca 5XL bedenden büyük tasarımlar da üretilebilmektedir. TS Club Trabzon formalarının daha büyük olan geniş bedenleri de 63 cm göğüs ölçüsünde, 61 cm etek ucu boyunda, 29,5 cm kol boyunda ve 18,5 cm kol ağzında bulunabilmektedir. Ayrıca bu en büyük bedenler 19 cm omuz ölçüsünde, omuzdan omuza 55,5 cm ölçüde, 1,5 cm ön yaka yüksekliğinde, 0,5 cm arka yaka yüksekliğinde, 19,5 cm yaka açıklığında, 2 cm kol ara parça yüksekliğinde ve 81 cm de omuzdan boy yüksekliğinde olmaktadır. Sizler de bu şekilde kendi ölçülerinizi çok iyi bilerek bedeninize tam olarak uygun olacak olan tasarımı kolaylıkla elde edebilirsiniz.

TS Club Formalarının Yapısal Farklılıkları ve Kumaş Özellikleri

Hemen her TS Club forma modellerinin sırt bölgesinde yer alan numara alanı bordo renkte ve boş olmaktadır. O alanda herhangi bir sayı ve benzeri ibare bulunmamaktadır. Birçok tasarım yakalı olarak imal edilmektedir. Yakaları estetik açıdan var olmakta olup, önü düğmesiz, V yaka veya bisiklet yaka modeldir. Çubuklu tasarımların çubuk kalınlıkları yaklaşık 10 cm kadar bir genişlikte olmaktadır. Bu ürünlerin yakalarının dış kısmı bordo renk, iç kısmı ise mavi renkte olmaktadır. Bu şekilde şık bir kontrast sağlanmıştır. Tek bordo renk olan formaların yakaları ise dışı mavi olacak şekilde imal edilmiştir. Ayrıca sağ ve sol göğsü iki farklı bütün renkten meydana gelen tasarımların yakaları da komple bordo olacak biçimde üretilmiştir. Bazı modellerin ön yüzünde sponsor adı da yer olmakta olup, her bir çeşit de birbirinden nitelikli ve havalı modeller olmaktadır. Bütün ürün modellerinin kol yapıları lastikli bir biçimde olmaktadır. TS Club outlet forma ürünleri, her detayı ile üzerinizde çok şık duracak, fit bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Bisiklet yaka modeli olan Jakarlı forma tasarımlarının ise hem yakaları, hem de kollarında yer alan lastik yapısı mavi renkte imal edilmiş olup, sol göğsünde yer alan armanın üst hizasında kalacak şekilde sağ göğsünde ay yıldız bulunmaktadır. Ürün materyali içerisinde %35 polyester ve %65 de pamuk yer almaktadır. Bu ürünleri yıkama esnasında makinede yüksek sıcaklık ayarı yapılmadığından emin olunmalıdır. 30o C kadar bir sıcaklık yıkanmaları için idealdir. Ayrıca kurutma makinesinde yapılarının bozulma ihtimalleri söz konusu olabilecektir. Bu bakımdan doğal yolla kurumaya bırakılmaları daha doğru bir tercih olabilir. 

Formaların kumaşları normal kumaşlardan farklı olmaktadır. Forma kumaşları, her türlü sert müdahalelere dayanıklı olacak şekilde imal edilmektedir. Özellikle sayfamızda yer alan forma çeşitlerinin kumaşları vazgeçilmez niteliklere sahiptir. Bazı ürün modellerinde mevcut olan yüksek performanslı polyester, mikro fiber kumaş içerikleri sizlere üstün fonksiyonuyla eşsiz bir fayda sağlayacaklardır. Futbol aktivitesi esnasında kişinin terlemesi üzerine oluşan buharla beraber ter sıvısı bu ürünlerde kumaşların yüzeyine doğru çıkmaktadır. Bu sayede de terin hızlı bir şekilde kuruması sağlanmaktadır. Bu ürünleri deneyimlemeniz esnasında üşütmeden kuru kalmayı başaracaksınız. Bu formalar, sizlere yüksek hareket kabiliyeti sunacak olup oyuna tam anlamıyla bir odaklanma sağlamanıza da katkıda bulunmaktadır. Ayrıca aşırı güneşli hava şartlarında da bedeninizi güneşten koruyacak yapıları ile en keyifli spor aktivitelerini deneyimleyeceksinizdir. TS Club forma fiyatları arasında da sizlere oldukça hesaplı gelecek olanlar bulunabilmektedir. En ucuz maliyetteki tasarım dahi oldukça kaliteli içeriklerde üretilmiştir.

TS Club Ayakkabı Çeşitleri ile Saat, Şapka ve Çanta Ürünleri

Sayfamızda ayrıca TS Club ayakkabı modelleri, şapka tasarımları, saat çeşitleri ve çanta ürünleri de bulunmaktadır. Her biri de Trabzonspor taraftarı için özel tasarımlar olmaktadır. Öncelikle ayakkabılardan söz etmek gerekirse, bu ürünler farklı kullanım alanlarına göre çeşitlendirilerek tasarlanmışlardır. İster futbol faaliyetlerinde isterseniz de koşu gibi bireysel sporlarda deneyimleyebileceğiniz farklı yapıda modeller mevcuttur. Sizlere eşsiz bir kullanım pratikliği sunacak olan bu ürünler, ayrıca farklı bir stil de elde etmenizi sağlayacaktır. Modeller arasında sadece spor amaçlı değil, gün içerisinde kıyafetlerinizle rahat kombinleyebileceğiniz çeşitler de bulunmaktadır. Bu günlük giyime uygun olan spor ayakkabı tasarımları, özellikle takım eşofmanlarınız altına çok yakışacaktır. Yüksek tabanlı olan beyaz TS ayakkabı ürünleri, pantolonlar ile kusursuz bir uyum elde edebileceğiniz ürün modelleri olmaktadır. Özellikle kot tasarımları altına oldukça şık bir spor kombini sağlanabilmektedir. Bu tasarımları 38 numara olan en küçük modelinden 45 numaraya kadar sayfamızda bulabilmek mümkündür. Çocukların da zevkle deneyimleyebileceği çeşitli spor ayakkabı modelleri bulunabilmektedir. Her modelinin tabanları ortopedik ve konforlu olmaktadır. Ancak çocuklar için üretilen tasarımlar, ayrıyeten yüksek ve güvenilir bir topuk yapısına sahiptir. Bu sayede sürekli olarak koşturmakta olan çocuğunuzun ayaklarında hiçbir surette baskı oluşmamaktadır. Ayak tabanlarının altı çok fazla spordan dolayı sporcu mantarı gibi cilt rahatsızlıklarına sebep olabilmektedir. Ancak bu tasarımlarda hem sizin, hem de çocuklarınızın sağlığı öncelikli olarak düşünülmüştür. Dolayısıyla, bu ürünleri uzun süre kullanımlarınızda ayaklarınızda bir ağrı veya cildinizde bozulma söz konusu olmamaktadır. TS Club şapka tasarımları, saat ürünleri ve çantaları da ayakkabı çeşitleriniz ile mükemmel bir uyum elde etmenizi sağlayacaklardır.

Üzerinde TS arması yer alan bütün ürün çeşitleri ayrı bir kalite ve şıklığa sahip tasarımlardır. TS Club eşofman takımları gibi her bir ürün modeli de kullanıcının sağlığı ve rahatlığı göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Ürün çeşitleri, kullanım sağlanacağı koşullara göre fonksiyonlarda imal edildiğinden her biri de nitelikleri doğrultusunda farklı fiyatlandırılmışlardır. Üretilen ürünün büyüklüğü ve tasarımında yer alan detayları fiyatlara etki eden bazı unsurları oluşturmaktadır. Her kullanıcının tarzına göre bulunabilen farklı tasarımlarda ürün modelleri arasında bütçenize ve zevkinize göre bir ürün çeşidini kolaylıkla elde edebileceksinizdir. Eğer sizler de taraftarı olduğunuz takımın armasının üzerinde yer aldığı çeşitli spor malzemelerine sahip olmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan her çeşit spor kıyafetini ve aksesuarı Hepsiburada.com üzerinden rahatlıkla bulabileceksinizdir.

TS Club Ürünleri Nasıl Temizlenir?

Markanın ürünleri, üzerinde yer alan yıkama ve temizleme talimatlarını incelemek doğru uygulamayı elde etmenize yardımcı olacaktır. Her bir ürün farklı materyallerde imal edildiklerinden yıkanma ve temizlenme koşulları aynı olmamaktadır. Örneğin; pamuk içerikli tasarımların ortalama 30oC sıcaklıkta yıkanması gerektiğini bilmeniz gerekir.

TS Club Ürünleri Dayanıklı mıdır?

TS Club tasarımları, üretimlerinde oldukça kaliteli materyaller kullanıldığından, fiziksel kasti bir müdahale olmadığı sürece herhangi bir surette yırtılma gibi olumsuz bir durumla karşılaşmazsınız. Ayrıca bu ürünlerin renklerinde de kolay kolay solma meydana gelmeyecek olup, bu dayanıklı ürün modellerini uzun ömürlü bir şekilde deneyimleyebileceksiniz.

Hangi TS Club Ürünleri Hediye Edilir?

Bu ürün çeşitleri arasından bir hediye seçerken, hediye alacak olduğunuz kişinin futbol tutkusu doğrultusunda bir tercihte bulunabilirsiniz. Örneğin; forma tasarımları ve eşofman takımları, fanatik bir taraftar için çok güzel bir sürpriz olacaktır.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

TS Club

106 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk
  7. Satıcı
  8. Kelime Filtresi
Başa dön