Tudem Yayınları, 7 ayrı markasıyla 34 yıldır eğitim ve kültür yayıncılığı alanında faaliyet gösteriyor. 1984 yılında kurulan Tudem Yayıncılık, uzun süredir eğitim ve kültür sektöründe çıkarmış olduğu kaynaklarla ve kitaplarla adından başarıyla söz ettiriyor. Yayıncılık sektörünün taşıdığı sorumluluk bilinci sayesinde hem eğitim hem de kültür kitaplarında nitelikli içeriğin estetik bir tasarımla sunulmasını önemseyen, okurunu üretim çemberinde merkeze koyan bir anlayışla çalışıyor.

1984 yılında İzmir’de büro olarak kurulan ve İzmir merkez ofisinin yanında İstanbul, Ankara ve İzmir’de dört kitabevi, 100’ü aşkın çalışanı, Türkiye’nin her köşesinde 200’ün üzerinde bayisi, zincir, perakende ve internet satış kanallarıyla sektör liderlerinden biri haline gelen Tudem Yayın Grubu; çocuk, genç, yetişkin tüm okurlara ulaşmayı hedefliyor.

Her Yaş Grubu İçin Tudem

Tudem Eğitim ve BlokTest, eğitim sisteminin içinde ilkokul ve ortaokula yönelik yeni ve çağdaş yayınlarını her yıl öğrenci ve eğitimcilere sunuyor. Uçanbalık Eğitim ile 2-7 yaş grubu çocukların okula ve hayata daha hazır başlamasını sağlayan eğitim setleri ve kitaplar hazırlıyor. Tudem Yayın Grubu, altındaki dört ayrı kültür markası ile farklı türleri okurlar ile buluşturmayı başarıyor. 7 yaş altı çocuklara özel olarak hazırlanan Uçanbalık, 7-15 yaşa yönelik Tudem Edebiyat, hikâyeyle çizgiyi buluşturan Desen ve çağdaş dünya edebiyatının en yaratıcı ve özgün eserleri ile toplumdaki değişimleri anlamlandırmaya yardımcı olan kurmaca dışı yapıtları yayımlayan Delidolu, öyküden romana, denemelerden çizgi romana kadar geniş bir yelpazedeki kitapları okurlara sunuyor. Yayınevi, gerek Türk gerek dünya edebiyatından; şiir, öykü, deneme, biyografi, roman ve çizgi roman gibi birçok farklı edebi türdeki eserleri bünyesinde barındırıyor. Klasiklerden polisiyeye, gerilimden tarihe birçok kitap dizisi bulunan yayınevi, her geçen gün bünyesine yeni kitaplar ve yazarlar kazandırmaya devam ediyor.

Yayıncılık faaliyetinin yanında etkinlikler ve sosyal sorumluluk çalışmalarıyla da edebiyatın gelişmesine yıllardır katkı sunuyor. 2003’ten bu yana düzenlenen Tudem Edebiyat Ödülleri ile çocuk ve yetişkin edebiyatına yeni eserler ve yazarlar kazandırıyor. Dokuz yıldır kesintisiz yayımlanan ve ücretsiz olarak dağıtılan İyi Kitap dergisi ile çocuklar ve gençler için “iyi kitapları” seçmek ve okutmak isteyen öğretmen ve ebeveynlere rehberlik ediliyor.

Eğitim Alanında Tudem Farkı

Eğitim alanındaki en güvenilir kaynaklardan biri olan Tudem, prestijini ve gücünü titiz yayıncılık anlayışı ve öğrenci odaklı yaklaşımlarından kazanıyor. İlkokul ve ortaokul öğrencileri için hazırladığı soru bankaları, konu anlatımlı test kitapları, deneme sınav setleri ile öğrencilerine ulaşıyor. Tüm yayınlarında öncelikli olarak öğrencilerin ihtiyacını, seviyesini ve öğretim programını ele alan yayınevi, hem öğretmenlerin hem de öğrencilerin en büyük destekçisi oluyor. Tudem, yayın seçenekleri ve zengin içerikleriyle eğitimcilere geniş imkanlar sağlıyor.

Kolay Erişim İmkanı

Tudem Yayınları, okuyucunun aradığı kitaba en kolay şekilde ulaşmasını sağlamaya çalışıyor. Kendi web sitesinde aylık yazıları, e-kitapları, tadımlık olarak okuyabileceğiniz eserleri, çeşitli videoları yayınlıyor. Web sitesi üzerinden kitaplarınızı temin edebilir, yazarlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ulaşabileceğiniz en yakın bayi hakkında web sitesi üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Karikatür Sevenler İçin Doğru Adres

Geçmişte edebiyat çevresinde yeterince itibar görmeyen çizgi romanlar ve karikatürler, günümüzde ciddi bir değer kazanmayı başarıyor. Her yaş grubundaki insanları bir araya getiren bu ilgi görsel ve yazılı kültürün özgün kalemlerini üretiyor. Tudem Yayıncılık, çizgi roman kahramanlarının öykülerini ve ünlü edebiyat eserlerinin çizgi roman uyarlamalarına arşivinde yer veriyor. Yayınevi, çizgi roman kategorisinde sadece çocuklar için üretilen eserlere de özellikle yer veriyor. Okumayı, anlamayı hem sevdiren hem kolaylaştıran çizgi romanlar ve karikatürler, etkileyici görsel sunumları ile okuyucuların oldukça ilgisini çekiyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tudem Yayınları

1579 ürün listeleniyor
Kitap Film Müzik
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler