Twister

Fazla kilolarından şikayet edenlerin ortak özelliklerinden biri, vakit bulamadıkları için spor salonlarına gidememeleridir. Kondisyon aleti ve egzersiz aksesuarı üreten markaların araştırma faaliyetleri neticesinde ortaya çıkan Twister çeşitleri, özellikle; bel, karın ve basen kısımlarının çalıştırılmasında ve orta ya da uzun vadede kullanıcıların beklentilerini karşılayan ürünlerdir.

Ayakların, Twister üzerine sabit şekilde konumlandırılıp sağa ve sola dönüş gerçekleştirerek uygulanan bu egzersiz, dönüş açısı genişliği ve dönüş hızı oranınca kullanıcıya fayda sağlayabilir. Farklı renk ve ebatlarda üretilen modeller, genellikle metal aksamları sayesinde uzun süreli kullanımlara ve ürün talimatlarında belirtilen ağırlıklara dayanıklıdır. Günün her saati rahatlıkla değerlendirilebilecek olan modeller, tek başına Twister özelliği olmasının yanında jimnastik lastiği ile de gelebilir. Bel çevresi hareketlerinden sonra kol, omuz ve sırt kaslarını da çalıştırmak isteyenler için uygun yapıdaki modeller, temel Fitness antrenman hareketlerinin bir bölümünü gerçekleştirebilmek amacıyla edinilebilir. Televizyondaki en sevdiğiniz programları takip ederken kullanabileceğiniz Twister, çalışma esnasında ses çıkarmaması ve kolay taşınabilir olmasıyla tercih nedeniniz haline gelebilir.

Düzenli antrenman yapan ve beslenme konusuna özen gösteren kişilerin gereksinimlerini karşılayabilecek nitelikteki Twister çeşitlerini, belirli egzersiz programları dahilinde kullanmak, daha etkili sonuç alınmasında önemli rol oynar. Vücudun geri kalan kısmını hareket ettirmeden yalnızca Twister aletleri sayesinde büyük beklentilere girmek yanlış olabilir, zira vücut, yağ yakacağı bölgeyi kendi kendine belirler. Bu noktada bölgesel yağ yakma konusuna odaklanıp vücudun geri kalanını ihmal etmek gerek diğer bölgelerdeki kasların zayıflamasına gerekse sürekli çalıştırılan aynı bölgelerdeki bağların antrenman sertliğine ve yoğunluğuna bağlı olarak zedelenmesine zemin hazırlayabilir. Bel kısmında yer alan bağ dokular, eğilip kalkma ve sınırlı ölçüde sağa sola dönme hareketlerini gerçekleştirebildiği için Twister ile antrenman yaptıktan sonra anatomik yapıya uyan diğer egzersizleri de uygulamak, kasların daha sağlıklı çalışmasını sağlar.

İhtiyaçlarınıza ve kullanım alanınıza uygun Twister fiyatları, yöneleceğiniz ürünün; markası, modeli, üretim malzemesi ve beraberinde getirdiği ekstra fonksiyonlara göre değişiklik gösterebilir. Evde ya da kendinize ait iş yerinde yapacağınız egzersizlere katkıda bulunacak Twister çeşitlerinden kendinize en uygun olanları belirlemeniz, doğru ürünü seçmeniz noktasında önemlidir. Hedefiniz, kısıtlı zaman aralıklarında televizyon izlerken aynı zamanda antrenman yaparak enerji harcamaksa, temel düzeydeki modelleri seçebilirsiniz. Farklı boyutlardaki ürünlerden dilediklerinizi edinerek çalışmalarınızı etkili bir biçimde sürdürebilirsiniz. Amacınız, haftanın belirli gün ve saatlerini egzersiz yapmaya ayırmak ve yalnızca bel veya basen bölgelerinizi değil, kol ve omuz gibi üst gövde kas gruplarınızı da çalıştırabilmekse, Twister aletine ek olarak gelen jimnastik lastikli ürünler sizin için uygun olabilir. Bu sayede belirlediğiniz antrenman programı çerçevesinde vücudunuzun arzu ettiğiniz noktalarını düzenli şekilde çalıştırarak hem kas gelişimi yaşayabilir hem de fazla yağlarınızdan zaman içerisinde kurtulabilirsiniz.

Konusunda uzman antrenörlere danışarak hazırlayacağınız egzersiz programı, gerek Twister aletini daha etkili kullanmanıza gerekse hareketleri en uygun şekliyle uygulamanıza yardım eder. Örneğin sabit bir alana tutunarak gerçekleştireceğiniz sağa sola dönüş hareketlerini, belinizi zorlamadan ve dönme sınırına ulaşmadan bırakmanız, bunun yanı sıra dönüş hareketini mümkün olduğunca sakin ve düşük şiddette uygulamanız, olası sakatlanmaları ve kas yırtıklarının önüne geçebilir. Ayrıca Twister aletlerini edindikten sonra, vücudunuzun geri kalanındaki kas gruplarını da düzenli aralıklarla çalıştırmanız, bu aygıtın göstereceği etkinin daha kısa sürede olmasını sağlayabilir. Siz de beklentilerinize yanıt veren farklı renk ve boyutlardaki Twister çeşitlerinden dilediklerinizi edinerek düzenli egzersizlerinize başlayabilir, daha sağlıklı ve mutlu bir yaşantıya kavuşabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Twister Fiyatları

75 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 75 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?