Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Uni Versatil Kalem Kuru Toga T M7-450T 0.7 Siyah

Uni-Ball
147,23 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (9)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

175,00 TL
175,00 TL
DSACategoryId/2147483643/15344/15220/21031169
Uni Versatil Kalem Kuru Toga T M7-450T 0.7 Siyah

 

Uni-Ball Kuru Toga T Dönen Mekanizmalı 0,7 mm Kurşun Kalem 1'Li (M7-450T) Siyah 

Mitsubishi Pencil’ın dünya markası Uni-ball, 1887 yılında Japonya’da kurulmuş, günümüze kadar yazı gereçleri konusunda birçok teknolojiyi geliştirmiş, özellikle roller kalemler kategorisinde konusunda uzman, öncü ve lider bir Japon markasıdır.

Üç asıra yayılan süreçte yıldır insanların yazma ihtiyacına çözüm üreten ve ortaya çıkan yeni ihtiyaçlar doğrultusunda düşünce yapısını ve teknolojisini değiştiren Uni Mitsubishi Pencil, yazı gereçleri konusunda yürüttüğü yoğun ve sürekli ARGE çalışmaları sonucunda yazı gereçleri başta olmak üzere birçok icadın mucididir.

Teknoloji ve ürün geliştirme prensibiyle, tüketicinin değişen ve gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için uzmanlaştığı alanda, kesintisiz ve ciddi AR-GE faaliyetleri yürütmektedir. Yazmanın vazgeçilmez hazzını en üstün yazım deneyimiyle yaşatmak isteyen bir marka olarak Uni, her zaman estetik, işlevsellik ve teknolojik açıdan üstün yazı gereçleri sunmak için çalışmaktadır.

 

Uni kelimesi, Türkçe anlamı "Eşsiz" demek olan Unique kelimesinden gelmektedir. Teknoloji lideri Uni-ball’un ürün yelpazesindeki çeşitlilik de tüketicinin eşsiz ihtiyaçlarına çözüm üretme isteğinin bir sonucudur.

 

Uni Kuru Toga’nın dönen uç mekanizmasının sahip olduğu çarklar, kalem kâğıda her dokunduğunda ucun dönmesini sağlayarak kalem ucunun hep sivri kalmasını sağlar. Kalem ucu her zaman her yönden eşit oranda açılır. Bu dengeli ve net bir yazım kalitesi yaratır. Kalem ucu daha verimli kullanılır ve kırılmaya daha dayanıklı hal alır. Aynı uç ile çok daha uzun metraj yazım elde edilerek uç en verimli şekilde kullanılır. Üstün teknolojik mekanizması ile performans, şıklık ve ergonomiyi aynı anda tüketiciye sunan Uni Kuru Toga size verimli bir yazım zemini hazırlar. 

Üstün teknolojiyle tasarlanan kurşun kalemdir. Sınıfının en iyisi olan Uni-Ball Toga dönen mekanizmalı yapısıyla kurşun kalemden çok daha fazlasını sunmak için tasarlanmıştır.

Okulda, sınav haftalarınızda, ofiste kısaca günlük tüm kullanım alanınızda yanınızda olacaktır.

Üstün teknoloji döner uç mekanizmasına sahiptir. Böylelikle ergonomik tasarımı dilediğiniz tüm çalışmayı yapmanız için oluşturulmuştur.

Kalem ucunun her yüzeyi eşit olarak aşındığı için uç kırılmasını azaltır ve böylelikle iş akışınızı bozmadan daha hızlı not alabilir, sınavda daha başarılı ve kesin sonuçlar.

Hem ergonomik hem dayanıklı Uni-Ball Kuru Toga T Dönen Mekanizma kurşun kalem sahip olmanız gereken en gerekli parçalardan biridir.

Çocuğunuzun uç kırılmalarına karşı en büyük çözüm olacaktır.

Ergonomik yapısıyla elde kolaylıkla forma gelir ve yazım esnasında rahatsız bir durumla karşılaşmazsınız.

 

 

Ürün Özellikleri

·         0,7 uç kalınlığı

·         Hem teknolojik, hem de çok ekonomik

·         Kalemin ucu kağıda her dokunduğunda otomatik olarak 9 derece dönen, çarklı, üstün teknoloji sahibi döner uç mekanizması

·         Kalem ucunun her yüzeyinin eşit derecede aşınmasını sağlayan ve kalem ucunun kırılmasını azaltan döner uç mekanizması sayesinde dengeli ve net yazı

·         Renkli gövde rengi seçenekleri

·         Arka kapak içi silgi

·         Siyah renk

Tipi Siyah
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu OFISUNIM7450-S
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön