1987 yılında kurulan Viewsonic, görüntüleme odaklı teknolojiler konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Monitör, akıllı ekran platformları, cloud alt yapıları, tablet ve projeksiyon cihazları imal eden firma, piyasaya sunduğu yenilikçi ürünler ve kaliteli hizmet anlayışıyla hızla büyümektedir. Markaya ait projeksiyon cihazları da oldukça geniş bir ürün yelpazesi içinde kullanıcılara sunulur. Led, 3D, Wifi ve Dicom gibi farklı kullanım alanlarına hitap eden görüntüleme cihazları mevcuttur.

Viewsonic Projeksiyon Cihazı Fiyatları

Viewsonic projeksiyon cihazı fiyatları; ürünün modeline, lamba türüne, sahip olduğu teknolojiye ve teknik özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. XGA, 720P ve 1080P gibi farklı çözünürlük seçeneği sunan; standart, kısa ve ultra kısa mesafe görüntü aralığına sahip olan cihazlar mevcuttur. Led ve geleneksel ampullü yansıtıcılara sahip cihazların fiyatları birbirinden farklıdır. Ayrıca, 2000 - 7000 Lümen parlaklık aralığı ile sunulan projeksiyonların fiyatları da değişiklik arz eder.

Renk kalitesini, parlaklığı ve performans değerlerini sürekli geliştiren Viewsonic, süpercolor teknolojisi ile kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunar. Yani nesil DLP mercekli cihazlar, yüksek renk performansı ve nature kontrast değerleri ile öne çıkar. Ana renklerin yanı sıra, DLP merceklerin koyu tonlarda gerçekleştirdiği üstün keskinlik imkanı sayesinde, diğer renklerin daha canlı olarak perdeye yansıması sağlanır. Supercolor özelliği ile derinlik algısı ve gölgeleme üst düzey olduğu için, daha gerçekçi görüntü almak mümkün olur.

Markanın daha doygun ve net ses çıkışı için geliştirdiği SonicExpert™ teknolojisi, geleneksel modellere kıyasla çok daha geniş frekans aralığında ses çıkışı sunar. Hem bas hem treble ses derinliğini dengeli bir şekilde ayarlayarak dışarıya aktarır. SonicExpert sistemine sahip modeller, üzerinde bulundurdukları güçlü hoparlör sayesinde kapalı ortamlar için gerekli olan ses ihtiyacını rahatlıkla karşılar. Özellikle sınıf, derslik ve ofis gibi yerlerde gerçekleştirilen sesli slayt ve videolu anlatı gibi sunum çalışmalarında, ekstra bir sisteme ihtiyaç duymadan güçlü ses alınabilir.

Viewsonic Projeksiyon Cihazı Modelleri

Viewsonic projeksiyon cihazı modelleri; temel segment ürünlerden orta ve üst seviye ürünlere kadar oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. SVGA gibi temel seviye aydınlatma sunan modeller, sunum ve anlatım desteği için ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlar. Orta segmentte yer alan yüksek ansi lümen değerlerine sahip, Hdmi destekli ürünler sunum haricinde, video izlemek ve renkli görselleri daha canlı bir formda perdeye aktarmak için idealdir. Ev sinema sisteminizin temel taşını oluşturacak üst düzey performansa sahip modeller ise MHL, 3D, Full Hd ve 1080p desteği gibi özellikleri ile öne çıkar.

PJD serisi modellerde bulunan renk scala dizaynı, üst seviye multimedya sistemleri ile daha canlı ve kusursuz görüntüler almanıza olanak tanır. Yeni tasarım modellerde yer alan Portall yuvası sayesinde, harici wireless HDMI platformları ile projeksiyon ve farklı cihazlar arasında bağlantı kurabilir; kablo kalabalığından kurtularak çok daha kullanışlı ve şık bir görüntü sistemine sahip olabilirsiniz. Özel tuş fonksiyonunu aktif hale getirerek, remote kontrol özelliği ile yapabileceğiniz tüm işlemleri kişiselleştirilebilir ve özel buton üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. ISF sertifikasına sahip gece ve gündüz kullanım modları ile cihazı maksimum verimlilikte kullanabilirsiniz.

Optik zoom özelliği ile duvara yansıttığınız fotoğraflarınızı, çözünürlük kaybı yaşamadan 1.3x oranında büyütebilirsiniz. Görüntü kaybını önleyen köşeli düzeltme seçeneği sayesinde hem kumanda üzerinden hem de cihaz üzerinden dikey ve yatay olarak ekran kalibrasyonunu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, parlak, standart ve dinamik gibi beş farklı görüntü modu içinden dilediğinizi seçerek, ortama göre en ideal görüntüyü yakalayabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Viewsonic Projeksiyon Cihazı

Marka
Çözünürlük (Piksel)
Toplam 24 / 27 ürün
DSACategoryId/2147483643/285390/15530/viewsonic