Futbol maçlarının tadı ancak doğru seçilmiş bir futbol topu ile çıkarılabilir. Oyundan alınan keyifle doğrudan alakası bulunan futbol topunun iyi tasarlanmış olması sahada sergilenen performansı olumlu yönde etkiler. Hedeflenen noktaya doğru hem havadan hem de zemin üzerinde sapma göstermeden yönelme kabiliyeti top tasarım tekniği ile doğrudan alakalıdır. Voit futbol toplarının sahip olduğu kalite standartları, top kontrolünü etkin biçimde sağlamanıza imkan verirken düzgün vuruşlar yapabilmenize de olanak tanır.

Maç boyunca saha zemini ile sert bir biçimde temas eden, yüzlerce darbeye maruz kalan standart futbol topları çabuk yıpranır. Kullandığı kaliteli yüzey malzemesi ile deformasyona imkan tanımayan Voit topları uzun süreli kullanım imkanı sunar. Sürekli yenilenen teknolojisi sayesinde futbol oyunundan duyulan hazzı ve keyfi üst seviyeye tırmandıran Voit futbol topları sizi birinci sınıf seçeneklerle buluşturur.

Voit Futbol Topu

Spor ürünleri tasarımında tecrübesi ile adından söz ettiren Voit, tüm spor dalları için ürettiği kaliteli toplar ile kullanıcılarının beğenisini kazanır. Kullandığı teknoloji ile ürettiği futbol topları profesyonel ve amatör kulüpler, okul takımları, futbol okulları ve halı sahalar gibi futbolla içi içe olan organizasyonlara aradığı nitelikli desteği sağlar. Profesyonel sporculardan spora yeni başlayan gençlere kadar geniş bir futbolcu yelpazesine ayrıcalıklı seçenekler sunabilen Voit futbol topları özenli bir üretim sürecinin ürünü olarak ayağınızla kusursuz bir uyum sergiler.

Özel dikiş teknolojisine sahip Voit modelleri açılma ve yırtılmaya karşı dirençlidir. Yıpranmadan uzun süreli kullanım imkanı veren modelleri ile antrenman ve turnuvalar için mükemmel bir seçim sunar. Alt yapıda yer alan minik ayaklar için de futbol topu üreten markanın özenli ürünleri yeni keşfedilmeye başlayan yeteneklerin doğru bir futbol topu ile buluşup kendisini geliştirmesine olanak verir.

Yoğun maç trafiği içinde uzun süreli kullanım imkanı sağlayan ve kullanıldığı her futbol maçında aynı performansı sergileyen Voit futbol topu modellerinde renk ve boyut çeşitliliği mevcuttur. Ayakta yumuşak bir dokunuş hissi uyandıran üst düzey tasarımına sahip futbol topu seçenekleri ile her seviyede oyuncu için iyi bir alternatif sunar. Hava kaybına olanak tanımayan sibop yapısı ile içerdiği ideal bar oranını koruyan Voit topları, optimum sekme yüksekliği ile kullanıcısına rahat kontrol imkanı sağlar.

Voit, küçük yaşlardan başlayarak tutkunu olduğunuz futbol oyununu doğru ekipmanlarla oynamak için iyi kalite bir futbol topuna olan gereksiniminizi tam manasıyla karşılar. Sahadaki performansınızı arttırır ve etkin top kontrolüne izin verir. Kıvrak çalımların ve güçlü vuruşların altına imza atmanızda kramponlarınızla beraber en büyük destekçidir.

Voit Futbol Topu Fiyatları

Voit futbol topu tasarımları kullanılacak zemine, topun genel yapısına ve dikiş teknolojisine göre çeşitlenmektedir. İyi bir futbol topuna ekonomik koşullarla sahip olmanızı mümkün kılan Voit, genel olarak her bütçeye uygun fiyatlarıyla beğeni kazanır. Teknik kalitesinin yanı sıra görselliğe önem veren seçkin tasarımları ile de fark yaratan modelleri sahalarınıza taşır.

Maç boyunca yoğun sürtünmeye maruz kalan futbol toplarının çabuk aşınması, hassas dengesinin bozulmasına ve oyun kalitesinde azalmaya neden olur. Yerden atılan paslarda zıplama yapmadan hedefe ulaşabilen, havadan atılan paslarda ise savrulmaya yapmayan Voit modelleri, etkili şutlarınızı ve uzun ara paslarınızı arzu edilen noktaya kadar sapmaya uğramadan taşır. Topu uzun mesafelere göndermenize imkan tanıyacak kadar sert, ancak ayağınızı acıtmayacak kadar yumuşak formda üretilen Voit modelleri sahada etkin bir performans sergilemenize destekçidir.

Futbolu sevdiren ve farklı yaş gruplarına uygun olarak tasarlanan futbol topları ile futbol kabiliyetlerinin ortaya dökülmesine olanak tanıyan Voit’in kaliteli ürünlerinden vazgeçemeyeceksiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Voit Futbol Topu Fiyatları

.
.
Toplam 24 / 29 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19001/19021/voit