Voit Koşu Bantları

Voit koşu bantları, koşu veya yürüyüş sırasında vücudunuzu ne kadar çalıştırdığınızı görmenizi, program seçerek kendinize hedefler koymanızı, kardiyovasküler çalışmalarınızdan daha etkin sonuçlar almanızı sağlar. Spor merkezlerindeki profesyonel koşu bantlarının ev versiyonu olarak tasarlanan, az elektrik harcayan Voit koşu cihazları; buna karşılık yüksek performans sunar. Katlanabilir, ergonomik tasarımları ile son derece işlevsel ve pratiktir.

Voit Koşu Bandı

Voit koşu bantları, sahip olduğu dokunmatik ekranlardan kaydettiğiniz hız, zaman, mesafe gibi bilgileri size düzenli olarak iletir. Egzersiz sırasında ne kadar kalori harcadığınızı, nabız hızınızı, vücut yağ oranınızı öğrenebilir; bu sayede egzersiz ritminizi artırabilir veya azaltabilirsiniz. 120 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahip olan Voit koşu bantları, çok sayıda hazır program ve içeriğini kendinizin belirleyebileceği manuel program içerir. Koşu bandının hızını ayarlamak ve durdurmak da son derece pratiktir.

Bant genişliği 42 cm’dir. Bu genişlik, sizi sınırlandırmayarak, bandın üzerindeki hareketlerinizi daha kolay hale getirir. 75 ila 100 kg kullanıcılar için de uygunluk taşır.

Voit koşu bandı özel yumuşak zemin bulunur. Zeminin esnek olması, egzersizlerinizi daha konforlu hale getirmeye yardımcı olurken; ayaklarınızda ağrı veya kramp oluşmasını da engeller. Yumuşak zemin hem ayaklarınıza hem eklemlerinize hem de omuriliğinize baskı oluşmaması açısından önem taşır. Bu zemin sayesinde spor esnasında vücudunuza uygulanan bu baskıyı % 50 – 70 oranında azaltmanız mümkündür.

Voit Koşu Bandı Fiyatları

Voit koşu bandı modelleri, 2 yıl garanti içerir. Motorları ise 5 yıl garanti kapsamındadır. Uygun fiyatları ile ihtiyacınıza sunulan ürünler, bir koşu bandından beklenen özellikleri karşılar.

Tercih edeceğiniz Voit koşu bandının kimi modellerinde masaj özelliğinden yararlanabilir; otomatik eğim sistemi ile egzersizin zorluk derecesini artırabilirsiniz. Kısa yol tuşları hem eğimi hem hızı artırıp, yavaşlatmak için kolaylık sağlar. Kablosuz uzaktan kumandalı modeller, yürüyüş veya koşu esnasında hız artırma veya çalışmayı durdurma kontrollerini daha hızlı şekilde yapabilmenizi mümkün kılar.

Sporunuzu yaparken aynı zamanda internete bağlanmanızı, film seyretmenizi ve müzik dinlemenizi olanaklı kılan Voit Koşu Bandı modelleri egzersizlerinizin daha eğlenceli geçmesini sağlar.

Katlanabilir olan koşu bandı aynı zamanda amortisörlü yavaş açılma sistemine sahiptir. Amortisörlü sistem, cihazı açıp kapatırken kolaylık sağlar ve açılma sırasında bandın hızla yere düşmesini engelleyerek, olası zararların önüne geçer. Sporunuzu tamamlayınca amortisörlü sistem yardımıyla Voit koşu bandınızı pratik şekilde katlayabilir; hem emekten hem evinizde yerden tasarruf edebilirsiniz.

Voit Koşu Bandı Yorumları

Voit markası Türkiye’de koşu bandı denince ilk akla gelen markalar arasında yer alır. Kullanıcıların tercihlerini Voit koşu bandından yana kullanmalarının temel nedenleri arasında, ürün kalitesi ve servis ağı gelir. Cihaz, piyasadaki diğer koşu bantlarına kıyasla hem yüksek kaliteye hem de ekonomik fiyata sahiptir.

Voit markası, aynı zamanda ülkemizde koşu bandı piyasasına ilk giren marka olma özelliği taşır. Kullanıcıların Voit markasını tercih etmeleri, markanın koşu bantları için 5 yıl motor garantisi sunması ile de ilintilidir. Ürün sessiz çalışır ve apartmanda kullanım için de idealdir. Güvenlik açısından önem taşıyan emniyet anahtarına ve motorun uzun ömürlü olmasını sağlayan çift motor soğutma sistemine sahiptir.

Koşu bandı satın alırken göz önüne alınması gereken unsurlar; koşu bandının taşıma kapasitesi, zemin özelliği, yürüyüş alanı genişliği ve eğim özelliğidir. Bunun yanı sıra, koşu bandının katlanabilir olması, sessiz çalışması ve satış sonrası servis hizmetlerinin yaygınlığı da önem taşır. Bu unsurlar dikkate alındığında, Voit Koşu Bandı kullanıcıların koşu ve yürüyüşleri için beklediği özelliklerin büyük çoğunluğunu karşılar.

Voit Koşu Bandı Fiyatları

26 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hattrick
  2. Altis
  3. Voit
  4. Dynamic
  5. Fox Fitness
  6. Dunlop
  7. Buffalo
  8. Bebeji
  9. Rovera
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Voit
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/19249
BAŞA DÖN