"Türkiye'nin en büyük online alışveriş sitesi hepsiburada.com, yıllardır her şeyin en iyisini siz internet kullanıcılarıyla buluşturuyor. Kırtasiye ofis malzemelerinden, takı ve mücevhere, ev tekstilinden spor/outdoor malzemelerine kadar birçok farklı kategori içinden seçeceğiniz ürünler %100 güvenlik anlayışıyla kapınıza geliyor.

Hepsiburada.com çok daha sağlıklı bir şekilde spor yapabilmeniz için en iyi ve kaliteli markaların ürünlerini bir araya getiriyor. Çeşitli ürünler bulunan spor/outdoor kategorisinde, Wu Shu ve Sanda gibi Uzak Doğu sporlarıyla ilgili giysilere ve malzemelere kolayca ulaşabilirsiniz. Judo, karate, tekvando ve wu shu sanda gibi birçok savunma ve dövüş sanatları malzemeleri bu kategoride yer alıyor. 

Kurulduğu yıldan bu yana Türkiye'deki Uzak Doğu sporu meraklılarına elbise ile malzeme üreten ve alanında bir numara olan Do-Smai markası, hepsiburada.com ayrıcalığıyla sizinle buluşuyor. Beden ve ruhun uyumunu sağlayan, saldırının yanı sıra akrobasiye benzer koreografik hareketlere de yer veren Wu Shu ve Sanda savunma sanatı; kişisel gelişimin ve öğrenme kabiliyetinin güçlenmesine de yardımcı oluyor.

Hepsiburada.com Wu Shu ve Sanda elbiselerine ulaşmak için sizi mağaza mağaza dolaşmaktan kurtarıyor ve bir tıkla istediğiniz her şeyi ayağınıza getiriyor. Kategoride antrenmanlarınız sırasında giyinebileceğiniz Wushu Çençuan elbisesi, Wushu Nançuan elbisesi, normal Wushu elbisesi ve Tayca şortu gibi Do-Smai marka giyim ürünlerine erişebilmenin yanı sıra şal kuşak ve alın ter bandına da sahip olabilirsiniz."

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Wu Shu Sanda Kıyafetleri

5 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar
  1. Do-Smai Wu Shu Sanda
  2. Atölye Hobi Tasarım Wu Shu Sanda
 4. Beden A-Z
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Ağırlık
 7. Renk
 8. Satıcı
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19053/19269
Başa dön