Hobi olarak veya profesyonel düzeyde müzikle ilgilenenler birçok farklı ürüne ihtiyaç duyuyor. Temel müzik enstrümanlarından yardımcı aksesuarlara kadar müzisyenlere gerekli olan birçok ürün, farklı markalar ile piyasada bulunabiliyor. Enstrüman ve müzik aletlerine yönelik aksesuarlar üreten markalardan biri olarak piyasada yer edinen Xenon, ürün konseptinde gitar ve bateri seti gibi ürünlere yer veriyor. Özellikle elektrogitar markası olarak tanınan markanın ürünleri arasında tasarımları ile dikkat çeken gitarlara erişebilirsiniz.

Xenon markası elektrogitar çeşitleri arasında aynı fiyat aralığında farklı renk seçeneklerine sahip ürünler bulunuyor. Ürettiği enstrümanlarda genellikle ahşap olarak gül ağacını kullanan marka, gül ağacının parlak ve düzgün dokusu ile ince işçiliğe sahip ürünler üretiyor. Gül ağacının dayanıklı yapısını ve doğal ahşap rengini elektrogitarlarında gerek sade şekliyle gerekse kırmızı, siyah gibi renkler ile renklendirerek kullanan marka, tasarımsal olarak göze hitap eden şık ürünler üretiyor. Sap kısmında ise kelebek ağacı kullanarak ürünlerini kullanıcıya sunuyor. Markanın elektrogitarlarında perde sayısı 21 veya 24 olarak değişen ve ebatları standart gitar ebatlarına olan ürünler, müzik meraklıları tarafından tercih edilebiliyor. Kasa modeline bağlı olarak da farklılık gösteren gitarlar arasında Amerika’da en yaygın kullanılan stratocaster kasa yapısı ve ıbanez kasa yapısı olan ürünleri bulabilirsiniz. Gitar çalmaya yeni başlayan amatör müzisyenlerin hevesle kullanacağını Xenon marka elektrogitarlar ile en güzel şarkıları severek çalabilirsiniz. Kaliteli tasarımı ile enstrüman seçerken daha titiz davranan profesyonel müzisyenlerin de tercih edeceği ürünleri inceleyebilirsiniz. Daha ileri seviyede gitaristlere hitap eden tamamen masiften üretilen ve toplam dört manyetikten oluşan 24 perdeli ürünleri bulabilir, rahat kullanacağınız ürünleri seçebilirsiniz. Markanın gitar çeşitlerinde aynı özelliklere sahip aynı fiyat aralığında satılan faklı renkte ürünlerin de bulunduğu göze çarpıyor. Genellikle tek renk beyaz ya da kırmızı, siyah gibi renklerde bulacağınız gitarları beyaz- kırmızı, siyah- sedefli olarak da bulmanız mümkün oluyor.

Xenon gitar çeşitlerinde tekli gitarların yanında setler de markanın ürün çeşitliliğinde yer buluyor. Kılıf ve askı gibi aksesuarlar ile birlikte amfi, pena, kablo, gitar teli gibi ürünleri de içeren setler, takım halinde satılarak farklı parçaları toplama ihtiyacını gitaristler için ortadan kaldırıyor. Farklı gitar türleri ile kullanılabilen amfi ve diğer parçaların özelliklerini inceleyebilirsiniz. Setlerde aynı parçaları içeren ve aynı fiyat aralığında kullanıcıya sunulan fakat farklı renklerde gitarlara sahip takımlar bulunuyor. Zevkinize bağlı olarak seçeceğiniz setler dışında markanın ürünleri arasında batarı setleri de yer alıyor. Yetişkinlere ve çocuklara yönelik olarak iki farklı türde batarı setini bulunduran marka, tam donanımlı ürünlere sahip oluyor. Standart bateri setinde bulunan küçük, orta, büyük tom, trampet, bas davul, ziller ve zil sehpası içeren ürünler bir çift bagette içererek tam donanımlı yapısı ile müzisyenlere sunuluyor. Renk olarak değişen ve orta ile ileri seviyede kullanıcıların tercih edeceği setler dışında çocuk setleri ise daha az parçadan oluşarak öğrenciler ve başlangıç seviyesinde çocuklar için ideal oluyor.

Enstrümanlar dışında marka akort için çeşitli yardımcı ürünler de üretiyor. Dijital akort aleti kromatik klipsli yapısı ile yaylı çalgılardan nefesli çalgılara kadar her türlü müzik aletinin seslerini ve notaları algılayarak akort etmeye olanak veriyor. Farklı müzik aletlerinde de kullanabileceğiniz ürün, müzisyenler için oldukça işlevsel bir kullanım sunuyor. Daha basit bir kullanım sunan akort düdüğü ise notalara bağlı olarak altı ayrı ses ayarı sunarak kullanılıyor. Pratik bir kullanım sunan akort aletlerini ve müzik enstrümanlarını Xenon markasından inceleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Xenon

50 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Kitap Film Müzik
Yapı Market / Bahçe / Oto
Pet Shop
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler