Yapışkanlı not kağıdı, hem ofislerin hem de çalışma ortamlarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Küçük ve fonksiyonel olmaları bakımından büyük ölçüde tercih edilir. Arkasında bir miktar yapışkan bulunduran küçük not kağıtları oldukça çeşitli renklerde üretilebilir. Değişik seçenekler arasından beğendiğiniz yapışkanlı not kağıtlarını güvenle tercih edebilirsiniz. 

Yapışkanlı Not Kağıdı Çeşitleri Nelerdir?

Post it adıyla da bilinen yapışkanlı not kağıtlarının birbirinden farklı çeşitleri mevcuttur. Kalp şeklinde, kare, dikdörtgen ya da oval biçimde tasarlanan yapışkanlı kağıtlar sarı, mavi, kırmızı, turuncu gibi değişik renk seçeneklerine sahiptir. İsteğinize göre küçük ya da büyük boyutlarda yapışkanlı not kağıdı bulabilirsiniz. İş ile ilgili notlarınızı sarı renkli not kağıdına, okul ilgili notlarınızı mavi renkli not kağıdına yazarak notlarınızı renklerine göre sınıflandırabilirsiniz.

Konuşma balonu şeklinde tasarlanan yapışkanlı not kağıtları, büyük ölçüde ilgi gören modeller arasında yer alır. Hoş ve sevimli tasarımlarıyla göz doldurur. Sadelikten hoşlananlar için ise tek renkli not kağıtları ideal bir seçenek olabilir. Birden fazla sevdiğiniz renk varsa içerisinde sevdiğiniz renkleri barındıran yapışkanlı not kağıdı paketlerine yönelebilirsiniz. Dilediğiniz renk ve tasarıma sahip olan yapışkanlı not kağıtlarıyla tarzınızı da yansıtabilirsiniz. 

Yapışkanlı Not Kağıdı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Basit ama fonksiyonel olarak tasarlanan yapışkanlı not kağıtları, unutmamanız gerekenleri hatırlamanıza yardımcı olur. Çalıştığınız yerde ya da ofisinizde önemli notları yapışkanlı not kağıdı yardımıyla masanıza yapıştırabilirsiniz. Öğrenciler evde yer alan çalışma masalarına, üzerinde önemli not ve formüllerin yazılı olduğu yapışkanlı kağıtları asarak daha başarılı bir çalışma programı yapabilir. Ayrıca ev hanımları da yapışkanlı not kağıtlarından pek çok alanda faydalanabilir. Tarif yazarken ya da alışveriş listesi hazırlarken yapışkanlı not kağıtlarını kullanabilirsiniz. Buzdolabının üzerine yapıştırdığınız not kağıtları sayesinde hatırlamak istediğiniz bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Yapışkanlı not kağıtlarını eşinize, ailenizdeki bir bireye ya da ev arkadaşınıza not bırakmak için de kullanabilirsiniz. Estetik bir görünüme sahip olan yapışkanlı not kağıtlarına romantik mesajlar yazabilirsiniz. Beğendiğiniz sözleri küçük not kağıtlarına yazmanız sözleri yeniden hatırlamanızı sağlar.

Yapışkanlı Not Kağıdı Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Büyük ofisler için içerisinde fazla sayıda yapışkanlı kağıt bulunduran paketler ideal bir seçenektir. Sarı renkli yapışkanlı not kağıtları ofiste kullanmak için son derece uygundur. Ofis çalışanları sarı ya da diğer renkteki post it ürünlerini tercih edebilir. Okul öğrencileri notları ayırt etmek amacıyla birden fazla renk seçeneğine sahip olan not kağıtlarını kullanabilir. Yapışkanlı kağıtları kitap ayracı olarak kullanmak istiyorsanız küçük boyutlu not kağıtlarını tercih etmeniz gereklidir. Kullanacağınız kalemin rengi ile yapışkanlı not kağıdının renginin aynı olmamasına özen göstermeniz son derece önemlidir. Kelem ve kağıdın aynı renkte olması yazının okunmasını güçleştirebilir. 

Yapışkanlı Not Kağıdı Fiyatları Ne Kadardır?

Yapışkanlı not kağıtları fiyat olarak kendi arasında değişiklik gösterebilir. Kağıtların boyutu, adedi, özellikleri ve tasarımı fiyatlandırma üzerinde etkili olabilir. Fazla sayıda yapışkanlı not kağıdının yer aldığı paketler ekonomik olmaları sebebiyle tercih edilebilir. Genel olarak yapışkanlı not kağıtlarının fiyatları her bütçeye hitap edebilecek düzeydedir. Geniş bir seçenek yelpazesine sahip olan yapışkanlı not kağıtları arasından bütçenize hitap eden ürünü kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Kaliteli ve şık görünümlü yapışkanlı not kağıtları markalar arasında farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Değişik markalar arasından beğendiğiniz tasarıma sahip olan yapışkanlı not kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Kağıtların boyutları fiyatlandırmaya az da olsa etki edebilir. İhtiyacınıza göre pahalı olmayan yapışkanlı not kağıtlarını seçmeniz ekonomik açıdan tasarruf etmenize olanak sağlar. Birbirinden çeşitli seçenekler arasından beğendiğiniz yapışkanlı not kağıdı ürünlerini Hepsiburada.com ayrıcalıkları ile güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Yapışkanlı Not Kağıdı

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 949 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/21005503/15087