Ev, ofis ve okul gibi yerlerde sıklıkla kullanılan yapışkanlı not kâğıdı, alınan notları istenilen yere yapıştırabilmenize olanak tanıyor. Genellikle deste olarak temin edilen yapışkanlı not alma kâğıtları, uzun süreler boyunca rahatlıkla kullanılabiliyor. Kâğıdın üst bölümünde yer alan dayanıklı yapıştırıcı şerit sayesinde, deste içindeki kâğıtlar tek tek çıkarılabiliyor ve farklı yüzeylere zahmetsizce yapıştırılabiliyor. Şerit üzerindeki yapışkan, katı formda üretildiği için yapışkan madde etrafta kalıcı bir iz bırakmıyor. Çeşitli elektronik cihazların ve farklı not alma yöntemlerinin son derece gelişmiş olmasına rağmen geleneksel yapısı ile öne çıkan yapışkan destekli kâğıtlar, farklı alanlarda sıklıkla tercih ediliyor. Piyasaya sürüldüğü ilk yıllarda kare şekle ve sarı renge sahip olan ürünler, günümüzde kırmızı, mavi, turuncu, pembe, yeşil gibi zengin renk seçenekleri ve eğlenceli geometrik desenler ile de kullanıcılara sunuluyor.

Yapışkanlı Not Kağıdı Fiyatları

Yapışkanlı not kâğıdı fiyatları; ürünün markasına, türüne, rengine, tasarımına, ebatlarına ve kalitesine göre değişkenlik gösterebiliyor. Paket içindeki deste adeti ve deste içindeki toplam kâğıt sayısı da fiyat üzerinde doğrudan etkili oluyor. Geleneksel kullanım imkanları ile öne çıkan yapışkanlı kâğıt malzemeleri, aldığınız notları sabitlemek için tercih edebileceğiniz en popüler ürünler arasında yer alıyor. Evinizin ve ofisinizin farklı yerlerinde oldukça işinize yarayacak olan kâğıtlar, çeşitli nesneleri ve aletleri kategorize etmek için de kullanılabiliyor. Yapıştırılması ve çıkarılması son derece kolay olan kâğıtlar, gündelik işlerinizde ve iş hayatınızda en büyük yardımcınız oluyor. Buzdolabınızın üzerine bırakacağınız bir yapışkan kâğıt ile günlük rutin işlerinizi veya planlarınızı organize edebilmek mümkün oluyor. Yemek tarifleri, uyarı notları ve temizlik çizelgesi gibi işlerde de yardımcınız olan yapışkan kâğıt parçaları, hayatınızı önemli ölçüde kolaylaştırıyor

Yapışkan not kâğıtları; televizyon, müzik seti ve bilgisayar gibi elektronik aletlerin arkasında bulunan kabloları sınıflandırmak için de sizlere yardımcı oluyor. Cihazları kategorilerine ya da özelliklerine göre etiketleyerek, kablo karmaşasına kolaylıkla son verilebiliyor. Her cihazın bağlı olduğu kablonun çevresine isim yazarak gerekli sınıflandırma işlemi yapılabiliyor. Kâğıt parçasının üst kısmındaki yapışkan şeridi çıkararak, küçük parçaları yapışkan rulolar hâlinde kullanabilmek işinize yarayabiliyor. Keserek çıkardığınız ufak kâğıt parçalarını doğrudan kablo yüzeylerine sararak "TV", "DVD" ve "Stereo" gibi etiketleri zahmetsizce oluşturabilmek mümkün oluyor. “Pos-it” olarak da bilinen mini işaret bantları ya da yapışkanlı semboller ile de gerekli sınıflandırmalar gerçekleştirilebiliyor. Farklı klasörleri ve not araçlarını etiketlemek için de mini yapışkan işaretleyiciler kullanılabiliyor. Düşünce balonu ya da ok şeklindeki yapışkan kâğıtlar sayesinde, ofis içinde kullanışlı panolar hazırlanabiliyor.

Yapışkan notlar, okuduğunuz veya üzerinde çalıştığınız bir konuda kısa notlar almak amacıyla kullanabileceğiniz ideal eşyalar arasında bulunuyor. Ödev hazırlarken ya da alıştırma yaparken ayrıntılı notlar almak, çalışmalarınızın daha kalıcı bir şekilde aklınızda kalmasını sağlıyor. Yapışkan notlar, öğrenmek istediğiniz anahtar sözcükleri ya da cümleleri yazmak için tercih edebileceğiniz bir araç olarak kullanılıyor. Çeşitli tasarımlara ve renklere sahip olan yapışkanlı not alma kâğıtları ile notlarınızı organize edebiliyorsunuz. Fonksiyonel kâğıtları, öğrenmeye çalıştığınız bilgileri görselleştirebilmenize yardımcı olması amacıyla yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Örneğin; tarih sınavına hazırlanıyorsanız ve olayların kronolojisini öğrenmek istiyorsanız yapışkan notları pano üzerine sırayla dizebilir; önemli olayları yıl veya aylara göre kategorilendirebilirsiniz. Ayrıca, yapışkan notların her birine bir görev yazabilir; ardından da görevleri önceliklerinize göre listede yukarı ve aşağıya doğru kaydırabilirsiniz. Yapışkan yüzeyler oldukça dirençli olduğu için aynı kâğıdı sorunsuz bir şekilde ve uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz.

Yapışkanlı Not Kağıdı

303 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Post-It
  2. Faber-Castell
  3. Madame Coco
  4. DirektAl
  5. Noki
  6. Notix
  7. Bigpoint
  8. Hopax
  9. 3M
  10. Magnetoplan
  11. BuldumBuldum
  12. Globox
  13. Kraf
  14. Sino
  15. Südor
  16. Umur
  17. 3A
  18. Gıpta
  19. Küçük Prens
  20. Pyramid International
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/21005503/15087
BAŞA DÖN