İlköğretim öğrencisi çocuğunuz için okul eşyası seçerken onun beğenisine göre alışveriş yapmanız çocuğun ürünü severek kullanmasını sağlıyor. Tabi bu eşyaları seçerken sağlıklı olup olmadığını da incelemek, taşıyacağı malzemeleri de göz önünde bulundurmak gerekiyor. Orijinal Winx Club lisansı olan Yaygan marka okul çantaları içerdiği çok sayıda ürün seçeneği ile kararsız müşterilerini yönlendiriyor. Okul çantası, beslenme çantası, kalem kutusu gibi çok sayıda malzemeyi bulabileceğiniz marka, çocukların zevkine hitap eden çantalarıyla kullanıcıları memnun ediyor. Yaygan İlköğretim Çantası çeşitlerinde renkler ve desenler öğrencinin cinsiyetine göre şekilleniyor. Kız öğrencilere yönelik sırt çantaları canlı renklerden oluşan çizgi film kahramanlı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Bu çantaların fermuarlı iki ana bölmesi bulunuyor. Sırt askıları bedene göre ayarlanan çantalar, elde veya omuzda taşınabiliyor. Her iki tarafında matara cebi olan ürünün sırt kısmında terlemeyi engelleyen file kumaş bulunuyor. Erkek öğrenciler için olan sırt çantaları ise aynı özellikleri taşımakla birlikte üzerlerindeki desenler çizgi film kahramanları, futbol kulüpleri, yarış otomobili gibi objelerden oluşuyor. 

Yaygan İlköğretim Çantası Modelleri

Bazı ebeveynler çok fazla kitap taşımak zorunda kalan çocukları için çekçekli, valiz tipi çantaları tercih ediyor. Bu çantaların geniş kapasitesi sayesinde içine çok sayıda kitap, defter ve diğer kırtasiye malzemelerini rahatça koyabiliyorsunuz. Tekerlekleri sayesinde ağırlık yapmayan bu çantalar rahatça sürüklenerek taşınıyor. Tekerleğin kayması mümkün olmayan zeminlerde ise elle tutma kısmıyla ürünü kaldırabiliyorsunuz. Yaygan ilköğretim çantası modelleri içinde anaokulu yaş grubu versiyonu da olan çekçekli çantaların ebatları biraz daha küçük oluyor. Beslenme çantaları ise geniş hacimli tek bölmeden oluşurken ürün elde veya omuzda taşınabiliyor. İçine çok sayıda yiyecek, içecek, hijyen malzemeleri koyulabiliyor. Şık tasarımı da göz dolduran modellerin çok sayıda renk seçeneği de yer alıyor. Sağlık testlerinden geçirilen beslenme çantaları yaş grubuna göre de sınıflandırılıyor. Kalem çantaları dikdörtgen şeklinde tasarlanıyor. İki bölmesi olan kalem kutularının içine çok sayıda kalem, silgi, kalem ucu, ataç, kalemtıraş, tükenmez kalem gibi malzemeleri koyabiliyorsunuz. İçerdiği dayanıklı ham maddeyle uzun süre yıpranmadan kullanabiliyorsunuz. 

Yaygan İlköğretim Çantası Fiyatları

Ünlü markanın ürün seçeneği bunlarla sınırlı kalmıyor. Her sezon bazı tüketiciler okul çantalarını set halinde almayı uygun buluyor. Yaygan ilköğretim çantası modelleri içinde çanta, beslenme çantası ve kalemlikleri aynı renklerde almak isteyen tüketiciler için set halinde satılan alternatifler de bulunuyor. Çocuk sağlığı göz önünde bulundurularak imal edilen bu çantalar zararlı kimyasallar içermiyor ve sağlık testlerinden geçmiş oluyor. Ön yüzeyinde kabartmalar olan çantaların içinde cüzdan ve anahtarlık da yer alıyor. Çantanın üç kenarında ufak cepler bulunuyor. Ergonomik tasarımı sırtı rahat tutarken özel kumaşları terlemeyi önlüyor. Çantanın yerde düşmeden sabit kalması için sert alt tabanlar geliştiriliyor. Takımdaki beslenme çantaları iki ayrı bölmeden meydana geliyor. İç astarı sıcağı ve soğuğu muhafaza ederek yiyeceklerin ısısını kaybetmesini engelliyor. Kalem kutularının ise fermuarlı iki ayrı bölmesi bulunuyor. 

Yukarıdakilerin yanı sıra Yaygan ilköğretim çantası çeşitleri arasında postacı tipi çantalar da rafları süslüyor. Dikdörtgen biçimli bu çantalar çaprazlama ya da omuza takılarak taşınabiliyor. Bu modellerin kapaklı türleri olduğu gibi kapaksız üstten fermuarlı modelleri de satışa sunuluyor. Birbirinden renkli desenleriyle çocukların beğenerek kullandığı bu modeller özellikle kız çocuklar tarafından çok fazla rağbet görüyor. Bu çantaların bir diğer özelliği de okul ortamının yanı sıra günlük yaşamda da takılabilmesi. İpli sırt çantaları ise üst kısmından büzülerek ya da gevşetilerek açılıp kapanabiliyor. Ön tarafında da fermuarlı bölmesi olan bu çantalar, klasik sırt çantalarından hoşlanmayan öğrencilerin ilgisini çekiyor. Ünlü marka çok sayıda ürün alternatifiyle müşterilerini eli boş göndermiyor. Yaygan İlköğretim Çantası fiyatları ise her kesimden tüketicinin elini yakmayacak şekilde belirlenirken nitelikli ürünleriyle kullanıcıların güvenini kazanıyor. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Yaygan İlköğretim Çantaları

Toplam 24 / 607 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/21005092/278416/yaygan